Šautuvai ir kiti ginklai

Šautuvai ir kiti ginklai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Nerf N-Strike Hail-Fire šautuvas, turi 4 apkabas ir 24 šovinius. Tokio tipo šautuvai labai populiarūs berniukų tarpe. Šaudant šiuo šautuvu, šoviniai lekia 20 metrų atstumu. Gamintojas rekomenduoja nuo 8 metų vaikams. Žaislas ekspo..
39.00€
Su Big Hero 6 Baymax ranka - šaudykle nugalėkite net pačius pikčiausius savo priešus. Su šaudyklę pataikysite labai nesunkiai. Paprastas valdymas. Tereikia užsidėti ant rankos riešo, prisitvirtinti ir šauti. Rankos kumštis nušauna iki 2 metrų atstumu..
15.00€
Susidėkite kulkas saugiai ir prisisekite prie savęs kaip diržą - skydą. Tai labai patogu, o skydas apsaugos nuo kulkų. Susideda 12 kulkų. Naujas ..
13.00€
Zuru X-Shot Max Attack šautuvas turi šovinių dėtuvę, kurioje telpa 10 šovinių. Šautuvas veikia neautomatiniu būdu, tačiau kulkos lengvai ir greitai užtaisomos. Šautuvas šauna šovinius iki 17 metrų. Skirta vaikams nuo 8 metų. Matmenys: 75.7 x 5.3 x 21..
20.00€
Elektroninis, motorizuotas šautuvas Nerf Alien Menace Incisor su 20 strėlių apkaba. Greitas šaudymas ir patikimumas leidžia ginklą naudoti bet kuriose „karinėse“ situacijose. Komplekte rasite: Nerf šautuvą, 20 saugių Nerf serijos kulkų. Nerf&n..
25.00€
Nerf N-Strike Barrel Break IX-2 šautuvas su 10 šovinių rinkiniu. Šios firmos šautuvai labai populiarūs berniukų tarpe. Gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 8 metų. Šautuvas šaudo iškart po dvi kulkas. Naujas, pažeista gamin..
18.80€
Šis šautuvas sukurtas aktyviam vaikų žaidimui. Nerf Balzefire šautuvas pagamintas iš skaidraus raudono plastiko. Įmontuotas optinis taikiklis, kad pataikyti į taikinį būtų lengviau. Greitas šaudymas ir patikimumas leidžia ginklą naudoti bet kuri..
18.00€
Nerf šautuvas Crosssbolt skirtas tikroms vaikų linksmybėms! Nerf CrossBolt ginklas šauna net iki 27 metrų.  Būk pats geriausias mūšio lauke su Nerf CrossBolt arbaletu. DĖMESIO: netaikyti į akis ir veidą. Šaudymui naudoti tik pakuotėje esanč..
22.00€
Šis Nerf šautuvas turi apkaba, kurios talpa 24 vienetai.. Greitas šaudymas ir patikimumas leidžia ginklą naudoti bet kuriose „karinėse“ situacijose. Šautuvas šauna po 2 kulkas vienu metu. Komplekte rasite: Nerf šautuvą, 24 saugių Nerf serijo..
39.00€
Tai geležinio žmogaus šaudyklė, kuri tvirtinama prie rankos. Su šia šaudykle būsite nenugalimas. Kulkos bus slaptas Jūsų ginklas. Paspauskite mygtuką ir pradėkite ataką. Rankovių dirželiai ant riešo, skirti stabiliam šaudymui. Į komplektą įeina kulko..
10.00€
Tai super herojaus skydas tvirtinamas prie rankos. Su šiuo skydu būsite nenugalimas. Paslėptos kulkos skyde bus slaptas Jūsų ginklas. Patraukite rankenėlę ant skydo ir pradėkite atakaką! Į komplektą įeina 4 kulkos. Skirta vaikams nuo 5 metų. ..
12.00€
Nerf Lazer Tag šautuvas patiks kiekvienam vaikui. Naudokitės savo išmaniuoju telefonu ( telefono rinkinyje nėra ) atsisiųskite nemokamą "Lazer" programą. Veikia su "iOS 5.0.1" ir naujesnėmis versijomis, "iPhone 3GS", "iPhone 4", "iPhone 4S" ir "iPod ..
20.00€
Pats ilgiausias „NERF“ šautuvas, kuris susideda į vieną, įspūdingo dydžio šautuvą bei galima iš jo sukonstruoti du mažesnius. Iššauna net iki 10 m. Galimos dvi šautuvo variacijos: vienas didelis arba du mažesni. Yra reguliuojama atrama, taikiklis, gr..
25.00€
Nerf Modulis Tri-Strike įpatingas šautuvas. Su šiuo šautuvu visos misijos bus įvykdytos. Šaudyti galima net trimis skirtingais būdais. Šaudo "Elite" strėlėmis (10 vnt.), "Mega" strėlėmis (4 vnt.) ir raketa (1 vnt.). Skirta vaikams nuo 8 metų. Iš e..
57.00€
Sukonstruok galingą Nerf ginklą iš serijos „Modulus“ ir įrašinėk savo kovų scenas! Rinkinyje yra šautuvas, 10 šovinių, HD kamera 720 p (SD kortelės nėra rinkinyje), apkaba (10 šovinių). Reikalingi elementai 4 x 1,5V AA R6 (nėra rinkinyje). Rekomenduo..
37.00€
Galingas Nerf šautuvas "Retaliator elite N-Strike". Šauna net iki 15 metrų. Turi 12 šovinių. Pilnai surinkto šautuvo ilgis: 66.04 cm. Komplektuojamas kartu su šoviniais ir šovinių būgnu. Būgnas įstatomas į  angą  ir užtaisomas prieš kiekvie..
26.00€
Galingas šautuvas, kuris susideda iš keturių mažesnių šautuvų.  Šauna net iki 20m. Turi 12 šovinių. Šoviniai nenaudojami, ginklas užtaisomas. Pilnai surinkto šautuvo ilgis: 66.04cm    Naujas, pažeista gamintojo pakuotė...
25.69€
Tai puikus NERF REBELLE lankas su priedais mergaitėms, kuris šauna iki 25 metrų. Iš šio lanko nusitaikymas ir paleidimas labai tikslus. Labai paprasta naudotis. Komplektacijoje yra dvi strėlės. Tinka mergaitėms nuo 8 metų. Iš ekspozicijos, labai p..
15.00€
Tai vandens šautuvas, kuris yra lengvai užtaisomas ir lengvas. Į šautuvo talpyklą telpa iki 1,5 litrų vandens.  Norint šauti, reikia patraukti rankeną atgal ir stumi ją į priekį. Šauna apie 7,6 metrus. Išmatavimai yra apie 46 x 28 x 5 cm. Skir..
6.00€
Nerf Rival Apollo XV-700 šautuvas labai greitas ir tikslus. Šaudo iš minkštų kamuoliukų. Kamuoliukai sudedami į specialią dėtuvę ir dedami į šautuvą. Šautuvas turi gaiduko užraktą. Iš eilės iššauna net 7 kamuoliukus vieną po kito. Skirta vaikams nuo ..
26.00€
Parodykite galia su Nerf kamuoliu-kulka! Pasiruoškite žaisti futbolą - NERF stiliumi! Tai yra toliausiai skrendantis futbolo kamuolys! Kamuolys turi rankena, todėl galite nukreipti savo paleidimą geriau. Vortex kamuolys-kulka skleidžia čvilpimo ..
4.00€
×
×
×
×
×
×
×