Vaikams iki 3 metų

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Tai puikus Baby Spring plaukimo ratas. Įdėjus mažylį į rato sėdynę, jis jausis saugiai ir patogiai.  Aplink mažylį esantis tinklelis leis pasidėti žaisliukus ar smagiai tiuškentis. Patogus transportuoti. Tinka nuo 9 iki 24 mėnesių vaikams. N..
13.00€
Lavina vaikučio klausos, regos ir lytėjimo pojūčius; Lanksčių detalių pagalba barškutis gali keisti savo formą; Žiedai, kurios vaikutis gali judinti; Ilgis: 11 cm. Amžius nuo 0 mėn. Šiek tiek skiriasi spalvos. Naujas. ..
4.90€
Linksmoji ferma pagerins Jūsų vaiko prancūzų ir anglų kalbų žinias. 250 žodžių ir frazių rinkinys išmokys Jūsų vaiką pasakyti spalvų, gyvūnėlių pavadinimus, skaičiuoti ar išgirsti kaip sako vienas ar kitas gyvūnėlis. Be to, lavinamasis žaislas turi 8..
29.00€
Kokybiškas, pagamintas Vokietijoje firmos "Fashy" barškutis. Skirtas kūdikiams nuo 6 mėnesiukų. Pagamintas iš nekenksmingo sveikatai plastiko. Sukiojamas visomis kryptimis skleidžia garsus. Dydis 18 cm. Atitinka Europos kokybės standartus. Nauja ..
4.90€
Nuo šiol nebereikės rūpintis ar vonios vanduo nėra per karštas Jūsų vaikučiui. vaikams 6-24 mėn. vonelė pripučiama vonelė gali būti dedama į vonią vonelės kamštis leidžia greitai išpilti iš jos vandenį yra atrama vaikučio galvai, kuri l..
20.00€
Vtech abėcėlė Obuolys padės jūsų vaikučiui išmokti angliškas raideles. Su šiuo mokomuoju Obuoliu galima išmokti raides ir valandas, pažinti melodijas. Šviečiantis ir mirksintis tikrai neleis nuobodžiauti mažyliui, nes jį visur galės kartu pasiimti. ..
24.00€
Spalvotas, kokybiškas lavinamasis barškutis kūdikiui, skirtas nuo 3 mėn. Ryškiaspalvis, įvairių paviršių, apvalintų formų žaislas yra itin patrauklus mažyliui bei padeda visapusiškai jį ugdyti. Žaislas lavina vizualinę, motorinę koordinaciją ir girdi..
3.50€
B Kids Stack boulingo žaidimą galima žaisti bet kur, galima lauke, namuose. Tiesiog sustatykite kėglius, nusitaikykite su kamuoliu ir ridenkite. Labai smagus ir linksmas žaidimas. Rinkinyje 6 kėgliai ir kamuolys. Skirta vaikams nuo 12 mėnesių. Nau..
10.00€
Ši vystymo lenta tinka padėti ant lovytės ar ant vientiso kieto paviršiaus. Pagaminta iš nekenksmingų sveikatai medžiagų. Galima plauti švelnia kempynėle po šiltu vandeniu. Paminkštinta, su iškeltais paminkštintais šonais, kad vaikas nenukristų. Reko..
9.00€
Ši vystymo lenta tinka padėti ant lovytės ar ant vientiso kieto paviršiaus. Pagaminta iš nekenksmingų sveikatai medžiagų. Galima plauti švelnia kempynėle po šiltu vandeniu. Paminkštinta, su iškeltais paminkštintais šonais, kad vaikas nenukristų. Reko..
10.00€
Baby Born lėlytė yra medžiaginė lėlė ir labai minkšta. Jos visas kūnas ir net galva yra minkšta. Lėlytė skleidžia garsus. Jei paspausite vieną ranką, tai lėlė pradės dainuoti. Jei paspausite širdį ant lėlės pilvo, tai pradės groti melodijos. First Lo..
9.00€
Spalvingas lavinamasis žaisliukas vaikučiams nuo 6 mėnesių. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Tinka vaikams nuo 6 mėn. Naujas. ..
5.59€
Peppa pig kiaulytės yra vienos iš juokingiausių ir mylimiausią personažų. Su šia peppa pig kiaulyte Saltarine galite šokinėti ir klausytis dainelių. Ji ne tik dainuoja ir šokinėja, bet sako frazes ir skaičiuoja. Matmenys: 34,5 x 25,9 x 20,1. Skirta v..
