Mediniai žaislai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Garsaus amerikiečių gamintojo IMAGINARIUM prabangus traukinių miestas, su daugybe priedųir funkcijų, montuojamas ant specialaus stalo, kad vaikui būtų patogu žaisti. Įdomi patirtis, skatinanti kūrybiškumą ir vaizduoti. Miestą sudaro keletas atskir..
200.00€
Graži medinė virtuvėlė su magnetine galine sienele.Yra 3 magnetai ir 3 pasukami jungikliai. Yra kriauklė, orkaitė, kaitlentė. Pagaminta iš tvirtų medžio medžiagų. Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, pilka detalė dėmėta (taip nudažyta), pažeista ga..
30.00€
Klasikinė, medinė, vaikiška gitara su 6 plastikinėmis garso stygomis. Jūsų vaikui tai bus ne tik žaislas, bet ir instrumentas skirtas mokymuisi. Raudonos spalvos. 53 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. Nauja, pažeista gamintojo pakuotė ..
12.00€
Disney Cars medinis staliukas su kėdutėmis tinka tiek žaidimui, tiek valgymui. Baldeliai papuošti Cars personažais. Labai gražūs ir spalvingi. Stalas ir kėdutės stabilios ir tvirtos konstrukcijos. Stalo išmatavimai: stalo viršus 59.69 x59.69 cm. aukš..
40.00€
Naujasis lėlių namelis kiekvieną mergaitę privers šokinėti iš džiaugsmo! Kruopštus dizainas ir žavus kambarių interjeras nepaliks abejingų! Atidaromas stogas, langai. Namelis 3 aukštų. Skirta mergaitėms nuo 3 metų. Naujas, pažeista pakuotė.&n..
50.00€
Erdvi, graži medinė virtuvėlė. Yra kriauklė, orkaitė, kaitlentė. Yra lentynos ir laikrodis. Komplekte: keptuvė, puodas ir 3 įrankiai. Rinkinyje yra pirštinės. Išmatavimai: 54 (ilgis) x 29 (gylis) x 79 (aukštis) cm. Pagaminta iš tvirtų medžiagų. Skirt..
50.00€
Nuostabus, medinis ir baltas merginos miegamojo komplektas papuoš, kiekvienos mergaitės kambarį. Rinkinyje: lova, kopėčios, stalas, kėdė, lentynos, televizorius, nešiojamas kompiuteris, šalikas, pagalvė, beanbag kėdė ir kilimas. Pagaminta iš tvirto m..
35.00€
Šis medinis prekystalis yra tvirtos konstrukcijos ir patiks vaikams, kuriem patinka žaisti parduotuvių. KidKraft medinio prekystalio matmenys 61x41x120 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų. Rikinį sudaro: prekystalis; kasos aparatas, kurio stalčiukas g..
60.00€
Žaislinių gydytojo reikmenų rinkinys skirtas vaikams, kurie domisi gydytojais. Visos priemonės sudėtos gražiame mediniame gydytojo lagamine. Pagamita iš medžio. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Lagamino dydis:  39 x 33 x 9 cm. Naujas, ned..
35.00€
Labai gražus staliuko ir 2 kėdžių rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės beržo. Paprastas klasikinis dizainas idealiai tiks jūsų vaiko miegamajame ar žaidimų kambaryje. Prie šio staliuko vaikučiui bus labai patogu sėdėti, užkandžiauti ar žaisti. Stal..
65.00€
Spalvingas ir gražus Paw Patrol staliukas su dviem kėdutėm žaidimams žaisti, piešinukams piešti, lavintis, kurti, mokytis ir tobulėti. Staliukas pagamintas iš medžio ir MDF plokštės, padengtas kokybiškais dažais. Kėdutės medinės. Padengimo paviršius ..
40.00€
×
×
×
×
×
×
×