Trasos

Trasos
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Fast Lane automobilių garažas su pakeliamu liftu. Komplekte yra 5 modeliukai ir malūnsparnis. Galima naudotis ir garso signalais. Lipdukus reikia užklijuoti patiems. Gamintojas šį žaislą rekomenduoja vaikams nuo 3 metų.   Naujas, labai p..
28.00€
Elektrinis traukinys Fast Lane Bullet su bėgiais. Galimi įvairūs trasos sustamymo variantai. Bendras trasos ilgis 295cm. Reikalingi 2AA tipo elementai. Rekomenduojamas amžius 3.+ Naujas, pažeista gamintojo pakuotė. aukinukas su bėg..
25.00€
  Traukinukas važiuoja pirmyn ir atgal, skleidžia realius traukinio garsus, šviečia priekinis žibintas. Vagonai jungiasi tarpusavyje. Lengvas surinkimas. Trasos matmenys 74x133cm Naujas, pažeista pakuotė. ..
25.50€
Garsaus amerikiečių gamintojo IMAGINARIUM prabangus traukinių miestas, su daugybe priedųir funkcijų, montuojamas ant specialaus stalo, kad vaikui būtų patogu žaisti. Įdomi patirtis, skatinanti kūrybiškumą ir vaizduoti. Miestą sudaro keletas atskir..
200.00€
Tai naujos kartos automobilių trasa "Anki Overdrive". Mašinų valdymas su mobiliuoju įrenginiu IOS arba Android (nemokama programėle "Anki Overdrive"). Galima susidėti 8 skirtingas kovų trasas. Rinkinyje yra 2 skirtingos mašinėlės su skirtingais ginkl..
50.00€
Carrera 40024 DIGITAL 143 High Speed chase rennbaln grundpackung trasa su 2 lenktyniniais automobiliukais: Mercedes SL 63 ir Ferrari F12 Berlinetta. Yra du pulteliai kurių pagalba galima žaisti su draugais, pajausti lenktynių azartą ir kartu sus..
45.00€
Carrera go trasa disney cars patiks vaikams mėgstantiems lenktiniauti. Trasos ilgis: 6.2m, matmenys surinktos trasos:183x113cm Trasos komlektacija: 2x Makvyno ir Francesco Bernoulli mašinėlės 2x greičio pulteliai Atitvarai ir kiti pr..
46.00€
Ispūdingos kilpos ir įdomi Disney Cars lenktynių trasa nudžiugins, kiekvieną Žaibo McQueen gerbėją. Tad patirk dvigubą iššūkį ir pasiimk sau priklausančią nugalėtojo taurę. Rinkinyje yra Žaibo McQueen mašinytė. Skirta vaikams nuo 5 metų. Iš ekspo..
29.00€
Lenktyniaukite 2-jose Domino trasose! 150 domino kaladėlių, 2 domino mašinos, A kamuolio numetėjas, A ugnies žiedas. Skirta vaikams nuo 6 metų. Iš ekspozicijos, šiek tiek pažeista pakuotė ..
17.30€
Fast Lane  trąsa su elektroniniu pravažiuotų ratų skaitikliu, dviem rankinias pulteliais valdomomis mašinėlėmis su šviečiančiais žibintais. O įspūdingos kilpos, vingiai ir posūkiai suteikia neišdildomus lenktynių įspūdžius. Trąsa apima 10 m keli..
29.00€
Fast Lane SPEED CHASER trasa su dviem automobiliukais (Mercedes CLK-GTR ir Nissan Loctite Zexel GTR) ir baterijų pagalba veikiančiais pulteliais. Galimybė lenktyniauti su draugu, kadangi trasa su dviem eismo takeliais, k..
17.00€
Didelis, spalvingas, kokybiškas žaislas tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams. Automobilių trasa pagaminta piramidės pavyzdžiu: viršūnėje yra vienam automobiliui skirtas įvažiavimas, kuris leidžiantis į apačią išsišakoja į du skirtingų spalvų spirali..
55.00€
Formula Polistil grand prix trasa puikus žaidimas laisvalaikio praleidimui. Trasos ilgis 3.6 metrai. Trasa važiuoja dvi Formulė1 mašinos. Mastelis 1:43. Reikalingas 8 AA baterijos (nėra įtrauktos). Pakuotės išmatavimai: 138 x 84 cm. Skirta vaikams nu..
