Berniukams

Berniukams

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Fast Lane automobilių garažas su pakeliamu liftu. Komplekte yra 5 modeliukai ir malūnsparnis. Galima naudotis ir garso signalais. Lipdukus reikia užklijuoti patiems. Gamintojas šį žaislą rekomenduoja vaikams nuo 3 metų.   Naujas, labai p..
28.00€
Elektrinis traukinys Fast Lane Bullet su bėgiais. Galimi įvairūs trasos sustamymo variantai. Bendras trasos ilgis 295cm. Reikalingi 2AA tipo elementai. Rekomenduojamas amžius 3.+ Naujas, pažeista gamintojo pakuotė. aukinukas su bėg..
25.00€
Ši radijo bangom valdoma didelė gaisrinė yra puikus žaislas skirtas mažiems vaikams. Su realia sirena ir garsais niekada nebus nuobodu namuose! Puiki dovana bet kuriam vaikui, siekiančiam būti gaisrininku! •Didelis 53 cm gaisrinis automobilis su v..
34.45€
Fast Lane R/C Wave Blaster radijo bangomis valdomas kateris, suteiks nepakartojamus įspūdžius kiekvienam vaikui. Valtis, radijo valdymo ir rodymo stendas      Greitis: 1,4 m / s ant vandens      Veikimo nu..
29.00€
Fisher Price - Imaginext - EXCLUSIVE Villain povandeninis laivas patiks kiekvienam vaikučiui. Žaiskite su šiuo laivu ir įsiavaizduokite visa povandeninį pasaulį. Galite pakelti periskopą ir stebėti priešus. Tinka nuo 3 metų Naujas, trūksta 1 figūr..
28.00€
Vaikai gali patys kurti savo viduramžių istoriją su Fisher-Price Imaginext pilies žmogėdra - monstru. Monstrą galite naudoti su kitais Imaginext serijos žaislais (parduodamas atskirai).      - Monstras skleidžia raiumojimą..
22.00€
Garsaus amerikiečių gamintojo IMAGINARIUM prabangus traukinių miestas, su daugybe priedųir funkcijų, montuojamas ant specialaus stalo, kad vaikui būtų patogu žaisti. Įdomi patirtis, skatinanti kūrybiškumą ir vaizduoti. Miestą sudaro keletas atskir..
200.00€
IMC šokantis ir dainuojantis Mickey Mouse patiks kiekvienam vaikučiui. Mickey Mouse balsu dainuoja ir šoka 8 skirtingas dainas (prancūzų kalba), bei papasakoja 8 savo skirtingas istorijas.  Peliukas dainuoja ir šoka į muzikos ritmą. Labai p..
15.00€
Dabar galite ištirti Saulės sistemos stebuklus tiesiog savo kambaryje! Planetos sukasi aplink saulę, skleisdamos šviesos ir garso efektus. Saulės sistemą galėsite valdyti nuotoliniu pulteliu. Komplektą sudaro: 1 - Lempa - saulė, 8 - Planetos, 1 ..
18.00€
     Amžius: nuo 6 metų ir daugiau      Dydis: 32 x 11,5 x 9cm      Mastelis: 1:16 skalė      Greitis: 8,5 km / h.      Variklio tipas: elektrinis..
20.00€
Tai puiki dvipusė pastatoma piešimo lenta su priedais. Lenta yra dvipusė, vienoje pusėje galima piešti kreidelėmis, kitoje (magnetinėje) piešti flomasteriais, ar dėlioti skaičiukus ir raideles. Apačioje yra lentynėlė visiems reikalingiems daiktams su..
30.00€
Tai greita, spalvinga su šviesos efektais radio bangom valdoma mašina.  Dega preikiniai žibintai. Yra labai manevringa ir greita mašina. Bendra informacija:     Baterijos: 6 x AA (į komplektą neįeina)     Tin..
12.00€ 15.00€
Radio bangomis valdoma kateris NIKKO, suteiks nepakartojamus įspūdžius kiekvienam vaikui, ar jo tėčiui.      Korpusas pagamintas iš plastiko      Reikalingos baterijos: 1x 9V + 6x AA (į komplektą neįeina) ..
