Lavinamieji kilimėliai - žaislai

Lavinamieji kilimėliai

Suraskite keturis interaktyvius žaidimus naudodami mašinytės LCD ekraną esantį ant priekinio stiklo. Įdomūs vairavimo tematikos žaidimai pasako skaičius, raides, kelių eismo taisykles. Paspauskite taksi esantį mygtuką viršuje, kad suaktyvintumėte judesio jutiklį ir girdėtumėte transporto priemonės garso efektus, arba paspauskite įjungimo taksi ženklą, kad išgirstumėte abėcėlę. Skatina vaizduotę ir puikiai tinka ikimokykliniam vaikučių ugdymui. Reikalingos 2 x AA baterijos (į komplektą neįeina).

Naujas, nežymiai pažeista pakuotė, ispanų kalba

€16.00

Padėkite automobiliuką aukštai ant trasos ir stebėkite, kaip, jis 360 laipsnių kampu dideliu greičiu leidžiasi žemyn įveikdamas visas kliūtis. Pervažiavus tam tikrą zoną groja muzikytė, o kai kur skleidžia labai juokingus garsus. Tačiau reikia išbandyti visą trasa, tik tada sužinosi, kokie nuotykiai laukia Tavęs! Mažylis žaisdamas su šia trasa lavins kalbą ir motorinius įgūdžius. Trasa net 1 m aukščio! Daugiau nei 70 skirtingų dainų, melodijų ir frazių. Trasa skirta vaikams nuo 1-5 metų. 

Iš ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė

€65.00

Spalvotas traktorius su priekaba ir gyvūnais. Paspaudus ant kiekvieno gyvūnėlio, jis skleidžia tikroviškus garsus. Meškinas vairuotojas taip pat dainuoja. Šviečiantys žibintai. Paspaudus traktoriaus kaminą, jis pradeda važiuoti. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė

€19.00

Tai protingas šuniukas išmokys mažylį  žodžių, dainelių, spalvų ir formų. Šuniukas sako daugiau nei 100 dainų, garsų ir frazių! Rinkinyje rūšiavimo blokeliai su skirtingomis mokymo užduotėlėmis. Kalba ispanų. Skirtas vaikams 9-36 mėn. amžiaus.

Iš ekspozicijos, ispanų kalba. Nedaug pažeista pakuotė

€22.00

Lavinamasis kubas yra žaislas, kuris leis jūsų mažyliui patenkinti savo smalsumą, įgyti patirties ir įgūdžių specialiai sukurtoje saugioje aplinkoje. Tai yra kubas, kurio kiekviena sienelė užpildyta įvairiais elementais, dėka kurių vaikas žaisdamas vystosi. Tai yra "teisingas" žaislas, formuojantį norą tyrinėti. Skirta vaikams 12 mėn.

Iš ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė, trūksta mediniu formelių.

€20.00

Vtech šuniukas reaguoja į kaulą garsu. Kai pajudinate kaulą, šuniukas pakyla dviem kojomis ir grįžta į savo įprastą padėtį. Yra 3 mygtukai, skirti atrasti spalvas ir formas. 2 dainos ir 10 melodijų. Skirtas vaikams nuo 12 mėnesių.

€25.00

Bright starts kamuoliukų fontanas linksmas ir nuotaikingas žaidimas mažiesiems.  Rinkinyje 4 kamuoliukai. Skirta vaikams nuo 12-36 mėn.

€25.00

Sevi muzikinis staliukas yra pagamintas iš medžio. Vaikams bus smagu rasti puikų garsą, kurį skleidžia šis spalvingas muzikinis stalas. Ryškios spalvos pritrauks net reikliausio vaiko dėmesį. Žaislo išmatavimai: 28 x 18 x 23cm. Rekomenduojamas amžius nuo 2 metų.

 

 
€12.00
Spalvingas Discovery kubas puikus žaidimas lavinti vaikučio kūrybiniams sugebėjimams. Žaidimas susid..
€12.00

Vtech gražus ir mielas meškiukas su garsais ir muzika. 2 ryškūs mygtukai ir muzika, kad mokytų kūdikį pirmuosius skaičius, spalvas ir daiktus. 15 melodijų, 3 dainų ir garso efektai. Skirtas nuo 3 mėnesių.

 

€8.00

Bruin ABC mokomoji lenta užsiima jūsų mažyliu. Yra daug įdomių veiksmų su raidėmis, žodžiais, rašyba ir muzika. Lenta yra ryškių spalvų, kad sužavėtų vaikučius. Yra šviesos efektai. Skirta vaikams nuo 2 metų.

 

€16.00
Kiaulė taupyklė, tai tradicinės formos taupyklė. Tai labai įdomus ir smagus žaidimas su, kuriuo vaik..
€19.00
Rašyk
Skambink