Konstruktoriai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Surinkite pilnai veikiantį HM01 vidaus degimo variklio modelį su automobilio užvedimo garsu bei pakaitinimo žvakėmis. Rinkinyje rasite: daugiau, nei 100 dalių, pakaitinimo žvakes. Tinka vaikams nuo 10 metų. Dėmesio: netinkamas vaikams iki 3 metų - da..
15.00€
"Connect & Create" žiedai yra spalvingi ir jungiasi įvairiausiais būdais. Žiedai lavina vaizduotę ir rankas. Komplekte yra instrukcija su pavyzdžiais ką galima sukurti arba galima sukurti savo būdus. Yra plastikinė dėžutė su dangčiu sudėti žiedel..
12.00€
Atkurkite įdomią Naboo sceną iš Star Wars: kurioje jaunas Anakin Skywalker padeda savo Jedi protector, Obi-Van Kenobis epizode kur atremia prekybos federacijos puolimą. Atidarykite Naboo Starfighter kabiną, padėkite kopėčiomis užlipti į kabiną ir įke..
55.00€
Šis erdvėlaivis yra  24 modeliai viename rinkinyje. Šis unikalaus dizaino erdvėlaivis su lazeriais gsli įsižiebti ir sukurti nuostabų efektą, tiesiog statykite ir kartu žiūrėkite, nes detalės švyti. Yra 35 apšviesti lazerio rutuliukai, 125 dalys..
12.00€
Gera naujiena simpsonų mėgėjams, nes šis konstruktorius su visu simpsonų namu ir figūrėlėmis. Rinkinyje yra 6 figūrėlės: Houmeris, Mardžė, Bartas, Liza, Megė ir Flandersas. Kiekviena figūrėlė turi įprastus daiktus. Bartas riedlentę, Mardžė buities įr..
150.00€
Konstruktorius Lego Duplo 10593 tikrai nepaliks abejingų. Kokybiškas, spalvingas konstruktorius kaip mat prikaustys vaikų dėmesį ir leis jiems pasinerti į savo fantazijos gelmes. Padėkite savo vaikui išmokti pirmuosius žingsnius kaip reikia sudėti ..
39.00€
Generolas Magmar ieško Naikinimo knygos, kad padėtų Jestro sukelti Knighton karalystėje dar gilesnį chaosą. Vesk Clay Moorington į mūšį ant jo Hover Horse žirgo, kad sustabdytum generolą Magmar ir apsisaugotum nuo skraidančių lavos sviedinių. Skubėk ..
25.00€
Vienas įspūdingiausių „Star Wars“ sagos žvaigždėlaivių sugrįžta dar tvirtesnis ir galingesnis! Kaip ir nuostabiose scenose iš „Star Wars: The Force Awakens“, šioje naujausiose Millennium Falcon LEGO versijoje yra daugybė naujų ir atnaujintų išorinių ..
105.00€
Povandeninis variklis naudojamas PLAYMOBIL laivams paversti radijo bangomis valdomais modeliais. Galima žaisti tikruose vandens telkiniuose. Povandeninis variklis tvirtinamas prie laivo ir valdomas radijo bangomis. Reikalingi elementai, kurie nėra pr..
25.00€
Playmobil konstruktorius puiki dovana mažiesiems vaikučiams. Komplekte yra: arklys, karieta ir žmogeliukas. Pakuotės išmatavimai: 20 x 7.5 x 15 cm. Skirta vaikams nuo 18 mėn. - 4 metų. Naujas, pažeista gamintojo pakuotė. ..
5.50€
Playmobil elektrinis variklis yra sudedamoji dalis. Kintamo greičio nustatymai. Gali būti prijungtas prie Skrajojančių sūpynių (5548), Apžvalgos ratas su Lights (5552) ir Verpimo erdvėlaivis Ride (5554). Šis priedas taip pat yra naudojamas prie Vasar..
18.00€
×
×
×
×
×
×
×