Maitinimo prekės - kėdutės

Dickie toys porsche spyder automobilį galima valdyti visomis kryptimis. Veikia 20 metrų atstumu. Valdymo pultas yra patogus ir mažam, ir dideliam. Skirta vaikams nuo 6 metų.

 

€21.00 €30.00

Paprastas maitinimo kėdutės Zobo Hi-Lo Woodland Friends naudojimas. Labai kompaktiška ir lengvai sulankstoma sistema leis taupyti vietą Jūsų namuose. Turi 6 padėčių reguliuojamą aukštį ir 3 padėčių sėdynę, kad būtų užtikrintas didžiausias patogumas. Tvirta konstrukcija su pėdų atrama.

 

€45.00

Sukurtas patogiam ir dar efektyvesniam motinos pieno nutraukimui bei surinkimui. Užtikrinamas žindyvės atsipalaidavimas ir komfortas viso pieno nutraukimo ciklo metu. Ypatingai efektyvus dėl  2-jų fazių ritmo. Švelnus veikimas dėl galimybės reguliuoti pieno ištraukimo stiprumą nuo švelnaus iki paties stipriausio. Minkštas prisilietimas dėl ypač elastingo, priglundančio silikoninio kaušelio, kurio kauburėliai  švelniai masažuoja krūtį, kad geriau tekėtų pienas. Universalus, nes elektros tiekimas galimas iš tinklo arba baterijos, yra universalus kelioninis adapteris.

€50.00

Nenuco kėdutė transformeris yra du viename. Pirmiausia ant jos galima sėdėti ir suptis, o po to ji transformuojasi į kėdutę vyresniam vaikui. Jos dydis apie 42 cm. Skirta vaikams nuo 2 metų.

 

€30.00

"Jane Bag" - tai nešiojamas krepšys su tvirta vidine konstrukcija, kurią galima pritvirtinti prie kėdės. Lengvai ir greitai prisitvirtinta prie kėdės sėdimosios dalies ir atlošo. Minkšti apmušalai, išorinės kišenės, todėl visą turinį esantį krepšyje visada lengvai pasieksite. Medžiaga: PVC. Vaiko svoris: nuo 9 iki 18 kg. Amžius nuo: 6 mėnesių +.

Iš parduotuvės ekspozicijos, be pakuotės

€29.00
TIGEX elektrinis pientraukis pagamintas iš medžiagų, kurių sudėtyje nėra BPA. Prancūzų gamint..
€35.00

Ergonomiška pagalvė JANE suteikia patogią padėtį mamai ir kūdikiui kūdikio žindymo ar maitinimo iš buteliuko metu. Tai  patogi ir minkšta pusmėnulio formos pagalvė tinkama ne tik besilaukiančiai moteriai miegoti, bet ir kūdikiui maitinti. Vieną pagalvės dalis gali būti dedama po galva, vidurinė dalis – po  pilvuku. Taip gulint atpalaiduojami nugaros  bei kojų raumenys. Gimus kūdikiui ši pagalvė puikiai tiks žindyti mažylį. JANE pagalvė tinkama kūdikiui laikyti ir nešioti.

Nauja, dizainas skiriasi, nei pavaizduota nuotraukoje

€38.00
Su šia snackeez gertuve Jūsų vaiko rankose vienu metu gali būti užkandžiai ir gėrimas. Puikiai tinka..
€5.50
Jane buteliukų šildytuvas automobilyje pagelbės kiekvienai mamytei kasdienybę, keliaujant ar poilsia..
€18.00
Rašyk
Skambink