Lėktuvai, skraidyklės ir laivai

Lėktuvai, skraidyklės ir laivai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Fast Lane R/C Wave Blaster radijo bangomis valdomas kateris, suteiks nepakartojamus įspūdžius kiekvienam vaikui. Valtis, radijo valdymo ir rodymo stendas      Greitis: 1,4 m / s ant vandens      Veikimo nu..
29.00€
Radio bangomis valdoma kateris NIKKO, suteiks nepakartojamus įspūdžius kiekvienam vaikui, ar jo tėčiui.      Korpusas pagamintas iš plastiko      Reikalingos baterijos: 1x 9V + 6x AA (į komplektą neįeina) ..
21.70€
Tai fantastiškas, energingas, radijo bangomis valdomas sraigtasparnis! * Skridimo tikslumas, net mažiausioje erdvėje. * Turi 3 kanalų dažnius. * Ilgis 20cm. * Pakraunamas per USB Rekomenduojamas amžius 14 metų ir vyresniems. Iš parduot..
22.00€
Judrus ir lengvai valdomas orlaivis! Air Raiders Focus labai judrus ir greitas orlaivis, kuris sukurtas skraidyti tiek lauke, tiek patalpose. Skraidydami su, šiuo orlaviu tikrai nenuobodžiausite, jis gali skristi tiek greitai ir ekstremaliai, ti..
45.00€
Diskie radio bangomis valdomas Dastis tikra mažiuko berniuko svajonė. Lėktuvėlis labai paprastai valdomas. Nuotolinio valdymo pultelis surištas su lėktuvėliu. Dydis 13 cm. Lėktuvėliui reikalingos 2AA baterijos ir 1,5V R6 baterija nuotolinio valdymo p..
13.00€
Dusty ūkininko lėktuvėlis – mažas dydžiu, bet didelis dvasia, svajoja startuoti lenktynėse aplink pasaulį. Tačiau, skirtingai nei kiti lenktynių dalyviai, jis nėra sutvertas varžytuvėms, bet bijo aukščio! Draugų palaikymo ir savo narsos dėka Dusty nu..
8.80€
Visi vaikų mėgstamiausi "Disney Planes" filmuko herojai skraido ir šis rinkinys skirtas šių herojų gerbėjams. Rinkinyje yra palapinė, kurioje galima paruošti savo lėktuvus kitoms lenktynėms. Dar rinkinyje yra 1 keltuvas ir 1 lėktuvas. Skirta vaikams ..
9.90€
Skriskite su šiuo Fast lane firmos lėktuvu. Pagamintas iš lengvo ir tvirto polistirolio, todėl jis skrieja per orą! Tiesiog įdėkite į lėktuvą ant įkroviklio / paleidimo, įkraukite jį vos 12 sekundžių ir paleiskite jį į dangų! Pridedami lipdukai leis ..
5.40€
Surenkite neįtikėtiną skrydį su Fast Lane Dronu! Dronas  turi 30 cm kamerą, 4 varikliai ir šviesos efektai. Nuimama Mikro HD kamera, 2,4 GHz technologija. Komplekte su 3.7V baterija. Šis dronas yra vienas atspariausių dronų, skirtas pradedanties..
55.00€
Fast Lane radijo bangomis valdomas kateris, suteiks nepakartojamus įspūdžius kiekvienam vaikui. Pasinerkite į vandens platybes visu greičiu! Kateris yra pagamintas iš labai geros kokybės plastiko. Su nuotoliniu valdymo pultu kateri galite valdyti į v..
17.09€
Paskendę nusikaltimų jūroje, Gotamo miesto gyventojai prarado šviesios ateities viltį. Mieste karaliauja korupcija, teisėsauga nesugeba susidoroti su menkiausias nusikaltėliais, o nešvariai dirbantys verslininkai turtėja paprastų žmonių sąskaita. Tač..
18.00€
Gaisrininko Sam rinkinys, skirtas gelbėti žmones jūroje. Vandens motociklas turi žibintus, kurie padės matyti nakties tamsoje. Rinkinyje yra gelbėjimo aksesuarų. Reikalingos 2xAAA baterijos, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, pažeis..
7.50€
Ar kada nors matėte automobilį, kuris galėtų skristi? Dabar vaikai gali išgyventi, tokį jaudulį ir pamatyti Hot Wheels mašiną-lėktuvą, kuris ne tik važiuoja žeme, bet ir skrenda ore. Ši transporto priemonė su puikią nuotolinio valdymo funkciją, kuri ..
