Lauko žaidimai

Lauko žaidimai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Tai puikus Baby Spring plaukimo ratas. Įdėjus mažylį į rato sėdynę, jis jausis saugiai ir patogiai.  Aplink mažylį esantis tinklelis leis pasidėti žaisliukus ar smagiai tiuškentis. Patogus transportuoti. Tinka nuo 9 iki 24 mėnesių vaikams. N..
13.00€
Smagus vandens šautuvų komplektas vaikams. Vasara pats laikas purkštis vandeniu! Komplekte 5 vandens šautuvėliai. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   Iš ekspozicijos, 1 šautuvas paraižytas, pažeista gamintojo pakuotė. Spalvos skiriasi negu ..
5.50€
Vaikai galės pramogauti šokinėdami, laipiodami, landžiodami. AirPro pilis pripučiama per tris minutes! Nereikia, kad visada veiktų ventiliatorius. Galima uždėti šoninius tinklelius, kad mažesni vaikučiai šokinėdami neiškristų. Pagaminta iš tvirtos PV..
90.00€
B Kids Stack boulingo žaidimą galima žaisti bet kur, galima lauke, namuose. Tiesiog sustatykite kėglius, nusitaikykite su kamuoliu ir ridenkite. Labai smagus ir linksmas žaidimas. Rinkinyje 6 kėgliai ir kamuolys. Skirta vaikams nuo 12 mėnesių. Nau..
10.00€
Big Sandy labai greitai ir paprastai surenkama smėliadėžė gali būti surinkta, tada vėl išardoma į keturias lengvai saugomas dalis. "BIG Sandy" smėlio dėžės žaidimo paviršius yra daugiau kaip 2 m ², todėl leis laisvai judėti mažiems kepėjams ir statyb..
85.00€
Big traktorius turi smėlio priekabą. Didelis traktorius su priekaba yra ideali priemonė dideliems ir mažiems darbams. Keliamoji priekaba yra iki vieno litro talpos. Traktorius turi standartines tvirtas minkštas padangas, todėl idealiai tinka lauke ar..
28.00€
Aktyvuokite burbulų pūtimo aparatą ir užpildykite orą gražiais burbuliukais. Aparatą reikia užpildyti muilo mišiniu, įjungti ir žiūrėti kaip burbuliukai skraido po dangų! Nereikia pūsti! Puiki dovana vaikučiams nuo trejų  metų. Atkreipkite dėmes..
10.00€
Viskas ko reikia mažajam sodininkui, besidarbuojančiam sode. Sodo įrankių rinkinys susideda iš 9 spalvingų žaislų: vaikiško stovo su ratukais, laistytuvo, 2 vazonų ir 5 įrankių. Visos dalys pagamintos iš kokybiško plastiko todėl yra patvarios ir il..
12.00€
Frozen spalvinga ir pripučiama žaidimų palapinė su kamuoliukais, kad žaisti būtų dar linksmiau. Gali būti naudojama tiek lauke, tiek namuose. Ši spalvinga palapinė rinkinyje turi 20 vienetų mėlynos ir baltos spalvos kamuoliukus. Palapinė atvirą stogą..
15.00€
Gowi karutis yra su priedais ir idealiai tinka žaisti namuose, sode ir paplūdimyje. Priedai yra laistytuvas, kibirėlis ir kastuvėlis, Skirtas vaikams nuo 1 metų. Naujas. Pažeista gamintojo pakuotė. ..
12.00€
Hudora batutas yra raudonos spalvos ir 91cm. Atlaikomas svoris yra iki 100 kg. Aukštis 22,5 cm. 6 kojos su guminiais antgaliais. Batuto svoris 5,6 kg. Daugiasiulis PP šokinėjimo kilimėlis. Rėmas plieninis - 25 mm skersmens, sienelės storis - 1,5 mm. ..
29.00€
Just like home gėlyčių rinkinys yra skirtas mažiesiems sodininkams. Gėlyčių rinkiniu galima pasipuošti kambarį, kiemą. Rinkinyje yra vazonas, gėlės. Tinka vaikams nuo 3 metų. Naujos, pažeista gamintojo pakuotė. ..
10.00€
Kickmaster yra originalus dalykas, kuris padeda praktikuoti kamuolio kontrolę. Kamuolys visada lieka pritvirtintas taip, kad nereikės bėgti jo gaudyti. Tai yra universalus, galima dėti įvairaus dydžio futbolo kamuolius. Skirta vaikams nuo 5 metų. ..
