Trasos, garažai

Padėkite automobiliuką aukštai ant trasos ir stebėkite, kaip, jis 360 laipsnių kampu dideliu greičiu leidžiasi žemyn įveikdamas visas kliūtis. Pervažiavus tam tikrą zoną groja muzikytė, o kai kur skleidžia labai juokingus garsus. Tačiau reikia išbandyti visą trasa, tik tada sužinosi, kokie nuotykiai laukia Tavęs! Mažylis žaisdamas su šia trasa lavins kalbą ir motorinius įgūdžius. Trasa net 1 m aukščio! Daugiau nei 70 skirtingų dainų, melodijų ir frazių. Trasa skirta vaikams nuo 1-5 metų. 

Iš ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė

€65.00

Peliukų šeimynėlės trasa labai paprasta ir nesudėtinga. Peliukai su mama gali lakstyti po trasą. Trasoje yra ir ratelis, kuriuos peliukai gali nusileisti. Rinkinį sudaro trasa, mama pelytė ir 2 peliukai. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, nežymiai pažeista pakuotė

€25.00

Jei Jūsų berniukas didelis "Disney Pixar Cars 3" gerbėjas, tai žaidimų kilimėlis kaip tik jam. Labai paprasta naudoti, tereikai kilimėlį išsitiesti ant grindų ir per, jį laisvai gali važinėtis mašinytės. Prie kilimėlio yra žaibo "McQueen" mašinėlė. Kilimėlio išmatavimai: 28.5 x 38 x 105 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, pažeista pakuotė

€10.00

Šis traukinio rinkinys yra puiki proga pasinerti į Märklin traukinių pasaulį. Skalė 1:87. Yra garsai. Surinkite bėgių trasą, pastatykite ant jos traukinį ir pirmyn. Trasos ilgis 76,2 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 15 metų amžiaus.

 

€200.00

Padėkite automobiliuką aukštai ant trasos ir stebėkite, kaip, jis  dideliu greičiu leidžiasi žemyn įveikdamas visas kliūtis. Pervažiavus tam tikrą zoną groja muzikytė, ir štai jau automobiliukas įsisukęs į karuselę. Tačiau reikia išbandyti visą trasą, tik tada sužinosi, kokie nuotykiai laukia Tavęs! Mažylis žaisdamas su šia trasa lavins kalbą ir motorinius įgūdžius. Trasa skirta vaikams nuo 1-5 metų. Rinkinyje viena mašinytė.

Iš ekspozicijos, dalinai aprinktas

€60.00

Vaikai bus labai patenkinti, kai galės Betmenui padėti paruošti kovos strategiją prieš blogį. Yra šviesos efektai. Yra kalėjimas, liftas ir kulkosvaidis. Rinkinyje yra tvirtovė, Batman ir Joker figūros ir šaudmenų paleidimo priemonė.

 

€40.00
Šiame rinkinyje yra traukinukas su garų efektu, tik reikia piltuvėliu pripildyti traukinuką v..
€50.00

Nickelodeon Blaze ir Monster Machines Animal Island trasoje yra keturi super kalneliai, kuriuos jūsų vaikas gali atlikti su naujausiais Monster Machine automobiliais. Rinkinyje yra išskirtinis "Lion Blaze" monstras. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€25.00

Hexbug Battle Bots arenos rinkinys. Rinkinyje yra dvi mašinėlės, judančios kliūtys ir trasa. Reikalingos baterijos: 4 x AG13 / LR44 ir 6 x AAA (rinkinyje nėra). Rekomenduojama nuo 8 iki 13 metų amžiaus.

 

€45.00
Daugybę įvairiausių spalvų puošią šią trasą. Nuleidus krano svirtelę kranas pakyla auk..
€28.00

Išgelbėk Žemę nuo grėsmės su draugais. Rinkinys yra su mėlynu simboliu, kuris yra apie 15 cm. Yra garsų ir šviesos efektai. Reikalingos baterijos, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€15.00

Atkreipkite dėmesį į Disney automobilius ir suteikite jiems daug įspūdžių. Mašinos priekaba atsidaro, kad atskleistų daugiau žaidimų aikštelių ir treniruotės rampą. Kabina atsiskiria ir pasiverčia žiedine kliūtimi. Rinkinyje yra Makvyno mašina 1:55. Skirtas vaikams nuo 4 metų.

 

€29.00
Rašyk
Skambink