Traukinukai, laivai, traktoriai ir mašinėlės

Dabar Jūsų vaikas galės pats išvežti šiukšles iš namų su šia stum..
€12.80 €16.00
Mašina Super Slot Corvete c6r gt2 yra gražaus dizaino ir elektrinė, skirta trasai. Maš..
€8.00 €10.00

Šis Fast Lane motorizuotas traktorius yra puikus pasirinkimas mažiausiems vairuotojams. Taisyk kelią, kask žemes ar perkrauk iš vienos vietos į kitą. Judantis traktoriaus kaušas vaikams suteikia daug džiaugsmo. Spaudžiant mygtukus esančius ant traktoriaus šono galima valdyti traktoriaus kaušą, kuris kilnojasi aukštyn ir žemyn. Kaip ir visi Fast lane žaislai, mašina pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, todėl nebijo kokių oro sąlygų ir Jūsų vaikui tarnaus ilgą laiką. Žaislas tinkantis žaidimui tiek lauke, tiek namie. Reikalingos 3AA baterijos. Skirta vaikams nuo 3-5 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė

€12.80 €16.00

Zombių gaudymo mašina "Zombie Catcher". Tai yra "Zombie Absorber" serija "Bruto Zombiai". Komplekte yra mašina, skirta zombių gaudymui iš miesto gatvių ir 2 išskirtiniai šiukšlių zombiai su šviečiančiais tamsiaisiais karstais. Zombius galima pasodinti į mašinos kabiną. Atsidaro abi šoninės durelės. Visi pagauti zombiai iškart sukrenta į mašinos galinėje dalyje įrengtą gaudyklę. Skirta vaikams nuo 5 metų.

Naujas, šiek tiek pažeista pakuotė

€12.80 €16.00

Dabar Jūsų mažylis gali sužinoti daug svarbių dalykų apie šiukšlių išvežimą ir rūšiavimą. "Bruin Revvy" šiukšlių mašina turi šviečiančius priekinius žibintus ir skleidžia garsus. Mašinos galinės durys atsidaro ir užsidaro. Reikalingos baterijos. Puikiai tinka vaikams nuo 3 metų.

Nauja, netvarkinga pakuotė

€8.00 €10.00
Nuostabus dizaino ir dydžio True Heroes tankas, kurio ilgis net 40 cm (be vamzdžio). Tankas turi..
€20.00 €25.00
Spalvinga mašinėlė vaikams suteiks džiaugmo ir padės lavinti klausą bei smulkiąją..
€8.72 €10.90
Spalvingas žaislinis Liūtukas Smiki vaikams suteiks džiaugmo ir padės lavinti klausą bei smulkiąją m..
€7.92 €9.90
Spalvinga mašinėlė vaikams suteiks džiaugmo ir padės lavinti klausą bei smulkiąją..
€8.72 €10.90
Manley mini riedlenčių rinkinys, kuriame yra 5 mini riedlentės. Riedlentės yra skirtingų dizainų. Dy..
€4.00 €5.00

Fisher-Price Imaginext Gotham City Joker lėktuvas. "The Bad Joker" grįžo į Gothamo miestą su "Fisher-Price Imaginext DC Super Friends" "Gotham City Joker" lėktuvu. Pasodinkite "Joker"  į piloto sėdynę, kad nuskraidintumėte į "Gotham" miestą. Sukurkite daugybę scenarijų Gotham mieste. Šis lėktuvas skatina vaizduotę žaisti. Skirta vaikams nuo 3-8 metų.

Naujas, nėra figūrėlės

€8.80 €11.00

HOT WHEELS RC MAŠINA 2IN1

€21.60 €27.00
Rašyk
Skambink