Vaikams iki 3 metų

Daugybė spalvų, įvairiaspalviai mygtukai, mirksinčios lemputės, įdomūs garso efektais. Reikalin..
€15.00

Baby Mix barškutis  turi užsegimą, kuris tinka visiems vežimėliams ir lovytėms. Šis žaislas padeda kūdikiui vystyti rankyčių ir akyčių koordinaciją. Skirtas nuo gimimo.

 

€4.50

Tomy daugiafunkcinis migdukas su projektoriumi, kurio pagalba mažylis ant lubų mato spalvingus atvaizdus. Migduko ekrane šviečia raminanti švieselė ir juda paveikslėliai. Skirtas vaikams nuo gimimo.

 

€14.00

Sevi muzikinis staliukas yra pagamintas iš medžio. Vaikams bus smagu rasti puikų garsą, kurį skleidžia šis spalvingas muzikinis stalas. Ryškios spalvos pritrauks net reikliausio vaiko dėmesį. Žaislo išmatavimai: 28 x 18 x 23cm. Rekomenduojamas amžius nuo 2 metų.

 

 
€20.00

Steiff pliušinis gyvūnas Mimmi katė yra apie 30 cm aukščio. Katė yra švelni su juodai-baltu dirbtiniu kailiu. Skirta nuo gimimo.

 

€18.00

Goliath domino junior žaidimas skirtas vaikams, kurie mėgsta stalo žaidimus. Sukurkite savo domino trasą su šiuo Goliath Domino Junior Dino Volcano rinkiniu. Rinkinyje yra sala, dinozauras, 50 domino. Skirta vaikams nuo 2 metų.

 

€15.00
Fun toys žaidimo rinkinyje žvejyba yra strypas, 3 įmagnetintos žuvys, 2 antys (be magneto). Žuvys plaukioja ir jas reikia pagauti. Skirtas vaikams nuo 18 mėnesių.
 
 
€7.00

Paprastas maitinimo kėdutės Zobo Hi-Lo Woodland Friends naudojimas. Labai kompaktiška ir lengvai sulankstoma sistema leis taupyti vietą Jūsų namuose. Turi 6 padėčių reguliuojamą aukštį ir 3 padėčių sėdynę, kad būtų užtikrintas didžiausias patogumas. Tvirta konstrukcija su pėdų atrama.

 

€45.00

Cloud B projektorius - migdukas yra nuostabi varlytė, skirta miegui pagerinti bei nuraminti. Varlytė groja 2 melodijas: raminanti melodija ir vandenyno ošimas. Automatiškai išsijungia po 23 min. Reikalingos baterijos 3 x AA (rinkinyje nėra).

 

€15.00

Vtech muzikinis krokodilas turi 27 mygtukus su raidėmis iš abėcėlės. Vtech krokodilas skleidžia 20 melodijų, 3 dainas. Galima reguliuoti garsą ir tempti krokodilą su savimi. Išmatavimai: 28x17x8 cm. Reikalingos 3xAA baterijos, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 2 metų amžiaus.

 

€16.00

Kūdikio sūpynės Caterego Bugies tinka vaikams nuo gimimo iki 12 kg. Besisukanti karuselė su žaislais. Yra muzikėlės. Plati sėdynė, kuri sukinėjasi 90 laipsnių kampu. Minkšta pagalvė mažiems vaikams. Baldakimas su tinkleliu nuo uodų - sūpynes bus galima naudoti lauke. 4 supimo greičiai ir laikmatis. Matmenys išlankstytų: 110 x 90 x 104cm.

€110.00
Kiaulytė peppa pig kalba apie spalvas, skaičius ir dainuoja. Rinkinyje yra kortelės ir dvi..
€29.00
Rašyk
Skambink