Figūrėlės

Wwe smackdown live kovotojų ringas. Ringas pagamintas lygiai toks pats kaip atrodo realybėje tik sumažinta kopija. Susideda labai paprastai. Rinkinyje yra 6 dedalės, kurias sudėti labai paprasta. Rinkinyje kovotojų nėra. Šoninės virvelės pagamintos iš besitampančios virvelės, kad viskas atrodytų dar tikroviškiau. Ringo dydis 40 cm. Skirta vaikams nuo 6 metų.

Naujas

€16.00

Žuvytė robotas pradeda iškart veikti, kai ją įdėsite į vandenį. Truputį paplaukiojusi ji nustoja plaukioti automatiškai, tam, kad būtų taupoma baterija. Po kekių minučių pati vėl pradeda plaukioti vėl. Reikalingos 4 LR44 baterijos. Pakuotės išmatavimai: 15 x 7.5 x 13.5 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, netvarkinga pakuotė

€8.00

Hasbro Marvel's Rhino Spider-man titan hero figūrėlės dydis 30 cm. Figūrėlės rankos ir kojos lankstosi. Ši figūrėlė gali tapti puikia dovana vaikams kolekcininkams, kurie mėgsta, šių herojų nuotykius ir žygius po fantazijos pasaulį. Skirta vaikams nuo 4 metų.

Nauja

€16.00
Frozen Olafo figūrėlė kaip filme, gali imti ir subyrėti. Galva ir rankos atsiskiria nuo kūno. Tad im..
€12.00

Batmano figūra yra didelė ir galinti didėti. Ištempkite ir visada sugrįšite prie originalios formos. Figūra tęsiasi iki 1,2 m. Skirta vaikams nuo 5 metų.

 

€9.00
Mėgaukitės su įdomiu Mutant Busters švyturiu. Stenkitės nugalėti priešus. Rinkinyje yr..
€18.00

Patirkite išskirtinius nuotykius su Fisher Price Octonauts Octopod nameliu. Rinkinyje yra Octopod, 2 figūrėlės, krabas, jūrų vėžlys, ungurys, neštuvas, inkaras, statinės ir tinklas. Skirtas vaikams nuo 3 metų.

 

€20.00

Hatchimals pakuotės turinys: 1 kiaušinis su pingvinuku, instrukcijų knygelė, nuorodų vadovas Kai pingvinukas yra pasirengęs išsiristi, jo akys pradeda žibėti. Yra 3 augimo etapai: nuo kūdikio, paaugusio mažylio iki vaikučio, Pingvinuką galima mokyti vaikščioti, kalbėti, žaisti, šokti ir dar daugiau! Atkartoja pasakytas frazes. Girdisi širdies plakimas kiaušinyje.

Reikalingos 2xAA baterijos (į komplektą neįeina).

Skirta vaikams nuo 5 metų.

€15.00
Kevino iš pakalikų filmuko figūrėlė yra 55 cm aukščio. Į ją galima dėtis daiktus. Skir..
€12.00

Funko Disney Pop 51 rokerio figurėlė. Rinkinyje yra gitara. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€6.00

Išgelbėk Žemę nuo grėsmės su draugais. Rinkinys yra su mėlynu simboliu, kuris yra apie 15 cm. Yra garsų ir šviesos efektai. Reikalingos baterijos, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€15.00

Ultimate Batman Bat-Mech robotas yra apie 38 cm. Robotas turi strėlę rankoje. Reikalingos 3xAAA baterijos, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

€18.00
Rašyk
Skambink