Mašinos, sunkvežimiai ir kt.

Mašinos, sunkvežimiai ir kt.
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Fast Lane automobilių garažas su pakeliamu liftu. Komplekte yra 5 modeliukai ir malūnsparnis. Galima naudotis ir garso signalais. Lipdukus reikia užklijuoti patiems. Gamintojas šį žaislą rekomenduoja vaikams nuo 3 metų.   Naujas, labai p..
28.00€
Ši radijo bangom valdoma didelė gaisrinė yra puikus žaislas skirtas mažiems vaikams. Su realia sirena ir garsais niekada nebus nuobodu namuose! Puiki dovana bet kuriam vaikui, siekiančiam būti gaisrininku! •Didelis 53 cm gaisrinis automobilis su v..
34.45€
     Amžius: nuo 6 metų ir daugiau      Dydis: 32 x 11,5 x 9cm      Mastelis: 1:16 skalė      Greitis: 8,5 km / h.      Variklio tipas: elektrinis..
20.00€
Tai greita, spalvinga su šviesos efektais radio bangom valdoma mašina.  Dega preikiniai žibintai. Yra labai manevringa ir greita mašina. Bendra informacija:     Baterijos: 6 x AA (į komplektą neįeina)     Tin..
12.00€ 15.00€
Naudokite savo mobilųjį prietaisą, kad galėtumėte valdyti Anki Overdrive mašinėlę. Ši mašinėlė nėra didelė, bet turi užtektinai galios ir greičio. Ilgis apie 14cm. Skirta vaikams nuo 8 metų. Nauja. ..
15.00€
Vaikiška stumdoma mašinėlė Ben & Holly's. Vaikai gali stumdyti šią mašinėlę, bei įsodinti figurėlę už vairo. Skirta vaikams nuo 3 metų. Naujas, nėra figūrėlės, nedaug pažeista gamintojo pakuotė. ..
5.80€
Big traktorius turi smėlio priekabą. Didelis traktorius su priekaba yra ideali priemonė dideliems ir mažiems darbams. Keliamoji priekaba yra iki vieno litro talpos. Traktorius turi standartines tvirtas minkštas padangas, todėl idealiai tinka lauke ar..
28.00€
Bobby-caddy mašinos priekaba skirta vaikams nuo 1 metų. Priekaba yra iš aukštos kokybės, šviesai atsparaus ir sveikatai nekenksmingo plastiko - tai idealus priedas visoms ,,Big" firmos vaikiškoms mašinoms. Didelė pakrovimo platforma, kurios talpa 8 l..
10.00€
Bruder 02216 priedas kabinamas prie traktoriaus. Krone šienui grėbti skirtas agregatas tinka visiems Profi serijos traktoriams. Mastelis 1:16. Pakuotės išmatavimai: 44 x 36 x 9 cm. Skirta vaikams nuo 4 metų. Naujas, pažeista pakuotė ..
13.00€
Jūsų vaikui patiks šis nuostabus automobilis iš Bruin. Automobilis turi du skirtingus dizainus ir realius žibintus. Jis yra ryškių spalvų ir turi garsus. Rinkinyje yra 1 nuotolinio valdymo pultas ir automobilis. Reikalingos baterijos: 5 AA automobili..
17.00€
Carrera Mario Kart 7 RB valdoma drakono mašina tikrai įspūdinga ir atrodo grėsmingai. Automobilio ilgis apie 43,8 cm. Didžiausias išvystomas greitis iki 20 km / h. Veikimo laikas iki 40 minučių. Trumpas įkrovimo laikas apie 80 minučių. Aukščiausia te..
35.00€
Tai itin linksma mašinytė, skirta lenktyniauti. Kelis kartus spustelėjus mašinytės galinę dalį, galima padidinti jos greitį. Padidinus greitį, ji suvibruoja ir pradeda važiuoti. Mašinytė gali nuvažiuoti net iki 20 metrų! Lenktyniaujant girdimi varikl..
14.90€
Labai graži ir ryški mašinytė patrauks, kiekvieno vaikučio dėmesį. Mašinytė vieno mygtuko paspaudimu išskleidžia šoninius sparnus. Pakuotės išmatavimai: 12.7 x 30.5 x 10.2 cm. Skirta vaikams nuo 4 metų. Nauja, nedaug pažeista pakuotė ..