29.00€
Tai nuolatinių lenktynių kelias. Nuostabi trasa su dviem mašinėlėmis. Rinkinyje 18 detalių ir 2 rankiniai valdikliai, 2 Formulė-1 automobiliai, 2 kryžminės trasos, lenktos trasos, apsauginiai turėklai. Reikalingos baterijos: 2 x "C" / LR14 (į komplek..
16.00€
Hot Wheels fast blast trasa pilna nuotykių. Tokio “Hot Wheels mašinų parko tu dar tikrai neturi! Galima žaisti atskirai ,arba prijungt prie savo jau turimos trasos. Tik paspausk rankenėlę ir paslaptinga jėga įmes tave tiesiai į trasą. Šį Hot wheels p..
22.00€
Tik patyrę lenktynininkai gali imtis tokių neįtikėtinų triukų šioje Hot Wheels trasoje. Ar Jūsų mažylis pasiruošęs juos išbandyti? Pašėlusias trasas galima jungti tarpusavyje – tuomet jos dar įspūdingesnės. Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, nedaug..
39.00€
Tai trasa kurioje patirsite ekstremalių pojūčių. Didelis greitis ir neįtikėtini triukai. Tavęs laukia nepamirštami nuotykiai! Padėk mašinytę ant paleidėjo ir pirmyn į priekį! Įveik kilpas ir suktus posūkius! Pabaigoje tavęs laukia finišo vėliavėlė ar..
25.00€
Ar tu pasiruošęs pademonstruoti savo akrobatinius sugebėjimus ir priversti visus aikčioti iš nuostabos? Jei esi tikras Hot Wheels mylėtojas, tu privalai turėti šią trasą. Kad būtų smagiau, šią trasą galima jungti su kitomis trasomis. Tuomet nuotykiai..
26.00€
Lenktyniauk prieš draugus ar šeimą su "Hot Wheels" Slot car!  Trasa su dviem automobiliais leis pasijusti tikrais lenktynininkais. Didelė "Hot Wheels trasa "Slot Car Track Set", kurios sudėtos kelio ilgis net 632 cm. Viso 88 dalys. Reikalin..
30.00€
Hot Wheels trasa pakelia "vairuotojus" į dar didesnio azarto aukštumas! Tai nuolatinių lenktynių kelias. Nuostabi HotWheels trasa su dviem mašinėlėmis. Rinkinyje: 2 lenktyniai automobiliai, turbo stiprintuvas. Iš viso 39 dalys. Trasos ilgis 258 cm. S..
20.00€
Hot Wheels split speeder trasoje veiksmas vyksta labai greitai. Trasą galima sudėti dviem būdais, o su nindzės pagalba galima sujungti arba išskirti mašinėlę. Rinkinyje yra viena mašinėlė. Skirta vaikams nuo 4 metų. Iš parduotuvės ekspozicijos, ..
16.00€
Hot Wheels Super kilpų trasa net 90 cm ilgio! Tavęs laukia nepamirštami nuotykiai! Padėk mašinytę ant paleidėjo ir pirmyn į priekį! Įveik kilpas ir suktus posūkius! Pabaigoje Tavęs laukia finišas, kurį galima nutolinti, nes šią trasą galima jungti ir..
35.00€
Ar tu pasiruošęs pademonstruoti savo akrobatinius sugebėjimus ir priversti visą minią aikčioti iš nuostabos? Jei esi tikras Hot Wheels mylėtojas, tu privalai turėti šią trasą! Greitis, įtampa, aukštis ir geras pasirengimas – štai iš ko ji susideda. T..
35.00€
Tai trasa, kurioje patirsite ekstremalių pojūčių. Didelis greitis ir neįtikėtini triukai. Tavęs laukia nepamirštami nuotykiai! Padėk mašinytę ant paleidėjo ir pirmyn į priekį! Įveik suktus posūkius! Pabaigoje tavęs laukia finišo vėliavėlė arba finišą..
28.00€
Imagination gamintojo didelė, medinė trasa su daugybę detalių, nudžiugins bet kokį vaiką, juk veiklos su, šia trasa ras kiekvienas vaikas. Rinkinį sudaro 80 detalių. Rinkinyje yra: 29 vnt bėgių, 3 traukinukai, policijos mašinytė, 3 kelio ženklai, til..
35.00€
×
×
×
×
×
×
×