Riedučiai - šalmai

Riedučiai - šalmai

Rieduciai  salmai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Avigo firmos riedučiai yra stilingi ir tvirti. Reguliuojamas riedučių dydis, su minkštu įmaunamu batu/kojine. Reguliuojamas dydis nuo 26 iki 30. Gumos ir kaučiuko pagrindo ratukai. Šie riedučiai turi 64 milimetrų PVC ratus. Putų danga ir aksom..
25.00€
Išskirtiniai, gražūs ir spalvingi Avigo Quad riedučiai. Reguliuojamas riedučių dydis (26-29), su minkštu įmaunamu batu/kojine. Guoliai: 608ZB. Ratukai polipropilenas. Priekyje du maži ratukai, gale du dideli, todės vaikas laikysis stabiliai ir galės ..
30.00€
Riedučiai shopkins 31 - 34 dydis, stilingi ir tvirti. Vidpadžio dydis 20 iki 23 cm. Reguliuojamas riedučių dydis, su minkštu įmaunamu batu/kojine. Gumos ir kaučiuko pagrindo ratukai. Maksimalus svoris: 50kg. Tinka nuo 4 metų. Nauji, netvarkinga pa..
23.00€
Vaikiškas šalmo plotis reguliuojamas nuo 50-54 cm. Kiaurymės oro cirkuliacijai. Paprastas ir patogus dydžio reguliavimas. Reguliuojami dirželiai. Išorinis kaušas pagamintas iš ypač lengvo ir atsparaus smūgiams polikarbonato plastiko. Skirta vaikams n..
10.00€
Išskirtiniai, gražūs ir spalvingi Zinc firmos riedučiai. Reguliuojamas riedučių dydis (27-30), su minkštu įmaunamu batu/kojine. Ratukai polipropilenas. Priekyje vienas ratukas, gale du, todėl vaikas laikysis stabiliai ir galės lengvai mokytis važinėt..
26.00€
×
×
×
×
×
×
×