13.00€
Disckie RC motociklas skirtas pradedantiesiems. Labai paprastai valdymas. Važiuoja į priekį, atgal, kairėn ir dešinėn. Nuotolinio valdymo pultelis pritaikytas mažoms rankytėms. Motociklo mastelis 1:8. 2 kanalų. Išvysto greitį iki 10 km/h. Puikiai važ..
16.00€
Pasiruoškite neišdildomiems įspūdžiams su šia šaunia mašinėle. Rinkinyje rasite mašinėlę, pultelį, bateriją ir kroviklį. Į pultelį dedasi 1 x 9V (krona) baterija, o mašinėlė turi pakraunama akumuliatorių. Įkrovimo laikas: 90 minučių. Mašinėlės dy..
20.00€
Radijo bangomis valdomas Dickie RC Ford F150 Mud Wrestler, RTR: 1:20. Pilnai veikiantis nuotolinis valdymas. Nuotolinio valdymo pultelis, 27 MHz kanalas. Reikalingos 5xAA ir 1x9V baterijos (į komplektaciją neįeina). Padangos pagamintos iš aukštos kok..
23.00€
Dinotrux Dozer dinozauro dizainas labai įdomus, tai nei dinozauras, nei mašina. Jūsų mažylis gali sukurti įvairiausių scenų statybos aikštelėje. Paspauskite kiekvieno simbolio mygtuką arba konkrečią sritį, kad paragintumėte dinozaurą skleisti gražius..
16.00€
Disckie Toys RB gaisrinė mašina pagaminta iš geros kokybės plastmasės yra kokybiška, tvirta. Gaisrinė mašina su pakeliamomis kopėčiomis, mirksinčiais švyturėliais ir garso sirena. Su, šia mašina bus labai nesunku užgesinti net labai stipriai degančią..
19.00€
Tai nuostabi ir ryški radijo bangomis valdoma mašina. Fast lane mašina yra greita ir lengvai valdoma. Dažnis 2,4GHz. Mašinoje naudojamas 6,4V akumuliatorius, komplektacijoje yra. Pultelyje naudojami 2AA elementai, komplektacijoje nėra. Pagaminta iš..
35.00€
Fast lane turbo motociklas visada pasiruošęs važiuoti. Su juo galima važiuoti viduje ir lauke. Važiuoja pirmyn, atgal į kairę, dešinę. Motociklas važiuoja tik nuotolinio pulto pagalba. Reikalingos baterijos. Gaminio matmenys: 41,7 x 25,9 x 16,0 cm. ..
15.00€
Vaikiškas ekskavatorius su laidiniu pultu. Kabina sukasi 45º kampu. Kaušas atsilenkia ir užsilenkia, kyla aukštyn ir leidžiasi žemyn. Važiuoja. Išmatavimai: Ilgis 60cm.aukštis 30cm.plotis 25cm. Reikalingos 6 AA tipo baterijos. Iš ekspozicij..
35.00€
Patirk daugybę įspūdžiu važiuodamas lauke su, šia mašina. Puikiai įveikia įvairias kliūtis. Nuotolinio valdymo pultas veikia 27/49 MHz dažniu. Juda į priekį, atgal, į kairę ir į dešinę. Užtikrintai važiuoja nelygiu paviršiumi ir per kliūtis. Pag..
27.00€
Tai didelė gaisrinė mašina turinti tikroviškas avarines šviesas ir garsus kaip tikra gaisrinė mašina. Smūgiams atsparus priekinis bamperis, Visas judėjimui skirtas funkcijas: važiuoja pirmyn, atgal į kairę, dešinę. Valdomas nuotoliniu valdymo pulteli..
20.00€
Fast Lane "Lamborghini Veneno" radijo bangomis valdomas automobilis, pakraunama 6.4 V baterija. Pulteliui reikalinga 9v krona (komplektacijoje nėra). Pultelis veikia iki 15m atstumu. Tvirtas, itin realistiškai atrodantis, labai manevringas automobili..
29.00€
Tai radijo bangomis valdoma didelė mašina XPS FORD F-1500 SVT Raptor, kurios mastelis 1:6. Jos dydis 73 cm ilgis x 29 cm plotis x 28 cm aukštis. Rinkinyje yra mašina, nuotolinis pultelis, akumuliatorius 6.4V + pakrovėjas. Baterijos: 2xAA ( į komplekt..
59.00€
×
×
×
×
×
×
×