Mašinėlės

Mašinėlės

Mašinėlės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Autentiški bruožai tikrosios Audi R8 mašinytės įkvėps kiekvieną mažyli važiuoti su šia mašinėle. Automobilis su realiomis detalėmis, kurios padeda vystytis vaikui svarbiausiuose vystymosi etapuose: nuo 10 mėnesių mažylį tiesiog stumdykite patys autom..
65.00€
Tegul nepakartojamos linksmybės kieme prasideda jau dabar! Nuostabus Vokietijos gamintojo Avigo Country minamas traktoriukas su priekaba - ypatingai tvirtas, nes pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, stabilus, lengvai minamas (varomas grandine..
70.00€
Puiki paspiriama mašinėlė mažiausiems vairuotojams. Stabili ir saugi! Ypatingai suformuota sėdima vieta, žaisti galima sėdint arba klūpant. Patvari konstrukcija garantuoja, kad žaislas tarnaus ilgai. Mašinėlė turi specialius plastikinius tyliai ..
49.00€
Nuostabi rožinė mašinėlė 4in1 nustebins kiekvieną vaiką. Ši unikali transporto priemonė stebina ne tik spalva, bet ir įdomių funkcijų įvairove. Nešvaistykite laiko veltui ir skubėkite į parką, juk ši transporto priemonė palengvins vaikščiojimą kiekvi..
45.00€
Didelis paspiriamas ekskavatorius, sukasi aplink savo ašį, važiuoja spiriantis kojytėmis. Kaušas valdomas rankenėlių pagalba. Sėdynės aukštis 30cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. Išmatavimai 72X36cm. Maksimalus svoris 100kg. Naujas, nėra lipdukų, pažei..
35.00€
×
×
×
×
×
×
×