7.00€
Tai stilingas vandens šautuvas, kuris yra lengvai užtaisomas ir lengvas. Į šautuvo talpyklą telpa iki 0,75 litrų vandens. Norint šauti, reikia patraukti rankeną atgal ir stumi ją į priekį. Skirta vaikams nuo 6 metų. Naujas, pažeista gamintojo paku..
8.80€
Tai vandens šautuvas, kuris yra lengvai užtaisomas ir lengvas. Į šautuvo talpyklą telpa iki 1,5 litrų vandens.  Norint šauti, reikia patraukti rankeną atgal ir stumi ją į priekį. Šauna apie 7,6 metrus. Išmatavimai yra apie 46 x 28 x 5 cm. Skir..
6.00€
Parodykite galia su Nerf kamuoliu-kulka! Pasiruoškite žaisti futbolą - NERF stiliumi! Tai yra toliausiai skrendantis futbolo kamuolys! Kamuolys turi rankena, todėl galite nukreipti savo paleidimą geriau. Vortex kamuolys-kulka skleidžia čvilpimo ..
4.00€
Big Waterplay vandens trasa skatina vaikų fizinį aktyvumą, lavina kūrybiškumą ir vaizduotę. Trasa susirenka greitai ir lengvai. Šis rinkinukas patiks vaikams, kurie mėgsta žaisti su vandeniu. Pilant vanduo juda, tad juda ir valtys esančios kanaluose...
35.00€
PAW PATROL (Policininko patrulio) pirmieji keturačiai riedučiai. Plastikiniai riedučiai, skirti žingsnelis po žingsnelio mokytis riedėti. Riedučiai yra uždari, todėl apsaugo vaiko pėdą. Turi platesnius ratukus, kurie suteikia papildomo stabilumo. Tur..
13.00€
PAW PATROL (Policininko patrulio) pirmieji keturračiai riedučiai. Plastikiniai riedučiai, skirti žingsnelis po žingsnelio mokytis riedėti. Riedučiai yra uždari, todėl apsaugo vaiko pėdą. Turi platesnius ratukus, kurie suteikia papildomo stabilumo. Tu..
10.00€
Tai puikus pakalikų šokliukas su galinga spyruokle ir tvirtu rėmu. Gražus dizainas suteiks vaikui džiaugsmo, o neslystanti danga, ant kurios stovima su kojytėmis užtikrins saugumą. Maximum vartotojo svoris: 50kg. Skirta vaikams nuo 5 iki 8 metų. ..
28.00€
Sizzlin Cool pripučiamas lauko baseinas su stelažu 3,05 m. Matmenys: 305 x 76 cm (10*30") Vandens talpa (90%): 4678 l Spalva mėlyna 3 sluoksnių laminuota medžiaga: patvarus PVC tinkelis iš poliesterio patvarus PVC Medžiagos storis: dugnas 0,3 mm..
70.00€
Naujoviškas, aukštos kokybės pripučiamus baseinas iš šiuolaikiškų medžiagų. Baseino aptvarai yra gaminami iš ypatingai patvarios trisluoksnės PVC medžiagos, kurios vidinėje dalyje yra poliesterinis tinklelis, suteikiantis papildomą sienelių apsaugą. ..
25.00€
Puikus rinkinukas žaidimams smėlio dėžėje. Smėlio žaislų rinkinys susideda iš 10 spalvingų žaislų: laistytuvo, kastuvėlio, grėbliuko ir formelių. Visos dalys pagamintos iš kokybiško plastiko, todėl yra patvarios ir ilgaamžės. Skirta vaikams nuo 3-8 m..
4.50€
Viskas ko reikia mažajam darbininkui, besidarbuojančiam smėlio dėžėje. Smėlio žaidimų rinkinys susideda iš 10 spalvingų žaislų: vaikiško karučio, kibirėlio, laistytuvo, grėbliuko ir formelių. Visos dalys pagamintos iš kokybiško plastiko todėl yra pat..
10.00€
Dabar jūsų kieme bus burbuliukų rojus su, šiuo nuostabiu "Turbo Bubble Fountain" iš "Sizzlin" aparatu. "Sizzlin" "Cool" turbo ventiliatorius gamina nuolatinį burbulų srautą. Rinkinyje yra 4 vienetai burbuliukų tirpalo. Tad pasiimk muilo burbuliukų ap..
10.00€
×
×
×
×
×
×
×