Baseinai/vandens čiuožyklos

Baseinai/vandens čiuožyklos

Baseinai - vandens pramogos

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Su Sizzlin Cool Baseinu - Džiunglės karštos vasaros dienos garantuotai bus praleistos lauke. Pripučiamame baseine daugybę veiklos ir pramogų. Lengvai pripučiamas. Prijungus vandens šlangą per drambliuko straubliuką bėga vandenukas. Pripusto baseinėli..
25.00€
Sizzlin Cool pripučiamas lauko baseinas su stelažu 3,05 m. Matmenys: 305 x 76 cm (10*30") Vandens talpa (90%): 4678 l Spalva mėlyna 3 sluoksnių laminuota medžiaga: patvarus PVC tinkelis iš poliesterio patvarus PVC Medžiagos storis: dugnas 0,3 mm..
70.00€
Naujoviškas, aukštos kokybės pripučiamus baseinas iš šiuolaikiškų medžiagų. Baseino aptvarai yra gaminami iš ypatingai patvarios trisluoksnės PVC medžiagos, kurios vidinėje dalyje yra poliesterinis tinklelis, suteikiantis papildomą sienelių apsaugą. ..
25.00€
Karštą vasaros dieną puikus atsigaivinimas yra vanduo, o vaikasms suteikia dar ir džiaugsmo vandens pramogos. Šis "Sizzlin Cool" pripučiamasis ryklys - purkštuvas yra smagus visiems vaikams. Po ryklio žandikauliu yra purkštukai, kurie yra kiekvieno d..
9.00€
×
×
×
×
×
×
×