Berniukams

Berniukams

Vėžliukų automobilis turi begales funkcijų: atsidarančios durys, šaudantis ginklas, besis..
€23.00
Vaikiškas ekskavatorius su laidiniu pultu. Kabina sukasi 45º kampu. Kaušas atsil..
€35.00

Gaisrinininko Sam gelbėjimo žnyplės leidžia gelbėti apsaugant rankas. Paspaudus mechanizmą atsidaro ir užsidaro žnyplės. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujos, pažeista pakuotė.

€8.00
Vaikiškas teleskopas Edu Science Astro Gazer T700 tai puikus pasirinkimas pradedančiajam ma..
€36.20

Didžiulis Hexatronas pasiruošęs skrydžiui su fotoaparatu, kuriame yra tiesioginis vaizdo perdavimas. Dėl savo dydžio ir šešių rotorių šis Hexatronas skraido labai tyliai. Gaminio dydis 78x16x86cm. Skirta vaikams nuo 8 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, šiek tiek pažeista pakuotė.

€75.00

Nuotoliniu būdu valdoma mini riedlentė suteiks daug įspūdžių ir džiaugsmo mažajam riedlenčių mylėtojui. Rinkinyje rasite autentišką, motorizuotą riedlentę su ašimis, nuotolinio valdymo pultu ir rampomis, kurių reikės, kad galėtumėte pastatyti įspūdingą riedlenčių parką. Galima surinkti 24 skirtingo dizaino riedlentes. Galėsite žaisti dviem būdais: tradiciškai arba su nuotolinio valdymo pultu, nes spustelėjus ašis – pakilsite, o panaudojus Turbo funkciją įgausite pagreitį ir skriesite nuo rampos. Reikalingos AG13/LR44 baterijos, rinkinyje nėra. Tinka vaikams nuo 8 metų. Išmatavimai: 70,5 x 27,2 x 9,5 cm.

Naujas, šiek tiek pažeista pakuotė.

€25.00

Mažiesiems piratams tikrai patiks šis piratų laivas. Izzy yra pasiruošusi lenktyniauti su Jake arba leistis į įsivaizduojamus piratų nuotykius ir lobių paieškas. Rinkinyje yra laivas - karieta. Stumkite laivą ir kelionė prasidės. Skirtas vaikams nuo 3 metų.

Naujas, netvarkinga pakuotė. Nėra figūrėlės.

€9.00

Vaikiškas elektrinis grąžtas BOSH su vienu antgaliu – tai viskas ko prireiks mažyliui namuose. Dvi sukimosi kryptys. Baterijos: 2Xaaa. Matmenys: 230x65x210. Tinka vaikams nuo 3 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, yra tik viena keičiama grąžto galvutė. Šiek tiek pažeista pakuotė 

 

€9.50

Odinė pirštinė, tinkanti kairiarankiams ir dešiniarankiams. Ši pirštinė yra profesionali beisbolo pirštinė-gaudyklė. Dydis 11.75-12.75.

Nauja, pažeista pakuotė

€15.00

Sienos lipdukas fotbolininkas, papuoš, kiekvieno berniuko kambarį. Juk daug berniukų nori tapti futbolininkais arba apie tai labai svajoja.

Naujas

€4.00

Sienos lipdukas fotbolo kamuoliai, papuoš, kiekvieno berniuko kambarį. Juk daug berniukų nori tapti futbolininkais arba apie, tai labai svajoja. Ant šio lipduko pavaizduoti 6 skirtingo dydžio kamuoliai.

Naujas

€4.00

Nuostabus "GloWubble" kamuolys, kuris šviečia tamsoje! Jis atrodo kaip burbulas, juda kaip burbulas, bet ne kaip burbulas! Tai švelnus, labai minkštas ir lengvas šviečiantis kamuolys. Žaiskite su juo uždarose patalpose ir lauke bet kuriuo sezonu! Pripučiamas per kelias minutes. Skirta vaikams nuo 6 metų.

Iš ekspozicijos

€7.50
Rašyk
Skambink