Visos prekės

Pirkinių vežimėlis padeda kūdikiui atsistoti ir žengti pirmuosius žingsnius visiškai saugiai. Kūdikiui tereikia laikytis už žaislo ir žengti pirmyn. Pajudėjus žaislas pradeda groti linksmą melodiją. Kai tik kūdikis sustoja, melodija liaujasi grojus, ir tai skatina kūdikį žengti dar kelis žingsnius pirmyn. Pirkinių vežimėlyje kūdikis gali surasti įvairiausių žaidimų, lempučių ir juokingų garso signalų, kurie lavina kūdikio vaizduotę ir tobulina judesių koordinaciją, smulkiosios motorikos įgūdžius, judėjimo aktyvumą ir padeda vaikui išmokti vaikščioti pėsčiomis. Reikalingos baterijos: 3 x AAA. Vežimėlio matmenys: 45.5 x 45.5 x 42 cm. Skirta vaikams nuo 12 mėn.

Naujas, netvarkinga, pažeista pakuotė, ispanų kalba

€25.00

Suraskite keturis interaktyvius žaidimus naudodami mašinytės LCD ekraną esantį ant priekinio stiklo. Įdomūs vairavimo tematikos žaidimai pasako skaičius, raides, kelių eismo taisykles. Paspauskite taksi esantį mygtuką viršuje, kad suaktyvintumėte judesio jutiklį ir girdėtumėte transporto priemonės garso efektus, arba paspauskite įjungimo taksi ženklą, kad išgirstumėte abėcėlę. Skatina vaizduotę ir puikiai tinka ikimokykliniam vaikučių ugdymui. Reikalingos 2 x AA baterijos (į komplektą neįeina).

Naujas, nežymiai pažeista pakuotė, ispanų kalba

€16.00

Pliušinis liūtas greitai taps Jūsų mėgstamiausiu žaislu! Liūtukas minkštas ir purus, idealiai tinks pasipuošti kambarį ar pasidėti ant lovytės. Su juo vaikutis galės lengvai užmigti. Pliušinio liūtuko dydis 38 cm. Skirta vaikams nuo 3-10 metų.

Naujas

€20.00

"Hot Wheels Stunt Tornado R/C" - 1:10 skalė. Matmenys: 25 x 24 x 19 cm. Visiškas radijo valdymas. Maksimalus greitis 15 km/h. - guminiai, pripučiami ratai. Mašina gali apsiversti. Baterijos: 8 x AA ir 1 x 9V (nėra komplekte). Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų.

Naujas

€39.00

Padėkite automobiliuką aukštai ant trasos ir stebėkite, kaip, jis 360 laipsnių kampu dideliu greičiu leidžiasi žemyn įveikdamas visas kliūtis. Pervažiavus tam tikrą zoną groja muzikytė, o kai kur skleidžia labai juokingus garsus. Tačiau reikia išbandyti visą trasa, tik tada sužinosi, kokie nuotykiai laukia Tavęs! Mažylis žaisdamas su šia trasa lavins kalbą ir motorinius įgūdžius. Trasa net 1 m aukščio! Daugiau nei 70 skirtingų dainų, melodijų ir frazių. Trasa skirta vaikams nuo 1-5 metų. 

Iš ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė

€65.00

Spalvotas traktorius su priekaba ir gyvūnais. Paspaudus ant kiekvieno gyvūnėlio, jis skleidžia tikroviškus garsus. Meškinas vairuotojas taip pat dainuoja. Šviečiantys žibintai. Paspaudus traktoriaus kaminą, jis pradeda važiuoti. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė

€19.00

Peliukų šeimynėlės trasa labai paprasta ir nesudėtinga. Peliukai su mama gali lakstyti po trasą. Trasoje yra ir ratelis, kuriuos peliukai gali nusileisti. Rinkinį sudaro trasa, mama pelytė ir 2 peliukai. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, nežymiai pažeista pakuotė

€25.00

360 laipsnių kampu besisukanti vairuotojo kabina. Valdomas, nuimamas priekinis kaušas. Specialūs guminiai intarpai vikšruose, kad ekskavatorius neslystų ant jokios dangos. Modelio mastelis: 1:16. Matmenys: 56 x 20 x 28 cm. Reikalingos baterijos (į komplektą neįeina). Tinka vaikams nuo 6 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€29.00

Super sparnai! Sveikas atvykęs į Super sparnų pasaulį! Drauge su lėktuvėliais Džetu, Dize, Doniu ir Džeromu pristatyk siuntas visame pasaulyje ir atrask daug nuostabių vietų! Linksmi draugai, kurie pasiverčia lėktuvėliais! Tavo siunta jau pakeliui! Rinkinyje yra 1 transformuojamas lėktuvėlis. Besisukančių krumpliaračių platforma, atsidarančios ir užsidarančios durelės, čiuožykla ir daugybė kitų šaunių funkcijų. Rinkinys patogiai susilanksto į lagaminėlį. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Lėktuvėlio matmenys: 3,60 x 2,60 x 2,20 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€35.00

Keturi žaidimai viename stale. Stalo tenisas, krepšinis, oro ritulys ir šaudyklė. Visi priedai reikalingi žaidimams yra rinkinyje (kamuolys, raketės). Niekada nenusibos, nes žaidimų lentas galima greitai ir nesudėtingai mainyti. Išmatavimai (lentos) 94 X 54 cm. Aukštis (su krepšiniu) 1m. 60 cm.

Iš ekspozicijos, vienas kampas skeltas, pasibraižęs

€40.00

Kiek neįprato dizaino mašina patrauks, kiekvieno berniuko akį. Mašina ant labai didelių ratų atrodo tikrai įspūdingai. Valdoma nuotoliniu valdymo pulteliu. Apsisuka aplink savo ašį 360 laipsnių kampu. Pagaminta iš tvirto plastiko. Pakuotės išmatavimai: 25 x 16 x 9 cm. Skirta vaikams nuo 6 metų.

Nauja, pažeista pakuotė

€35.00

Žaidimo tikslas, kuo greičiau praeiti stebuklingą labirintą ir rasti kelią iš jo per nustatytą laiką. Rekomenduojamas minimalus amžius: 6 metai. Žaidėjų skaičius: 2-4. Kalba: ispanų. Žaidimo laikas nuo 15/30 minučių.

Naujas, nėra vieno žetono, ispanų kalba

€8.00
Rašyk
Skambink