21.70€
Kompanija WowWee sukūrė dar vieną žaislą-robotą RoboRaptor. Kaip ir daugelis robotų žaislų, jis valdomas distanciniu pultu. Jame integruoti penki varikliai, keturi lytėjimo, du infraraudonųjų spindulių jutikliai, taip pat audio ir slėgio davikliai. D..
57.50€
Nerf N-Strike Hail-Fire šautuvas, turi 4 apkabas ir 24 šovinius. Tokio tipo šautuvai labai populiarūs berniukų tarpe. Šaudant šiuo šautuvu, šoviniai lekia 20 metrų atstumu. Gamintojas rekomenduoja nuo 8 metų vaikams. Žaislas ekspo..
39.00€
Rinkinį sudaro: - bokso kriaušė su stovu. Reguliuojamas aukštis - bokso pirštinės Tinka vaikams nuo 3 metų ir vyresni. Nauja, pažeista gamintojo pakuotė. ..
15.00€
Vaikiškas žaidimas kamuoliukų labirintas suteiks daug džiaugsmo mažiesiems. Valandų valandas vaikai gali kurti savo spalvų labirintą ir stebėti kaip rutuliukai pasiekia finišą. Rinkinį sudaro 100 vnt. įvairių dalių, kurių pagalba vaikutis galės pasit..
24.69€
Vtech abėcėlė Obuolys padės jūsų vaikučiui išmokti angliškas raideles. Su šiuo mokomuoju Obuoliu galima išmokti raides ir valandas, pažinti melodijas. Šviečiantis ir mirksintis tikrai neleis nuobodžiauti mažyliui, nes jį visur galės kartu pasiimti. ..
24.00€
Tai fantastiškas, energingas, radijo bangomis valdomas sraigtasparnis! * Skridimo tikslumas, net mažiausioje erdvėje. * Turi 3 kanalų dažnius. * Ilgis 20cm. * Pakraunamas per USB Rekomenduojamas amžius 14 metų ir vyresniems. Iš parduot..
22.00€
Animal planet fermos gyvūnai yra patogiame indelyje. Indelyje yra arklys, kiaulė, karvė ir pan. Tai 14 dalių rinkinys! Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, pažeista gamintojo pakuotė,nėra arklio. ..
7.00€
Animal Zone garsus skleidžiantis dinozauras patiks, kiekvienam vaikučiui mėgstančiam dinozaurus. Dinozauro akys šviečia ir skleidžia daugybę skirtingų garsų. Užfiksuoti garsai lavins vaiko vaizduotę, pritraukdamas jį į priešistorinius laikus. Surinki..
15.00€
Jei jūsų mažasis yra pasiruošęs nuotykiams, patikrinkite šį rinkinį iš "Animal Planet". Rinkinys yra su šviesomis ir garsais bei daugybe paslėptų staigmenų, Yra paslėptų įėjimai ir slaptų spąstų. Rinkinys susideda iš 14 detalių: gyvūnai, figūrėlės ir..
28.00€
Naudojant pompą reguliuojamas vandens lygis trasos sekcijose. Sukant vandens irklą vanduo teka kanalu. Paprasta sulankstyti ir išdžiovinti. Patogu nusinešti pas draugus ar pasiimti kartu vykstant atostogauti. Matmenys: 88x50x22 cm. Rekomenduojama vai..
35.00€
Beluga arkliukas sužavės kiekvieną vaikutį. Arkliukas atrodo labai tikroviškai. Ant jo labai patogu sėdėti. Švelnus ir mielas. Padengtas kailiuku. Pabalnotas jojimui. Atlaiko svorį iki 100 kg. Ilgis apie 75cm. Iš ekspozicijos, neveikia, nėra kilpų..
30.00€
BIG užsėdamas - nešiojamas šunelis - daiktadėžė, tai žaislas trys viename! Žaislas-šuniukas augs kartu su jūsų vaikučiu. Kai vaikutis mažas galės sėdėti ir važinėtis ant šuniuko, o mama galės traukti už virvutės, kuri prisitvirtina prie šuniuko priek..
20.00€
×
×
×
×
×
×
×