Darbastaliai, darbo įrankiai

Darbastaliai, darbo įrankiai

Darbastaliai, darbo įrankiai

Tapkite šauniojo gaisrininko Sam padėjėju. Rinkinyje rasite gaisrininko liemenę, šalmą ir racijas. Racijos veikia apie 80 metrų atstumu. Šalmas tinka 48 - 53 cm apimčiai. Dedasi 2 x 9V baterijos (neįtraukta). Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų.

 

€25.00

KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais.  Į komplektą įeina daug įrankių ir detalių kurių net 77 vnt: plaktukas, raktas, replės, varžtai, veržlės, pjūklas ir dar daug kitų aksesuarų. Tinka vaikams nuo 3 m.

€45.00

Just like home vėjapjovė - trimeris skleidžia garsus ir šviesos efektus, reikia tik paspausti mygtuką, kad paleistumėte variklį. Rinkinyje yra trimeris ir apsauginiai akiniai. Išmatavimai: 62 x 21 x 14 cm. Reikalingos 3xAA baterijos, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€15.00

Klein Bosch vaikiškas įrankis su garsais. Grąžto ilgis: 24,5 cm. Grąžtui reikalingos baterijos: 2 x AA, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų amžiaus.

€18.00

Puikios racijos berniukams Disney Cars. Racijos tinka naudoti patalpų viduje ir lauke. Diapozonas apie 50 metrų. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€9.00
Mažasis darbuotojas gali kurti ir išlaisvinti bet kokią savo vaizduotę. Šis 32-dalių d..
€59.00
Rašyk
Skambink