Lavinamieji kilimėliai - žaislai

Lavinamieji kilimėliai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Tai nedidelis minkštas žaisliukas, su kuriuo vaikai gali ne tik žaisti, bet ir puikiai praleisti laiką. Mielas ir simpatiškas berniukas gali tapti puikiu draugu mazyliui. Jis atkartoja judesius bei šoka, kalba. Keturi skirtingi žaidimo rėžimai. Žaisl..
15.00€
Bright Start" "Learn & Giggle" veiklos centras - tai langas, kuriame lavinamos kūdikių mokymosi galimybės. Kūdikis gali sėdėti ir žaisti, stovėti ir žaisti. Kiekvienas knygų lapelis veikia su langu. Paspauskite mygtukus lange, kad išklausytumėte ..
29.00€
Spalvingas, žaismingas lavinamasis kilimėlis su daug veiklų ir skirtingomis muzikytėmis. Švelnus, malonus audinys, kilimėlio kraštai gerokai pastorinti, kad kūdikis neiškristų. 3 muzikytės, šviesytės, žaisliukai, veidrodėlis. Išmatavimai: 51.0 x 18.0..
35.00€
Bruin kūdikio veiklos centras - spalvingas ir žaismingas lavinamasis kilimėlis su žaislų lankų bei švelniomis melodijomis. Minkštas audinys su daugybe įvairiausių detalių, spalvingi žaisliukai, veidrodžio tipo gėlytė - skatina vaikučio motorinius įgū..
26.00€
Brun lavinamasis minkštas žaisliukas puikus būdas vaikučiui išmokti pažinti tekstūras ir spalvas. Žaisliukas papuoštas gražiais paveiksliukais. Kabantis veidrodėlis ir priedai ilgam prikaustys mažylio dėmesį. Žaisliuko dydis: 37x25x15 cm. Skirta vaik..
9.98€
Su šiuo Bruin minkštu lavinamuoju kubu labai paprasta pradėti mokytis skaičių, raidžių, spalvų, formų ir gyvūnų. Rinkinyje yra 22 minkštos detalės. Išmokykite savo mažylį kaip teisingai sujungti detales ir išgauti formas. Padėkite sudėti kubą ar ties..
6.50€
Bruin minkšti kubeliai puikiai tinka vystyti jūsų mažylio savo motorinius įgūdžius. Kubeliuose yra įvairios tekstūros ir veiklos Jūsų kūdikiui žaisti. Šie blokai yra minkšti, todėl vaikučiai žaisdami neužsigaus. Skirta nuo 6 mėnesių. Nauji, yra ti..
7.00€
Bruin kūdikio veiklos centras - spalvingas ir žaismingas lavinamasis kilimėlis su žaislų lankų bei grojančiu sintezatoriumi gale, kuris nusiima. Minkštas audinys su daugybe įvairiausių detalių, spalvingi žaisliukai, skatina vaikučio motorinius įgūdži..
43.00€
Bruin šokinėjantis kamuoliukas pakels nuotaiką, kiekvienam vaikučiui. Kamuoliuką tereikia papurtyti ir, jis pradeda visaip judėti. Groja 3 įdomios skirtingos melodijos. Dėl jo grublėto paviršiaus vaikučiui kamuoliuką patogu paimti. Kamuoliuke yra įju..
7.58€
Dabar jūsų mažylis laisvai gali lavinti smulkiosios motorikos įgūdžius ir koordinacija. Tereikia kamuoliukas įdėti į drambliuko straubliuką ir stebėti kaip jie rieda. Riedėdamas kamuoliukas straubliuku aktyvuoja net 10 skirtingų muzikėlių. Mažylis ga..
29.00€
Fisher Price Beatbo šokių kilimėlis pradžiugins vaikučius. Mažieji šokėjai džiaugsis melodijomis, ryškiomis šviesomis ir įdomiomis frazėmis. Jos padeda kurti abėcėlę, skaičius. Mėlynoji dalis moko abėcėlės, raudonoji dalis moko skaičių nuo 1 iki 10, ..
26.00€
Šis minkštas pledas yra skirtas kūdikiams. Jis turi tris skirtingus apšvietimo variantus. Yra iki 30 minučių raminančios muzikėlės, gamtos garsai bei žaismingi gyvūnų garsai, kurie ramina vaiką. Pledas yra lengvai valdomas ir apgaubtas audiniu. Naudo..
