Figūrėlės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Angry Birds Star Wars Telepods figūrėlių dėžutė, kurioje telpa net 30 figūrėlių. Skirta vaikams nuo 5 metų. Iš ekspozicijos, pažeista pakuotė, nėra figūrėlės ..
5.20€
Animal planet fermos gyvūnai yra patogiame indelyje. Indelyje yra arklys, kiaulė, karvė ir pan. Tai 14 dalių rinkinys! Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, pažeista gamintojo pakuotė,nėra arklio. ..
7.00€
Jei jūsų mažasis yra pasiruošęs nuotykiams, patikrinkite šį rinkinį iš "Animal Planet". Rinkinys yra su šviesomis ir garsais bei daugybe paslėptų staigmenų, Yra paslėptų įėjimai ir slaptų spąstų. Rinkinys susideda iš 14 detalių: gyvūnai, figūrėlės ir..
28.00€
Pasiruoškite tikram veiksmui su Batman figūrėlėmis! Kolekcinės figūrėlės pagamintos iš aukštos kokybės plastiko, tvirtos ir kokybiškažos. Rinkinyje yra Betmenas, Robinas, Supermenas ir Jokeris. Skirta vaikams nuo 14 metų. Iš ekspozicijos, betmeno ..
29.00€
Šis žavingas Jorkšyro terjeras mėgsta žaisti su savo mažyliu šuniuku! Kiekvienas "Chubby" šuniukas yra unikalus ir nuostabus. Jorkšyro terjeras su žavingu mažyčiu šuniuku mėgsta žaisti ir pasivaikščioti. Surinkite visus "Chubby" šuniukus ir draugus s..
9.00€
Šis žavingas pekinas mėgsta žaisti su savo mažyliu šuniuku! Kiekvienas "Chubby" šuniukas yra unikalus ir nuostabus. Pekinas su žavingu mažyčiu šuniuku mėgsta žaisti. Surinkite visus "Chubby" šuniukus ir draugus su mažais šuniukais! Šuneliai gali judė..
9.00€
Šis žavingas terjieras mėgsta žaisti su savo mažyliu šuniuku! Kiekvienas "Chubby" šuniukas yra unikalus ir nuostabus. Terjieras su žavingu mažyčiu šuniuku mėgsta žaisti. Surinkite visus "Chubby" šuniukus ir draugus su mažais šuniukais! Šuneliai gal..
9.00€
Šis Disney Big Hero 6 Baymax yra kalbanti figūra. Be to turi projektoriaus funkciją, leidžiančią gerbėjams žiūrėti 8 vaizdus, jie rodomi "Baymax" herojaus pilve. Lenkite ranką į apačią,tai skatina vaizdus, o kiekvienam iš jų atsiranda unikalių garso ..
25.00€
Disney Ursulos figūrėlė. Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, stipriai pažeista pakuotė. Defektas: klijuota uodega ..
18.00€
Visu greičiu pirmyn į kovą! Star wars erdvėlaivio ir figurėlių rinkinys. Komplektacijoje: burbulų paleidėjas, burbulai ir figurėlės. Tinka vaikams nuo 4 metų. Iš parduotuvės ekspozicijos, trūksta dviejų figūrėlių, nėra pakuotės nugarėlės. ..
5.00€
Frozen Olafo figūrėlė kaip filme, gali imti ir subyrėti. Galva ir rankos atsiskiria nuo kūno. Tad imkite ir sudėkite Olafo figūrėlę teisingai ir pasidarykite savo senį besmegenį. Olafas keičia savo veido išraiškas, su vos vienu mygtuko paspaudimu. Sk..
15.00€
My Little pony fluttershy mokyklos valgykla. Rinkinyje lėlė ir 17 priedų. Skirta vaikams nuo 5 metų. Nauja, pažeista pakuotė ..
8.90€
Poniai ruošiasi į puotą! Rarity yra tikrai dosnus ir stilingas ponis. Papuoškite savo ponius kartu su ja! “Fashion Runway”, tai rinkinys su kostiumais ir podiumu. Smagu ir tai, kad šiam žaidimui galima naudoti ir kitus mūsų ponius iš My Little P..
19.00€
Šiame Peppa pig paršelių rinkinyje yra dvi figūrėlės. Jų dydis apie 5 cm. Tai puikus tinkinyd paildyti savo turimų paršelių kolekciją. Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, pažeista gamintojo pakuotė. ..
5.50€
Pasitelkite vaizduotę ir nugalėkite priešus su šia Star Wars AT-AT Walker figūra. Figūrėlė pritaikyta mažoms rankytėms, todėl ją patogu nešiotis ir kišenėje. Jauni gerbėjai gali įsivaizduoti kaip Imperial AT -AT Walker puola sukilėlių bazę įjungiant ..
29.00€
Power Rangers 5in1 Megazord figūra gali būti roboto figūra arba penkiomis skirtingomis figūromis. Šis žaislas sudomins kiekvieną berniuką, kuriam patinka transformeriai. Transformeris labai paprastai transforfuojasi iš vieno roboto į penkis skirtingu..
65.00€
Simba gaisrininko Samo figūrėlių rinkinyje yra 2 gaisrininkai su šalmais ir 12 gaisrininkams reikalingų priedų. Figūrėlių rankos lankstosi, gali sedėti. Pakuotės matmenys: 18 x 14 x 3,1 cm. Figūrėlės aukštis yra apie 7,5 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų..
5.50€
Star Wars Dartas Veideris InteraktyvI figūra skleidžia realistinius kovos garsus. Pajudinkite ranką ir išvysite jaudinančius šviesos, ir garso efektus iš mūšio lauko. Darto Veiderio kairė ranka aktyvuoja pokalbių režimą ir motorizuoja galvos, ranko..
49.00€
Hasbro Star Wars erdvėlaivis skirtas žvaigždžių karų figūrėlėms skraidinti. Su šiuo erdvėlaiviu kariai yra nenugalimi ir apsaugoti. Laivas turi sėdėjimo vietą Star Wars kariams. Skirtas vaikams nuo 4m. Erdvėlaivio dizainas labai tikroviškas..
12.00€
Star Wars Kylo Ren InteraktyvI figūra skleidžia realistinius kovos garsus. Pajudinkite ranką ir išvysite jaudinančius šviesos, ir garso efektus iš mūšio lauko. Kylo kairė ranka aktyvuoja pokalbių režimą ir motorizuoja galvos, rankos ir liemens veiksm..
49.00€
Sukurkite nuotykius ir scenas iš Star Wars su šiomis figūrėlėmis. Šių figūrėlių dizainas yra labai tikslus kaip filme. Rinkinyje yra 5 transporto priemonės ir 2 figūrėlės. Figūrėlės yra maždaug 3cm aukščio. Tinka vaikams nuo 4 metų. Nauja, nedau..
9.90€
"Terraria Queen Bee Boss" bitė yra rimta grėsmė! Šioje pakuotėje yra karalienės bitės figūra. Raskite slaptą skyrių, kuriame yra visi reikalingi priedai medui išimti! Surinkite visas "Terraria Boss Packs" bites šiandien! Ideali dovana šešių metų vaik..
9.00€
Batmanas ir jo priešai yra baisūs naujame filme "The Dark Knight Rises". Bet, kai į kovą pridedate papildomus "QuickTek" šarvus, jūs esate didysis kovotojas. Įjunkite kovinius įrankius greitam puolimui ir tapkite nenugalimi. Skirta vaikams nuo 4 metų..
6.00€
×
×
×
×
×
×
×