Playmobil

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Playmobil konstruktoriai yra vaikų mėgiami visame pasaulyje. Playmobil - tai kokybiški žaislai, lavinantys vaikų motoriką, vaizduotę ir bendravimo įgūdžius. Rinkinyje yra įspūdingas drakonas ugnine (šviečiančia) galva, didž..
19.00€
Povandeninis variklis naudojamas PLAYMOBIL laivams paversti radijo bangomis valdomais modeliais. Galima žaisti tikruose vandens telkiniuose. Povandeninis variklis tvirtinamas prie laivo ir valdomas radijo bangomis. Reikalingi elementai, kurie nėra pr..
25.00€
"Playmobil" ledų salonas pilnas skanių ledų! Prieikite prie automobilio su ratais ir paprašykite ledų, o jei važiavote su dviračiu ir sušilote, nepamirškite sustoti ir atsigaivinti ledais, kad atvėstumėte. Yra tiek daug skonių, iš kurių tikrai kažką ..
25.00€
Šis Playmobil konstruktorius tinka žaisti tiek berniukams, tiek mergaitėms. Piratų laivas puikiai plūduriuoja vandenyje, todėl žaidimas gali būti dar įdomesnis. Rinkinyje yra piratų laivas, lobių sala ir patranka, lobių skrynia su lobiais. Matmenys v..
19.90€
Playmobil konstruktorius puiki dovana mažiesiems vaikučiams. Komplekte yra: arklys, karieta ir žmogeliukas. Pakuotės išmatavimai: 20 x 7.5 x 15 cm. Skirta vaikams nuo 18 mėn. - 4 metų. Naujas, pažeista gamintojo pakuotė. ..
5.50€
Playmobil policijos sraigtasparnis + LED prožektorius (6874). Su šiuo policijos sraigtasparnis galima lengviau rasti nusikaltėlius. Taip pat galima dirbti ir tamsoje dėka LED prožektoriaus. Reikia trijų baterijų. Yra 2 policijos pareigūnai. Priedai: ..
18.00€
Playmobil 9043 City Action konstruktorius yra puikus rinkinys kovoti su nusikaltimais. Nesvarbu, ar jūra, ar oras, ar žemė, bet policija pasirengusi sugauti nusikaltėlius. Policijos sraigtasparnis stebi miestą. Policijos laivas su veikiančiu varikliu..
55.00€
Playmobil 9204 konstruktorius, kuriame yra ritinys. Į ritinį galima įsodinti lenktynininką. Lenktynininkas bus apsaugotas gaubtu ir papildomu diržu. Įdėkite lenktynininką, užfiksuokite kapsulę, sumontuokite ašį ir stovą. Norėdami pradėti patraukite j..
11.00€
Playmobil 9205 rinkinys, kuriame yra įspūdingas sklandytuvas ir Playmobil figūra. Sklandytuvas yra apie 49 cm. Figūrėlės aukštis: 7,5 cm. Rekomenduojamas amžius: 4 - 10 metų. Iš ekspozicijos, detalė, prie kurios tvirtinasi žmogus, klijuota (mėly..
4.50€
Playmobil elektrinis variklis yra sudedamoji dalis. Kintamo greičio nustatymai. Gali būti prijungtas prie Skrajojančių sūpynių (5548), Apžvalgos ratas su Lights (5552) ir Verpimo erdvėlaivis Ride (5554). Šis priedas taip pat yra naudojamas prie Vasar..
18.00€
Playmobil 6866 konstruktorių sudaro šešiavietis mokyklinis autobusas su nuimamu stogu. Rinkinyje yra 3 Playmobil figūrėlės (2 mokiniai ir vairuotojas), autobusas, kuprinės ir šlepetės. Su šiuo Playmobil rinkiniu galima žaisti tiek atskirai, tiek ju..
12.00€
Super 4 Cleano robotas turi daug įdomių funkcijų, įskaitant, tai, kad gali kiloti kojas ir rankas. Judina pėdas ir plaštakas. Roboto krūtinė atsidaro, joje gali sėdėti žmogeliukas. Robotą lengva valdyti. Į komplektą įeina Super 4 Cleano robotas, žmog..
7.40€
×
×
×
×
×
×
×