Kompiuteriai - konsolės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
"Dimmable" LCD ekranas. AM / FM radijas (dažnių diapazonas: 87,5 -108 MHz). Integruotas garsiakalbis. Funkcija snausti. Žadintuvas turi 2 pakėlimo signalus ir radijos žadintuvo funkciją. Elektros tinklo veikimas. Dingus elektrai naudoja 9V baterija (..
7.80€ 13.00€
Šis planšetinis kompiuteris moko 8 skirtingų interaktyvių veiklų, kurios leidžia vaikui augti ir tobulėti. Moko: skaičių, raidžių, spalvų, gyvūnų, pažinimo, matematikos... Skleidžia įdomius garsus užduočių metu. Lietimui jautrus ekranas. Naudojamos 3..
9.00€
Desafio senkui edition apyrankė su daugybę funkcijų. Šviesų ir garsų efektai. Galimybė išgirsti kelias frazes. Atsisiųskite Sendokai Virtualias Pramogas į savo išmanųjį telefoną ir mėgaukitės papildomomis pramogomis. Išgelbėkite žemę nuo Zorn, kuri..
6.50€
Nepamainomas dalykas kelionėje automobiliu! Ekranai tvirtinasi prie galinių sėdynių. Yra specialūs tvirtinimo dirželiai. Galima žiūrėti pasistačius namie.  Yra kištukas į razetę ir masininis kištukas, nuotolinis valdymo pultas, 2 ausinės ir USB ..
110.00€
LCD spalvotoji konsolė su 150 žaidimais, įskaitant 10 "Dory" žaidimų paieškos žaisti su savo mėgstamiausiu Disney / Pixar personažu. 2,5 spalvotas LCD ekranas. 140 klasikinių vaizdo žaidimų pristato vaikams vienoje konsolėje: sporto, nuotykių, arkado..
25.00€
Atsisiųskite nemokama Storybook Rhymes programą su įdomiais garso efektais,  įvairiomis dainelėmis ir pradžiuginkite savo vaikutį leisdami jam paimti jūsų telefoną į rankas apsaugodami jį Ficher price dėkle. Leiskite jam pažaisti ir pasidžiaugti..
7.24€
Tapkite tikrais gaisrininkais su šiomis Gaisrininko Sam racijomis, nes, gaisrininkas Semas dirba visi gaisrai būna greit užgesinti. Racijos traukia iki 80 metrų spinduliu aplink jus. Racijos 40 MHz - su lanksčia antena. Dedasi baterijos: 2 x 9V 6F22...
8.00€
Suteikite savo vaikams džiaugsmo su šiuo Go Glow Disney Princess naktine lempa ir laikrodžiu. Minkšta naktinė lemputė mirksi iki ryto, kai fonas pasikeičia iš nakties į dieną, tai reiškia, kad laikas keltis. Su šiuo laikrodžiu vaikai gali mokytis paž..
6.50€
Šuniukų patrulių planšetinis kompiuteris yra spalvingas, vaikams patogus nešiotis bei žaisti. Moko kompiuterinių įgūdžių. Planšetėje yra 16 įdomių programų, su jomis galima mokintis gramatikos, logikos, matematikos ir pan. Lavina smegenų veiklą bei k..
7.24€
Daugiau niekada nebereikės nerimauti dėl senkančios baterijos su šiuo PS4 pultelių įkroviklis. Su šiuo įkrovikliu galima  įkrauti du pultelius. Lengva įdėti ir išimti pultelius. Spalva: juoda. Naujas, angliškas pakrovėjo lizdas, pažeista ga..
15.00€
Star Wars "BB-8" robotukas valdomas pulteliu tiks ir patiks visiems, šio filmo gerbėjams. Figūra pripučiama ir jos aukštis yra net 43 cm. Kai pripūsite žaislą, jis lengvai pritvirtinamas prie platformos su ratukais, kuri ir važinėjasi visomis kryptim..
29.00€
Universalus kompiuteriukas su, kuriuo jūsų vaikas mokysis ne tik raidžių, skaičių, bet ir rašyti, bei siųsti laiškus. Taip pat galimybė žaisti žaidimus. Tegul su, šiuo Vtech Digigo kompiuteriuku jūsų vaikas išmoksta tyrinėti skaitmeninį pasaulį. Komp..
29.00€
Tai puiki galimybė jūsų mažyliui pradėti mokytis pažinti laidrodį. 8 skirtingos apšvietimo funkcijos, analoginis bei skaitmeninis dvigubas ekranas, keli žaidimai. Taip pat yra žaidimas, kuriame reikia rūpintis virtualiu mažuoju draugu. Galimybė iškre..
15.00€
VTECH - laikrodis su daugybę funkcijų ir super įdomus! 7 skirtingos apšvietimo funkcijos: galima mokytis pažinti laiką, kad išmoktumėte laiku pasirūpinti mažuoju virtualiu gyvūnėliu. Įrašytą garsą, kurį paskui labai juokingai iškraipo. Žadintuvo funk..
15.00€
Planšetė tiks ne tiks žaidimams, bet ir mokytis. Persukama 2 megapikselių kamera padės sukurti gražiausias nuotraukas ir video filmukus. Planšetė su "Wi-Fi" ryšiu ir programa "Kid Connect", kuri leidžia tėveliams ir draugams siųsti žinutes, piešinius..
30.00€
Oficialiai licencijuotas pagal "Microsoft". Lengvos ir patogios ausinės skirtos ilgiems žaidimams. Pokalbiai girdimi labai gerai, aukšta garso kokybė. Naujos, pažeista gamintojo pakuotė. ..
20.00€
Populiarus "Xbox One" mini pultelis, kad tilptų ir mažose rankose. Naujas ir permatomas dizainas. Galimybė išjungti vidaus LED žibintus. Laidas 3m, kai pultelis be baterijų. Iš ekspozicijos, pažeista gamintojo pakuotė. ..
15.00€
"Xbox" pultelių įkroviklis. Rinkinyje yra 2 akumuliatoriai ir 2 dangteliai. Įkroviklio ekrane rodo akumuliatoriaus įkrovos lygį. Veikia tik su standartiniais Elite "Xbox One" pulteliais. Naujas, angliškas pakrovėjo lizdas, pažeista gamintojo pakuo..
20.00€
Populiarus "Xbox One" pultelis. Yra 225 spalvų kombinacijos. 4 ryškumo nustatymai ir 3 apšvietimo režimai. Laidas 3m, kai pultelis be baterijų. Naujas, pažeista gamintojo pakuotė,viduryje spalva ne raudona ,o pilka. ..
20.00€
×
×
×
×
×
×
×