29.00€
Naujas originalus Fisher Price fantastiškas džiunglių traukinukas su linksmais gyvūnais kurių galvos ir kojos, kai kurių net ausys smagiai traška. Traukinuką sudario pagrindinė dalis bei dviguba priekaba, į kurią vaikas gali sutalpinti visus gyvūnus-..
39.00€
Fisher price lavinamasis žaislas puikus būdas lavinti mažyli pirmaisiais, jo gyvenimo metais. Lavinamojoje mašinytėje daugiau nei 75 skambančių dainų, melodijų ir frazių, ir daug fizinės veiklos, su, kurią auga kūdikis. Kiekvienas kūdikis vystosi ski..
44.00€
Tai naujas muzikinis kolekcijos "Juokis ir mokykis" Fisher Price žaislas kalbantis ispaniškai. Linksmoji puodynė skirta 6-36 mėn. vaikams. 2 žaidimo režimai: skaičių ir formų. Puodynė išmokys vaikutį skaičių, formų, spalvų bei rūšiavimo. Linksmos mel..
20.00€
Paspauskite ant krūtinės esantį ženkliuką ir Fisher price Mike riteris pasakys originalių 20 frazių, kurios skatins vaiko vaizduotę. Reikalingos 3 x LR44 baterijos. Išmatavimai: 29.2 x 26 x 12 cm. Skirta vaikams nuo 2 metų. Naujas, pažeista pakuot..
11.59€
Fisher Price muzikinė knygelė su šviesomis, kurios sužavės ir sudomins vaikučius. Skatina gerus motorinius įgūdžius ir supratimą. Kai vaikas pakeičia puslapius, galima išgirsti dainas. Vaikas mokosi skaičiuoti, žodžius, raides, skaičius, formos ir p..
6.50€
Fisher Price firmos šuniukas vaikus sužavės savo judesiais ir mokymosi įvairove. Šuniukas vaikus moko dainų, frazių, judėjimo ir žaidimų. Šuniukas moka ploti, linguoti. Reikalinga 6 x AA baterijos (rinkinyje nėra). Aukštis: 40 cm , plotis: 35 cm , il..
22.00€
Fisher Price kalbantis bei dainuojantis šuniukas su širdute. Trys skirtingi mokymosi rėžimai pagal kūdikio vystymosi stadiją. Minkštas pliušinis žaisliukas, švytinti širdutė ir kartu dainuojamos dainelės lavina mažylio pojūčius. Mokomaąjame rėžime šu..
13.00€
Fisher Price kalbantis bei dainuojantis šuniukas su širdute. Yra trys skirtingi mokymosi rėžimai pagal kūdikio vystymosi stadiją. Minkštas pliušinis žaisliukas turi švytinčią širdutę. Yra dainuojamos dainelės, kurios lavina mažylio pojūčius. Mokomaja..
13.00€
Fisher Price šokliukas - veiklos centras su daugybę veiklų. Sėdynė sukasi 360 laipsniu. Žaisliukai su skirtingomis veiklomis. 3 aukščio reguliavimo pozicijos, linksmos muzikėlės, mirksinčios švieselės. Lengvai prisitaiko prie trijų skirtingų aukščių,..
85.00€
Spalvingas Discovery kubas puikus žaidimas lavinti vaikučio kūrybiniams sugebėjimams. Žaidimas susideda iš 10 skirtingų blokų, kuriuos reikia sudėti vieną ant kito. Kiekvienas blokas papuoštas skirtingais piešiniais su gyvūnais. Su šiuo žaidimu puiki..
10.00€ 20.00€
"Universe of Imagination" konstruktorius/labirintas/trasa - kurk, statyk, džiaukis! Tai labai įdomus žaislas, leisiantis susikurti savo labirintą iš daugybės (540 vnt) įvairiausių figūrų, kurios jungiamos tarpusavyje, taip gausite labirintą/trasą. Pa..
30.00€
Little Tikes lavinamasis staliukas puikiai tiks lavinti pirmuosius vaikučio judesius. Padeda kūdikiui tobulėti įvairiais vystymosi etapais. Su 20 skirtingų krumpliarakčių galima žaisti tiek ant staliuko, tiek ant grindų. Taip pat nuėmus staliuko koja..
35.00€
Ouaps jojo su magiška kamera kviečia vaikutį žaisti kartu su juo. Kiškutis puikiai bendrauja su mažyliu judindamas galvytę. Moka 3 skirtingus žaidimus: kviečia mokytis spalvų, formų ir raidžių. Moko šokti kartu su juo ir atkartoti judesius. Taip pat ..
22.00€
×
×
×
×
×
×
×