29.00€
Šis rinkinys patiks berniukams, nes yra skraidantis taikinys. Skrenda iki 15 minučių ir rinkinyje yra įkroviklis. Taikinys pakyla į orą ir galima į jį šauti. Komplekte yra šautuvas ir trys šoviniai. Skirta vaikams nuo 8 metų. Reikalingos 4AA baterijo..
14.00€
Jūsų vaikui patinka motociklai, dar labiau motokrosas? Tačiau kam bandyti atlikinėti triukus gyvenime ir rizikuoti susižeisti, kai visus triukus už jus padarys radijo bangomis valdomas Moto Psycho! Įsibėgekite, šokite per rampą ir atlikite viską tobu..
52.00€
Atraskite įvairiausias galaktikas su Peppa Pig raketa kosmoso galybėse. Su šia raketa skrydis bus labai įdomus. Erdvėlaivis su garso efektais, o kai nešite jį už rankenos erdvėlaivis taip pat skleis garsus. Skirta vaikams nuo 3-6 metų. Nauja, nėra..
21.00€
Radio bangomis valdoma kateris NIKKO, suteiks nepakartojamus įspūdžius kiekvienam vaikui, ar jo tėčiui.      Korpusas pagamintas iš plastiko      Reikalingos baterijos: 1x 9V + 6x AA (į komplektą neįeina) ..
17.00€
Dasty yra pagrindinis herojus filmuke "Planes", kuris labai bijo aukščio. Mažytis Dasty lėktuvėlis valdomas nuotoliniu valdymo pulteliu pritaikytu mažoms rantykėms. Labai paprastas valdymas. Reikalingos 2AA baterijos. Išmatavimai 20.2x25x10 cm. Skirt..
16.00€
Tai rankų gestais valdomas Scooby doo skraidyklė. Tapk tikru triukų meistru su šiuo skraidančiu objektu. Rankų mostais gali atlikti įvairiausius triukus. Yra kliūties davikliai, tad maža tikimybė į kažką atsitrenkti. Įkrovikliui reikalingos 4 AA bate..
9.90€
Lengvas valdymas; 3 kanalų valdymo pultelis; Skrenda į priekį, atgal ir į šonus; Sraigtasparnis skirtas naudoti tik patalpoje; Yra taikinys skirtas šaudyti iš vandens. Sraigtasparnis kraunamas iš pulteli..
20.00€
Sukurkite didžiausius mūšius ir atlikite įvairias misijas. Tai didelis "Star Wars First Order Special Forces TIE Fighter" kovinis-kosminis laivas! Dydis net 65 cm! Į vidų telpa dvi 15 cm figūrėlės. Rinkinyje yra tik viena figūrėlė. Skirta vaikams nuo..
42.00€
Naujo dizaino kosminis Hasbro Star Wars erdvėlaivis skirtas Žvaigždžių karų figūrėlėms skraidinti. Laivas turi šaudymo raketas ir sėdėjimo vietą Star Wars kariams. Su šiuo erdvėlaiviu kariai yra nenugalimi. Skirtas vaikams nuo 4 iki 15 m. Naujas, ..
14.48€
Hasbro Star Wars erdvėlaivis skirtas žvaigždžių karų figūrėlėms skraidinti. Su šiuo erdvėlaiviu kariai yra nenugalimi ir apsaugoti. Laivas turi sėdėjimo vietą Star Wars kariams. Skirtas vaikams nuo 4m. Erdvėlaivio dizainas labai tikroviškas..
12.00€
Patirkite nuotykių su Star Wars Millennium Falcon erdvėlaiviu. Erdvėlaivis valdomas nuotoliniu būdu. Jį galima manevruoti kaip automobilį, todėl gali važiuoti į priekį, atgal apsisukant. Žaislas turi baterijos taupymo funkciją, todėl jis bus automat..
18.00€
Legendinis Star Wars Milennium Falkon erdvėlaivis konvertuojasi į dykumą su mūšio lauku. Tiesiog imkite ir sukurkite nuotykius ir scenas iš Star Wars visatoje. Rinkinyje yra erdvėlaivis, tūkstantmečio automobilis ir karys. Pakuotės išmatavimai: 23.0 ..
15.00€
×
×
×
×
×
×
×