Traukinukai, laivai, traktoriai ir mašinėlės

Spalvotas traktorius su priekaba ir gyvūnais. Paspaudus ant kiekvieno gyvūnėlio, jis skleidžia tikroviškus garsus. Meškinas vairuotojas taip pat dainuoja. Šviečiantys žibintai. Paspaudus traktoriaus kaminą, jis pradeda važiuoti. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė

€19.00

360 laipsnių kampu besisukanti vairuotojo kabina. Valdomas, nuimamas priekinis kaušas. Specialūs guminiai intarpai vikšruose, kad ekskavatorius neslystų ant jokios dangos. Modelio mastelis: 1:16. Matmenys: 56 x 20 x 28 cm. Reikalingos baterijos (į komplektą neįeina). Tinka vaikams nuo 6 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€29.00

Įspūdingas Bruder scania sunkvežimis-kranas turi šviesos ir 4 rūšių garso efektus (automobilio variklio signalas, policijos spąstai ir policijos sirena, gaisrinės sirena), kurie įjungiami/ išjungiami paspaudus mygtuką. Garso ir šviesos signalai po 20 s išsijungia ir automatiškai. Kitos svarbios krano savybės: atlenkiamos ir reguliuojamos kojytės transporto priemonės platformai suteikia stabilumo; sunkvežimio SCANIA veidrodėliai atsilenkia ir užsilenkia, o durelės atsidaro bei užsidaro; krano aukštis daugiau nei metras; krano kabina sukasi 360°; krano kabina taip pat turi stumdomas duris; pagamintas iš tvirto plastiko. Išmatavimai: 62 x 18.5 x 27 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė, Nėra akmenų

€45.00

Airfix quick build messerschmitt 109e lėktuvėlis susideda iš skirtingų detalių. Rinkinyje yra dedalės, kurias reikia sudėti pagal instrukciją. Sudėjus lėktuvėlį, jį reikia apklijuoti lipdukais. Lėktuvėlį galima pasidėti ant specialaus stovo arba tiesiog žaisti su juo. Skirtas vaikams nuo 5 metų.

Iš ekspozicijos, praplėšti maišeliai

€10.00

Labai graži, ryški mašinytė patrauks, kiekvieno vaikučio akį. Raudona mašina su dideliais mėlynais ratais, kad galėtų važiuoti per vandenį ir paskui save tempti vandens motociklą. Tiesiog patraukite vandens motociklą atgal ir stebėkite kaip jie abu su mašina skrieja per vandenį. Ši mašinėlė puikiai tinka žaidimams vonioje. Pakuotės išmatavimai: 26.4 x 10.9 x 17.8 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Iš ekspozicijos, nedaug pažeista pakuotė

€12.00

Žuvytės Dorės forgonas skirtas, jai vežioti ir pramogauti. Forgone yra iš 9 detalių susidedantis tramplynas, nuo kurio žuvytė Dorė gali šokinėti į vandenį. Tramplyną taip pat galima panaudoti, kai žuvytei Dorei, jau laikas grįžti į forgoną. Paspaudus mygtuką esantį ant kabinos stogo, forgono durys atsidaro. Pakuotės išmatavimai: 16 x 7.5 x 9.5 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nežymiai pažeista pakuotė

€12.00
Puikusis traukinukas Thomas visada pagelbės bėdoje. Jis linksmas ir greitas. Su nukabinama priekaba...
€15.00
Nuostabus bokštinis kranas valdomas pulteliu, prijungtu laidu prie krano. Šis kranas g..
€20.00
Ši radijo bangom valdoma didelė gaisrinė yra puikus žaislas skirtas mažiems vaikams. Su reali..
€35.00

Šis radijo bangomis valdomas didelis kranas yra puikus žaislas. Yra realus sirenos garsas ir apšvietimas, funkcijos valdomos nuotoliniu pulteliu. Didelis 53 cm automobilis su kabliu. Skirtas vaikams nuo 3 metų.

€35.00
Su šiuo Fast lane savivarčiu sunkvežimiu pasijusite kaip tikroje statybų aikštelėje. T..
€17.00
Šiukliavežė su šviesos ir garso efektais. Komplekte yra šiuklių konteineris, ku..
€20.00
Rašyk
Skambink