Vaikams iki 3 metų

Suraskite keturis interaktyvius žaidimus naudodami mašinytės LCD ekraną esantį ant priekinio stiklo. Įdomūs vairavimo tematikos žaidimai pasako skaičius, raides, kelių eismo taisykles. Paspauskite taksi esantį mygtuką viršuje, kad suaktyvintumėte judesio jutiklį ir girdėtumėte transporto priemonės garso efektus, arba paspauskite įjungimo taksi ženklą, kad išgirstumėte abėcėlę. Skatina vaizduotę ir puikiai tinka ikimokykliniam vaikučių ugdymui. Reikalingos 2 x AA baterijos (į komplektą neįeina).

Naujas, nežymiai pažeista pakuotė, ispanų kalba

€16.00

Pliušinis liūtas greitai taps Jūsų mėgstamiausiu žaislu! Liūtukas minkštas ir purus, idealiai tinks pasipuošti kambarį ar pasidėti ant lovytės. Su juo vaikutis galės lengvai užmigti. Pliušinio liūtuko dydis 38 cm. Skirta vaikams nuo 3-10 metų.

Naujas

€20.00

Spalvotas traktorius su priekaba ir gyvūnais. Paspaudus ant kiekvieno gyvūnėlio, jis skleidžia tikroviškus garsus. Meškinas vairuotojas taip pat dainuoja. Šviečiantys žibintai. Paspaudus traktoriaus kaminą, jis pradeda važiuoti. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė

€19.00

Peliukų šeimynėlės trasa labai paprasta ir nesudėtinga. Peliukai su mama gali lakstyti po trasą. Trasoje yra ir ratelis, kuriuos peliukai gali nusileisti. Rinkinį sudaro trasa, mama pelytė ir 2 peliukai. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, nežymiai pažeista pakuotė

€25.00

Jei Jūsų berniukas didelis "Disney Pixar Cars 3" gerbėjas, tai žaidimų kilimėlis kaip tik jam. Labai paprasta naudoti, tereikai kilimėlį išsitiesti ant grindų ir per, jį laisvai gali važinėtis mašinytės. Prie kilimėlio yra žaibo "McQueen" mašinėlė. Kilimėlio išmatavimai: 28.5 x 38 x 105 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, pažeista pakuotė

€10.00

Laikas pradėti mušti būgnu! Mušk savo ritmą, žygiuok savo keliu, kurk naujas melodijas ir į koncertą pakviesk visą šeimyną bei draugus. Labai lengvai valomas. Būgnas idealiai tinka mažoms rankytėms. Barškučiai žaismingai ir spalvoti. Lai linksmybės prasideda! Tegul skamba vaikų muzika! Skirta vaikams nuo 18 mėnesių.

Naujas, pažeista pakuotė, nėra raudono barškučio

€25.00

Tai protingas šuniukas išmokys mažylį  žodžių, dainelių, spalvų ir formų. Šuniukas sako daugiau nei 100 dainų, garsų ir frazių! Rinkinyje rūšiavimo blokeliai su skirtingomis mokymo užduotėlėmis. Kalba ispanų. Skirtas vaikams 9-36 mėn. amžiaus.

Iš ekspozicijos, ispanų kalba. Nedaug pažeista pakuotė

€22.00

Dabar maudymasis vonioje gali būti labai linksmas ir nuotaikingas. Šis jūsų vėplys plaukioja po vonią ir skleidžia įvairias linksmas melodijas, bei dainuoja daineles, o jo akys žypsi. Reikalinga 1AAA baterija. Skirtas vaikams nuo 12 mėn.

Iš ekspozicijos pažeista pakuotė

€6.00

Lavinamasis kubas yra žaislas, kuris leis jūsų mažyliui patenkinti savo smalsumą, įgyti patirties ir įgūdžių specialiai sukurtoje saugioje aplinkoje. Tai yra kubas, kurio kiekviena sienelė užpildyta įvairiais elementais, dėka kurių vaikas žaisdamas vystosi. Tai yra "teisingas" žaislas, formuojantį norą tyrinėti. Skirta vaikams 12 mėn.

Iš ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė, trūksta mediniu formelių.

€20.00

Bright Starts firmos vibro kėdutė tinka nuo gimimo iki 6 mėnesių (9 kg). Vibracijos įjungimo / išjungimo jungiklis. Nuimamas žaislų stovas su 2 pakabintais žaislais. Išimama ir plaunama medžiaga. Vaikutis gulte prisegamas saugos diržais. Švelnus vibro režimas nuramina mažyli, nuo vaikučio judesių pati kėdutė linguoja. 3 taškų saugos diržai, ypač minkštas ir švelnus, gražių spalvų nuimamas užvalkalas.

Iš parduotuvės ekspozicijos. Defektas: pabraižytos plastikinės detalės šonuose

€20.00

Asalvo universali apsauga lovai. Tinka lovoms su įleistais į rėmą čiūžiniais. Lengvas paminkštintas rėmas su blokavimo mechanizmu. Lovos apsaugos ilgis - 150 cm, aukštis 57 cm. Skirta mažyliams nuo 36 mėnesių. Atrama dedasi po čiužiniu. Atsilenkia - lengvai nuleidžiama ir pakeliama.

 

€25.00

Vtech šuniukas reaguoja į kaulą garsu. Kai pajudinate kaulą, šuniukas pakyla dviem kojomis ir grįžta į savo įprastą padėtį. Yra 3 mygtukai, skirti atrasti spalvas ir formas. 2 dainos ir 10 melodijų. Skirtas vaikams nuo 12 mėnesių.

€25.00
Rašyk
Skambink