Kita

Kita

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Doggie Doo šuniukas, kuris daro kakučius. Toks žaidimas, kuris tikrai pralinksmins vaikus. Galima žaisti 2-4 žaidėjams. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Iš ekspozicijos, 1 maisto maišelis buvo praplėštas, pažeista gamintojo pakuotė. ..
4.00€
Dabar galite ištirti Saulės sistemos stebuklus tiesiog savo kambaryje! Planetos sukasi aplink saulę, skleisdamos šviesos ir garso efektus. Saulės sistemą galėsite valdyti nuotoliniu pulteliu. Komplektą sudaro: 1 - Lempa - saulė, 8 - Planetos, 1 ..
18.00€
Tai puiki dvipusė pastatoma piešimo lenta su priedais. Lenta yra dvipusė, vienoje pusėje galima piešti kreidelėmis, kitoje (magnetinėje) piešti flomasteriais, ar dėlioti skaičiukus ir raideles. Apačioje yra lentynėlė visiems reikalingiems daiktams su..
30.00€
Kompanija WowWee sukūrė dar vieną žaislą-robotą RoboRaptor. Kaip ir daugelis robotų žaislų, jis valdomas distanciniu pultu. Jame integruoti penki varikliai, keturi lytėjimo, du infraraudonųjų spindulių jutikliai, taip pat audio ir slėgio davikliai. D..
57.50€
Didelė magnetinė piešimo lenta su specialiu ekranu. •Paveiksliukai stebuklingai išnyksta trintuko pagalba, todel galima piešti vėl ir vėl. •Pieštuku galima brėžti storą ir ploną liniją. •Yra 4 antspaudukai. •Amžius 3 metai ir daugiau. Dydis&..
39.00€ 13.00€
Vaikiškas žaidimas kamuoliukų labirintas suteiks daug džiaugsmo mažiesiems. Valandų valandas vaikai gali kurti savo spalvų labirintą ir stebėti kaip rutuliukai pasiekia finišą. Rinkinį sudaro 100 vnt. įvairių dalių, kurių pagalba vaikutis galės pasit..
24.69€
Vtech abėcėlė Obuolys padės jūsų vaikučiui išmokti angliškas raideles. Su šiuo mokomuoju Obuoliu galima išmokti raides ir valandas, pažinti melodijas. Šviečiantis ir mirksintis tikrai neleis nuobodžiauti mažyliui, nes jį visur galės kartu pasiimti. ..
24.00€
Animal Zone garsus skleidžiantis dinozauras patiks, kiekvienam vaikučiui mėgstančiam dinozaurus. Dinozauro akys šviečia ir skleidžia daugybę skirtingų garsų. Užfiksuoti garsai lavins vaiko vaizduotę, pritraukdamas jį į priešistorinius laikus. Surinki..
15.00€
BIG užsėdamas - nešiojamas šunelis - daiktadėžė, tai žaislas trys viename! Žaislas-šuniukas augs kartu su jūsų vaikučiu. Kai vaikutis mažas galės sėdėti ir važinėtis ant šuniuko, o mama galės traukti už virvutės, kuri prisitvirtina prie šuniuko priek..
20.00€
Puikus, kokybiškas įrankių rinkinys pravers kiekvienam vaikučiui. Rinkinyje yra: elektroninis atsuktuvas su trimis pakeitimo antgaliais, plaktukas, pjūkliukas, veržliaraktis, ir varštai lentelių varžymui. Visa, tai susideda į patogų lagaminėlį. Lagam..
25.00€
Bruder 02216 priedas kabinamas prie traktoriaus. Krone šienui grėbti skirtas agregatas tinka visiems Profi serijos traktoriams. Mastelis 1:16. Pakuotės išmatavimai: 44 x 36 x 9 cm. Skirta vaikams nuo 4 metų. Naujas, pažeista pakuotė ..
13.00€
Šis žavingas Jorkšyro terjeras mėgsta žaisti su savo mažyliu šuniuku! Kiekvienas "Chubby" šuniukas yra unikalus ir nuostabus. Jorkšyro terjeras su žavingu mažyčiu šuniuku mėgsta žaisti ir pasivaikščioti. Surinkite visus "Chubby" šuniukus ir draugus s..
