Lego

Lego žaidimai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
LEGO Juniors Konstruktorius statybų aikštelė - puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Rinkinyje yra 160 detalių. Kiek daug nuostabių užsiėmimų vaikučių laukia statybų žaidimų aikštelėje! Kaladėlės yra saugios bei smagios ir specialiai pritaikytos mažo..
15.00€
Atkurkite įdomią Naboo sceną iš Star Wars: kurioje jaunas Anakin Skywalker padeda savo Jedi protector, Obi-Van Kenobis epizode kur atremia prekybos federacijos puolimą. Atidarykite Naboo Starfighter kabiną, padėkite kopėčiomis užlipti į kabiną ir įke..
55.00€
Gera naujiena simpsonų mėgėjams, nes šis konstruktorius su visu simpsonų namu ir figūrėlėmis. Rinkinyje yra 6 figūrėlės: Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza, Megė ir Flandersas. Kiekviena figūrėlė turi įprastus daiktus. Bartas riedlentę, Mardžė buities įr..
150.00€
Skaičiuok dienas iki Šv. Kalėdų su LEGO City advento kalendoriumi. Kiekvieną Gruodžio mėnesio dieną atidaryk kalendoriaus dureles ir rask dovanėlę. Viso rasi 24 skirtingus siurprizus, tokius kaip Kalėdų senelio rogės, dovanos, Kalėdų eglutė, sraigt..
18.00€
Konstruktorius Lego Duplo 10593 tikrai nepaliks abejingų. Kokybiškas, spalvingas konstruktorius kaip mat prikaustys vaikų dėmesį ir leis jiems pasinerti į savo fantazijos gelmes. Padėkite savo vaikui išmokti pirmuosius žingsnius kaip reikia sudėti ..
39.00€
LEGO Friends 41109 konstruktorius yra oro uosto ir lėktuvo rinkinys. Oro uoste yra bagažo skyrius ir galima įsigyti prekių kaip tikrame oro uoste. Laukiant lėktuvo šiame oro uoste laikas neprailgs. Lėktuvui nusileidus į jį pateksite laiptukais. Įlipu..
99.00€
Lego rinkinys leis pasinerti į begalinį pramogų ir kūrybos pasaulį. Jame gausu įvairių ryškiaspalvių detalių, figūrėlių, formų ir išskirtinių elementų. Pastatyk degalinę, mašiną ir sustatyk ženklus. Svajok, konstruok ir žaisk su Lego. Rinkinyje yra 1..
11.00€
Generolas Magmar ieško Naikinimo knygos, kad padėtų Jestro sukelti Knighton karalystėje dar gilesnį chaosą. Vesk Clay Moorington į mūšį ant jo Hover Horse žirgo, kad sustabdytum generolą Magmar ir apsisaugotum nuo skraidančių lavos sviedinių. Skubėk ..
25.00€
Vienas įspūdingiausių „Star Wars“ sagos žvaigždėlaivių sugrįžta dar tvirtesnis ir galingesnis! Kaip ir nuostabiose scenose iš „Star Wars: The Force Awakens“, šioje naujausiose Millennium Falcon LEGO versijoje yra daugybė naujų ir atnaujintų išorinių ..
105.00€
Tai kosminis erdvėlaivis, su kuriuo kovoja žvaigdžių karų perdonažai. Erdvėlaivis turi raketas, besisukančius lazerius, kabiną, ilgus sparnus. Rinkinyje 3 figūrėlės. Dvi figūrėlės su ginklais. Detalių skaičius 358 vnt. Tinka vaikams nuo 8 metų. Na..
36.50€
Pilotuok šikšnosparnio orlaivį ir išgelbėk Lois iš Lex Luthor sraigtasparnio! Suvienyk jėgas su superherojais ir nugalėk Lex Luthor mūšyje virš metropolio. Su Batmam piloto kabinoje užveskite šikšnosparnio orlaivį ir atlenkite sparnus. Skrisk kartu s..
60.00€
×
×
×
×
×
×
×