Berniukams

Berniukams

Berniukams

Padėkite automobiliuką aukštai ant trasos ir stebėkite, kaip, jis 360 laipsnių kampu dideliu greičiu leidžiasi žemyn įveikdamas visas kliūtis. Pervažiavus tam tikrą zoną groja muzikytė, o kai kur skleidžia labai juokingus garsus. Tačiau reikia išbandyti visą trasa, tik tada sužinosi, kokie nuotykiai laukia Tavęs! Mažylis žaisdamas su šia trasa lavins kalbą ir motorinius įgūdžius. Trasa net 1 m aukščio! Daugiau nei 70 skirtingų dainų, melodijų ir frazių. Trasa skirta vaikams nuo 1-5 metų. 

Iš ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė

€65.00

Spalvotas traktorius su priekaba ir gyvūnais. Paspaudus ant kiekvieno gyvūnėlio, jis skleidžia tikroviškus garsus. Meškinas vairuotojas taip pat dainuoja. Šviečiantys žibintai. Paspaudus traktoriaus kaminą, jis pradeda važiuoti. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė

€19.00

Peliukų šeimynėlės trasa labai paprasta ir nesudėtinga. Peliukai su mama gali lakstyti po trasą. Trasoje yra ir ratelis, kuriuos peliukai gali nusileisti. Rinkinį sudaro trasa, mama pelytė ir 2 peliukai. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, nežymiai pažeista pakuotė

€25.00

360 laipsnių kampu besisukanti vairuotojo kabina. Valdomas, nuimamas priekinis kaušas. Specialūs guminiai intarpai vikšruose, kad ekskavatorius neslystų ant jokios dangos. Modelio mastelis: 1:16. Matmenys: 56 x 20 x 28 cm. Reikalingos baterijos (į komplektą neįeina). Tinka vaikams nuo 6 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€29.00

Super sparnai! Sveikas atvykęs į Super sparnų pasaulį! Drauge su lėktuvėliais Džetu, Dize, Doniu ir Džeromu pristatyk siuntas visame pasaulyje ir atrask daug nuostabių vietų! Linksmi draugai, kurie pasiverčia lėktuvėliais! Tavo siunta jau pakeliui! Rinkinyje yra 1 transformuojamas lėktuvėlis. Besisukančių krumpliaračių platforma, atsidarančios ir užsidarančios durelės, čiuožykla ir daugybė kitų šaunių funkcijų. Rinkinys patogiai susilanksto į lagaminėlį. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Lėktuvėlio matmenys: 3,60 x 2,60 x 2,20 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€35.00

28 skirtingų raktų rinkinys gali būti puikia dovana kolekcininkui. Raktai pagaminti iš metalo. Gali būti naudojami kaip raktų pakabukai.

Naujas, nėra vieno rakto

€10.00

Jei Jūsų berniukas didelis "Disney Pixar Cars 3" gerbėjas, tai žaidimų kilimėlis kaip tik jam. Labai paprasta naudoti, tereikai kilimėlį išsitiesti ant grindų ir per, jį laisvai gali važinėtis mašinytės. Prie kilimėlio yra žaibo "McQueen" mašinėlė. Kilimėlio išmatavimai: 28.5 x 38 x 105 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, pažeista pakuotė

€10.00

Šis traukinio rinkinys yra puiki proga pasinerti į Märklin traukinių pasaulį. Skalė 1:87. Yra garsai. Surinkite bėgių trasą, pastatykite ant jos traukinį ir pirmyn. Trasos ilgis 76,2 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 15 metų amžiaus.

 

€200.00

Įspūdingas Bruder scania sunkvežimis-kranas turi šviesos ir 4 rūšių garso efektus (automobilio variklio signalas, policijos spąstai ir policijos sirena, gaisrinės sirena), kurie įjungiami/ išjungiami paspaudus mygtuką. Garso ir šviesos signalai po 20 s išsijungia ir automatiškai. Kitos svarbios krano savybės: atlenkiamos ir reguliuojamos kojytės transporto priemonės platformai suteikia stabilumo; sunkvežimio SCANIA veidrodėliai atsilenkia ir užsilenkia, o durelės atsidaro bei užsidaro; krano aukštis daugiau nei metras; krano kabina sukasi 360°; krano kabina taip pat turi stumdomas duris; pagamintas iš tvirto plastiko. Išmatavimai: 62 x 18.5 x 27 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė, Nėra akmenų

€45.00

Rinkinį sudaro: beisbolo lazda, beisbolo kamuoliukas, beisbolo pirštinė. Rekomenduojamas amžius: 5 metų ir vyresniems.

Iš parduotuvės ekspozijos

€15.00

Transformuojasi iš roboto į lėktuvą, iš lėktuvo į robotą. Aukštis 30 cm. Puikios kokybės žaislas. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Rekomenduojamas amžius nuo 6 metų.

Naujas, smarkiai pažeista pakuotė

€20.00

Airfix quick build messerschmitt 109e lėktuvėlis susideda iš skirtingų detalių. Rinkinyje yra dedalės, kurias reikia sudėti pagal instrukciją. Sudėjus lėktuvėlį, jį reikia apklijuoti lipdukais. Lėktuvėlį galima pasidėti ant specialaus stovo arba tiesiog žaisti su juo. Skirtas vaikams nuo 5 metų.

Iš ekspozicijos, praplėšti maišeliai

€10.00
Rašyk
Skambink