24.00€
Big traktorius turi smėlio priekabą. Didelis traktorius su priekaba yra ideali priemonė dideliems ir mažiems darbams. Keliamoji priekaba yra iki vieno litro talpos. Traktorius turi standartines tvirtas minkštas padangas, todėl idealiai tinka lauke ar..
28.00€
Bright Start" "Learn & Giggle" veiklos centras - tai langas, kuriame lavinamos kūdikių mokymosi galimybės. Kūdikis gali sėdėti ir žaisti, stovėti ir žaisti. Kiekvienas knygų lapelis veikia su langu. Paspauskite mygtukus lange, kad išklausytumėte ..
29.00€
Puikus žaislas mažyliui, kur yra daug vaikučius dominančių dalių, kurie skatins liesti, spausti, sukti, gros įvairūs garsai, švies švieselės. Veidrodėlis leis savimi grožėtis. Žaisliuko burbuliukuose plaukiojančios žuvytės bei barškančios kria..
4.80€ 6.00€
Bruin minkšti kubeliai puikiai tinka vystyti jūsų mažylio savo motorinius įgūdžius. Kubeliuose yra įvairios tekstūros ir veiklos Jūsų kūdikiui žaisti. Šie blokai yra minkšti, todėl vaikučiai žaisdami neužsigaus. Skirta nuo 6 mėnesių. Nauji, yra ti..
7.00€
Bruin šokinėjantis kamuoliukas pakels nuotaiką, kiekvienam vaikučiui. Kamuoliuką tereikia papurtyti ir, jis pradeda visaip judėti. Groja 3 įdomios skirtingos melodijos. Dėl jo grublėto paviršiaus vaikučiui kamuoliuką patogu paimti. Kamuoliuke yra įju..
7.58€
Vaikystėje kiekvienas vaikutis svajoja apie namelį medyje. Toks namelis gali tapti puiki erdvė vaiko žaidimams ir užsiėmimams. Žaisdami su šiuo nameliu vaikučiai ras daugybę veiklos. Namelis ryškus, įvairiausių spalvų. Pagamintas iš plastiko. Išmatav..
11.00€
Panda - minkštas gyvūnėlis, kuris juokiasi. Panda juda ir juokiasi. Ji labai miela ir gali prajuokinti vaikus!  Reikia 3 AA baterijų, komplektacijoje nėra. Rekomenduojamas amžius: 12 mėnesių. Iš ekspozicijos, pažeista pakuotė. ..
15.00€
Panda - minkštas gyvūnėlis, kuris šoka su gitara. Panda dainuoja ir šoka. Ji labai mielair gali dainuoti kartu su vaiku!  Reikia 3 AA baterijų, komplektacijoje nėra. Rekomenduojamas amžius: 12 mėnesių. Iš ekspozicijos, nugarėlė truputį purvin..
16.00€
Kramtuką galima vėsinti šaldytuve arba patepti raminamuoju geliu. Jis yra užpildytas vandeniu, padės nuraminti dantenų niežėjimą, atvėsins ir sumažins skausmą. Pakuotėje - 2 vienetai. Tinka nuo 6 mėnesių. Nauja. ..
3.00€
Viskas ko reikia mažajam sodininkui, besidarbuojančiam sode. Sodo įrankių rinkinys susideda iš 9 spalvingų žaislų: vaikiško stovo su ratukais, laistytuvo, 2 vazonų ir 5 įrankių. Visos dalys pagamintos iš kokybiško plastiko todėl yra patvarios ir il..
12.00€
Smagus ir nuotaikingas Nenuco Nuco meškutis. Paspaudus rankutes ir kojytes groja skirtingos melodijos. Meškutis važinėjasi ir sukasi ratu. Suplojus meškutis sustoja. Vėl suplojus pradeda savo šokį. Reikalingos 3AA tipo baterijos (į komplektą neįeina)..
22.00€
Lavina vizualinę, motorinę koordinaciją ir girdimąjį suvokimą. Ugdo priežasties-pasekmės ryšio suvokimą. Įvairūs paviršiai vysto prisilietimo pojūčius. Moko atpažinti įvairias formas ir spalvas. Žaislo skleidžiami garsai padeda kūdikiui atskirti įvai..
4.90€
×
×
×
×
×
×
×