Minkšti žaislai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Mažylė Panda labai mėgsta valgyti užkandžius. Vaikučiams bus labai smagu stebėti kaip Panda suvalgo užkandžius ir jie pradingsta, jos pilvelyje. Tiesiog padėkite maistą Pandai į burną, paspauskite skrandį ir maistas atsiras jos pilvelyje. Norėdami pa..
19.00€
Baby Born lėlytė yra medžiaginė lėlė ir labai minkšta. Jos visas kūnas ir net galva yra minkšta. Lėlytė skleidžia garsus. Jei paspausite vieną ranką, tai lėlė pradės dainuoti. Jei paspausite širdį ant lėlės pilvo, tai pradės groti melodijos. First Lo..
9.00€
Minkšta ir labai linksma Chucckle Buddy bezdžionėlė. Vaikščiokite šalia bezdžionėlės, o suveikus jutikliui bezdžionėlė reaguoja į garsus, juokiasi ir vartosi. Bezdžionėlės dydis 30 cm. Reikalingos 3AA baterijos. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Na..
12.00€
Minkštas ir labai linksmas Chucckle Buddy katinas. Vaikščiokite šalia katino, o suveikus jutikliui katinas reaguoja į garsus, juokiasi ir vartosi. Katinėlio dydis 30 cm. Reikalingos 3AA baterijos. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Naujas, nedaug pa..
12.00€
Minkštas ir labai linksmas Chucckle Buddy Blach katinas. Vaikščiokite šalia katino, o suveikus jutikliui katinas reaguoja į garsus, juokiasi ir vartosi. Katinėlio dydis 30 cm. Reikalingos 3AA baterijos. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Iš ekspozic..
10.00€
Minkštas ir labai linksmas Chucckle Buddy šuo. Vaikščiokite šalia šuniuko, o suveikus jutikliui šuo reaguoja į garsus, juokiasi ir vartosi. Šuns dydis 30 cm. Reikalingos 3AA baterijos. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Iš ekspozicijos, be gamintojo..
10.00€
Interaktyvus Cloud pets meškiukas yra unikalus minkštas žaislas, kuris leidžia tėvams paguosti vaiką, kai jis yra toli. Per specialią nemokamą programėlę leidžia tėvams matyti ar nusiųsti žinutę savo vaikučiui, kad ir kur jis būtų. Galite siųsti..
19.00€
Panda - minkštas gyvūnėlis, kuris šoka su gitara. Panda dainuoja ir šoka. Ji labai mielair gali dainuoti kartu su vaiku!  Reikia 3 AA baterijų, komplektacijoje nėra. Rekomenduojamas amžius: 12 mėnesių. Iš ekspozicijos, nugarėlė truputį purvin..
16.00€
Smagus ir nuotaikingas Nenuco Nuco meškutis. Paspaudus rankutes ir kojytes groja skirtingos melodijos. Meškutis važinėjasi ir sukasi ratu. Suplojus meškutis sustoja. Vėl suplojus pradeda savo šokį. Reikalingos 3AA tipo baterijos (į komplektą neįeina)..
22.00€
Labai linksma ir nuotaiką pakelianti kiaulytė reguojanti į kompiuteriuką. Ji dainuoja ir šoka. Galite žaisti pajungę kiaulytę prie kompiuteriuko arba žaisti atskirai. Yra 7 žaidimai. Su kompiuteriuku galima mokytis raidžių ir skaičių. Tai žaidimas 2 ..
16.00€
Šis nuostabus šuniukas nudžiugins ir patį išrankiausią vaiką. Šuniukas valdomas distanciniu būdu. Jis vaikšto ir loja,  juda į šonus ir skleidžia valgymo garsus bei judina uodegytę. Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė. ..
18.00€
Monstrų universiteto pliušinis žaislas Salis patiks, kiekvienam, šio filmuko gerbėjui. Pliušinio žaisliuko dydis 55 cm. Minkštas, mielas žaislas pagamintas iš labai geros kokybės medžiagos. Skirta vaikams nuo 3 metų. Naujas ..
18.00€
Miela Mooshka lėlė mergaitėms nuo 2 metų ir daugiau. Mooshka lėlė yra skudurinė lėlė, o mergaitės mėgsta žaisti su žavingomis lėlėmis. Lėlė dainuoja. Lėlė yra gražiai supakuota, tad gali būti puiki dovana mergaitėms. Nauja, palamdyta, pažeista pak..
25.00€
Nuostabusis šokinėjantis ir dainuojantis Pacoyo taps tikru jūsų vaikučio draugu. Su juo niekada nebus liūdna. Šis nenustygstantis vietoje žaisliukas 30 cm ūgio. Turi 5 skirtingus žaidimo režimus. Skaičiuoja nuo 1 iki 5. Balso įrašymo funkcija. Reikal..
15.00€
Pliušinis šuniukas patrulis puikiai tiks į šuniukų patrulių kolekciją arba jos pradžiai. Šuniukas yra labai švelnios medžiagos. Skirtas vaikams nuo 2 metų. Naujas, be gamintojo pakuotės. Dizainas truputį skiriasi, negu pavaizduota reklaminėje ..
15.00€
Miela minkšta bezdžionėlė bus puiki draugė, kiekvienam vaikučiui. Bezdžionėlės dydis apie 58 cm. Pagaminta iš minkšto poliesterio sluoksnio prie, kurio labai miela prisiglausti. Gali būti naudojama kaip patogi ir jauki pagalvė. Nauja ..
15.00€
Gaisrininkas Semas yra apie 30 cm dydžio. Paspauskite Semo ranką ir šis žaislas pasakys frazes iš filmuko. Pagaminta iš minkšto poliesterio sluoksnio prie kurio labai miela prisiglausti. Reikalingos 3 baterijos, rinkinyje nėra. Naujas. ..
5.50€
Žaislas minkštas paršiukas George iš mylimo filmuko 62 cm. Iš parduotuvės ekspozijos.Nėra žalio drakoniuko. ..
17.50€ 25.00€
Visi žino, kad Elmo yra pilnas meilės. Elmo meškiukas labai mėgsta bučiuotis ir siųsti oro bučinius. Padovanokite Elmo didelį apkabinimą, o jis apdovanos jus bučiniu. Reikalingos 2 "AAA" baterijos. Skirta vaikams nuo 18 mėn iki 4 metų. Iš ekspoz..
11.30€
Miela ir minkšta boružėlė bus puiki draugė kiekvienam vaikučiui. Boružėlės dydis apie 32 cm. Pagaminta iš minkšto poliesterio sluoksnio prie kurio labai miela prisiglausti. Gali būti naudojama kaip patogi ir jauki pagalvė. Garsų neskleidžia. Nau..
15.00€
Drakonas šnopuoja, vaikščiodamas plasnoja sparnais, šviečia akytėmis. Valdomas burtų lazdele. Pakuotės išmatavimai: 20 x 42.5 x 35 cm. Reikalingos 4AA baterijos. Drakoniuko dydis 18 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Naujas, pažeista gamintojo p..
45.00€
×
×
×
×
×
×
×