9.00€
Šis žavingas pekinas mėgsta žaisti su savo mažyliu šuniuku! Kiekvienas "Chubby" šuniukas yra unikalus ir nuostabus. Pekinas su žavingu mažyčiu šuniuku mėgsta žaisti. Surinkite visus "Chubby" šuniukus ir draugus su mažais šuniukais! Šuneliai gali judė..
9.00€
Šis žavingas terjieras mėgsta žaisti su savo mažyliu šuniuku! Kiekvienas "Chubby" šuniukas yra unikalus ir nuostabus. Terjieras su žavingu mažyčiu šuniuku mėgsta žaisti. Surinkite visus "Chubby" šuniukus ir draugus su mažais šuniukais! Šuneliai gal..
9.00€
Šunelis gali judėti ir atlikti akrobatinius judesius kartodamas vaikučio judesius. Surinkite visus "Chubby" šuniukus ir draugus, kad būtumėte dar gyvybingesni! Reikalinga 1 AAA bateriją. Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų. Nauja, pažeista gamintojo..
9.00€
Disney Cars medinis staliukas su kėdutėmis tinka tiek žaidimui, tiek valgymui. Baldeliai papuošti Cars personažais. Labai gražūs ir spalvingi. Stalas ir kėdutės stabilios ir tvirtos konstrukcijos. Stalo išmatavimai: stalo viršus 59.69 x59.69 cm. aukš..
40.00€
Edu Science kriminalistų laboratorijos rinkinys puikus būdas gerai praleisti laisvalaikį ir išnarplioti įvairiausias nusikaltimo rūšis. Rinkinyje yra mikroskopas, kad galėtumėte susirinkę įrodymus, juos tiksliai nustatyti. Nagrinėkite dirbtinį kraują..
24.00€
Dabar galite pasijusti tikru mokslininku ir eiti ieškoti dinozaurų kaulų. Suradusius kaulus galite pasidėti ant specialios plytos ir užsidėję akinius pradėti tyrinėti. Kaltas ir ir kiti įrankiai bus labai geri pagalbininkai nustatnt kaulų kilmę. Skir..
20.00€
Dabar joks nusikaltimas nebus nuslėptas, kadangi su Edu Science pirštų anspaudų laboratorija visi nusikaltimai bus išaiškinti. Rinkinyje yra visi reikalingi įrankiai kad būtų atskleista nusikaltėlio tapatybė. Skirta vaikams nuo 8 metų. Naujas, paž..
13.00€
Žiūrėkite labai toli su šiuo Edu science teleskopu T1000. Plataus kampo ir didelės raiškos, 114 mm. Tvirtas trikojis labai lengvai ir paprastai montuojamas. Atšvaito technologija suteikia trapumą ir aiškią nuomonę apie dangaus kūnus. Komplekte yra mo..
50.00€
Teleskopo komplektacija: trikojo pagrindas, 2 okuliarai, žvaigždžių diagrama, mokomosios programos ir naudojimosi instrukcija. Stalo teleskopas puikiai tinka peržiūrėti objektus naktiniame danguje ar tolimas vietas. Teleskopo vamzdis turi židinio nuo..
20.00€
Įsigykite naują šeimos narį, kuriuo galėsite rupintis ir su kuriuo galėsite kalbėtis. Papūga Kukis atkartoja jam tariamus žodžius. Stebėkite kaip jis juda ir kalba. Rinkinyje rasite buteliuką ir šukas, kad galėtumėte juo rūpintis. Iš parduotuvės e..
20.00€
Su Flutterbye skraidančiu poniu galima linksmai leisti laiką. Mergaitės gali kontroliuoti ponio skraidymą savo ranka. Pirmiausia paspauskite mygtuką ant dekoratyvinio pagrindo ir jis nuostabiai pakyla į viršų, o tada delnu valdykite ir grožėkitės spa..
15.00€
Su šiuo gaisrininko Semo jūros gelbėjimo centru vaikutis galės padėti Semui suorganizuoti daugybę vandenyno gelbėjimo operacijų. Su tokiomis funkcijomis kaip reaktyvinių variklių paleidimo įrenginys, liftai, šviesos ir garso funkcijos, visos operacij..
22.00€
Tokio kamuolio dar nematėte! Suspauskite kamuolį, kad jis taptų plokščias, o tada meskite, jį į orą kaip diską  ir stebėkite, kaip kamuolys tampa apvaliu! Kamuolys puikiai tinka žaidimams lauke. Iš ekspozicijos, pažeista pakuotė ..
15.00€
×
×
×
×
×
×
×