Karnavaliniai kostiumai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Vaikas dabar gali apsirengti, taip kaip jo mylimi herojai. Šiame komplekte yra du kostiumai. Skirtas vaikams nuo 3 iki 5 metų. Iš ekspozicijos, nėra priedų ant diržo. Drakono kostiumui nėra kelnių, truputį papešiotas. Pažeista pakuotė. ..
8.00€
Ben 10 vaikiškas kostiumas tinkantis 104 cm ūgiui, 3-5 metų berniukams. Iš ekspozicijos, nėra raudonos kaukės.       ..
10.00€
Vaikai, kuriems patinka pakalikai, gali supanašėti į šiuos personažus ir turėti jų akis. Su šiais akinukais Jūsų vaikų akytės atrodys kaip pakalikų. Rinkinį sudaro akinukai. Tinka vaikams nuo 4 metų. Akinukai turi reguliuojama dirželį. Naujas,&n..
6.00€
Kiekvienas vaikas norintis būti "Merida" norės, kad šio nuostabaus priedų rinkinio. Šis lanko rinkinys yra su 3 strėlėmis, audiniu ir talismanu, padedančiu jauniesiems lankininkams rasti savo kelią. Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, pažeista gamin..
10.50€
Vaikai, kuriems patinka galiūnas Halkas, gali supanašėti į personažą ir turėti jo raumenis. Su šiuo rinkiniu Jūsų raumenys taps žymiai didesni. Rinkinį sudaro dviejų rankų raumenys. Raumenų dydis yra vienas ir reguliuojamas. Tinka vaikams nuo 5 metų...
8.70€
Vaikams skirtas personažo Thor kostiumas. Rinkinyje yra kostiumas. Kostiumas skirtas 3-4 metų vaikams. Naujas, pažeista pakuotė. Nėra raudono apsiausto ..
7.50€
Marvel juodoji pantera kovoja už teisingumą ir yra prieš blogį. Ji yra stipri, greita, ištverminga, vikri, turi paslaptingą kovos stilių. Su šia juodosios panteros kauke vaikai gali nugalėti visus priešus. Vaikai užsidėję kaukę ir pirštines igaus juo..
20.00€
Kaukė su dviejų spalvų taikiklių lemputėmis ir šaudymo funkcija. Lemputės uždegamos paspaudus kairėje kaukės pusėje esantį raudoną mygtuką. Rinkinyje yra 2 šoviniai. Norėdami šaudyti, į kaukę įstatykite šovinius ir paspauskite kairėje pusėje esantį ..
29.00€
Tapk Power Rangers Dino Super Charge herojumi su šiuo rinkiniu! Pasirengti mūšiui bus nesunku, nes rinkinyje rasite visk1 ko prireiks. Herojaus rinkinyje yra Ranger kaukė, Ranger dėklas, ginklas ir įkroviklį. Skirta vaikams nuo 4 metų. Naujas, paž..
18.00€
Vaikams skirtas power rangers kostiumas. Rinkinyje yra kostiumas ir veido kaukė. 100% poliesteris. Kostiumas skirtas 3-4 metų vaikams. Naujas, pažeista pakuotė. ..
10.00€
Vaikams skirtas power rangers kostiumas. Rinkinyje yra kostiumas. Medžiaga 100% poliesteris. Kostiumas skirtas 3-4 metų vaikams. Naujas, be pakuotės. Nėra veido kaukės. ..
8.40€
Pasijauskite superheroje su šia nuostabia Dream Dazzlers superherojes suknele. Suknelė yra spalvinga ir rožinės spalvos. Rinkinyje yra suknelė su apsiaustu. Skirta vaikams nuo 3 iki 6 metų. Nauja. ..
13.00€
×
×
×
×
×
×
×