Traukinukai ir kiti priedai

Traukinukai ir kiti priedai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Elektrinis traukinys Fast Lane Bullet su bėgiais. Galimi įvairūs trasos sustamymo variantai. Bendras trasos ilgis 295cm. Reikalingi 2AA tipo elementai. Rekomenduojamas amžius 3.+ Naujas, pažeista gamintojo pakuotė. aukinukas su bėg..
25.00€
Garsaus amerikiečių gamintojo IMAGINARIUM prabangus traukinių miestas, su daugybe priedųir funkcijų, montuojamas ant specialaus stalo, kad vaikui būtų patogu žaisti. Įdomi patirtis, skatinanti kūrybiškumą ir vaizduoti. Miestą sudaro keletas atskir..
200.00€
Ryškiaspalvis traukinukas susideda iš garvežio ir 2 nukabinamų vagonėlių. Žaisdamas su šiuo traukinuku vaikutis ne tik lavins akytes, rankytes, bet ir mokysis skaičiuoti, konstruoti pažinti spalvas, formas, medžiagas. Į traukinuko vagonėlius galima s..
13.00€
Tomas ir draugai ‒ tai laisvaeigiai garvežiukai smagiam žaidimui vaikams nuo 3 metų. Šiomis transporto priemonėmis lengva žaisti mažais pirščiukais, tereikia juos spustelti ir džiaugtis valandomis linksmo žaidimo! Šis kranas sukasi aplink savo ašį. A..
17.00€
Tai šaunieji „Thomas&Friends“ traukinukų starteriai. Dar daugiau džiaugsmo ir pramogų žaidžiant su šauniaisiais traukinukais! Rinkinį sudaro maža trasa ir traukinukas. Rinkinuką galima pasiimti su savimi, jį lengva transportuoti ir nešiotis kur t..
20.00€
Fisher price važiuojantis traukinukas Thomas visada pasiruošęs draugams padėti. Traukinukas važiuoja baterijų pagalba. Rinkinį sudaro Traukinukas Thomas ir du vagonai. Skirta vaikams nuo 3 metų. Reikalingos 2xAA baterijos (į komplektą neįeina). Na..
15.00€
Imagination gamintojo didelė, medinė trasa su daugybę detalių, nudžiugins bet kokį vaiką, juk veiklos su, šia trasa ras kiekvienas vaikas. Rinkinį sudaro 80 detalių. Rinkinyje yra: 29 vnt bėgių, 3 traukinukai, policijos mašinytė, 3 kelio ženklai, til..
35.00€
Nuostabaus ir tikroviško dizaino traukinukai, kurie patiks kiekvienam traukinuko mėgėjui. Tobulai tinkantys ant power trains trasų bėgių. Traukinukas motorizuotas ir veikia baterijų pagalba. Išmatavimai 30.5 x 5.1 x 10.2 cm. Skirta vaikams nuo 4 metų..
12.00€
Išplėskite savo power trains rinkinį ir traukinio pasaulį, padarykite jį dar didesniu! Šis ribkinys skirtas prapkėsti jau turimas trasas. Į komplektą įeina 6vnt tiesių ir 8 vnt lenktų bėgių. Skirta vaikams nuo 8 metų. Naujas, pažeista pakuotė. ..
5.50€
Elektrinis traukinukas su bėgiais Rinkinį sudaro 22 dalių, traukinukas su trim greičio rėžimais. Galimi įvairūs trasos sustamymo variantai. Traukinuko ilgis 0,63 m. Reikalingi 2A4x AA ir 2x AAA tipo elementai. Rekomenduojamas amžius..
25.00€
Paspauskite rankeną žemyn ir stebėkite, kaip traukinukas skrieja visu greičiu pirmyn! Pakuotės išmatavimai: 22.9 x 7.9 x 16.5 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų. Naujas, garvežiukas kitoks negu pavaizduota reklaminėje nuotraukoje, pažeista gamintojo pa..
12.00€
×
×
×
×
×
×
×