Piešimo / kūrybos rinkiniai

Žaidimas Clementoni fosilijos ir pėdsakai yra labai įdomus žaidimas. Pakuotėje yra trafaretai, skirti atkurti nesuskaičiuojamus gyvūnų pėdsakus ir turtingos iliustruotos kortelės, kad atskleisti mūsų planetos evoliucijos paslaptis. Skirta vaikams nuo 9 metų. 

Naujas, pažeista pakuotė

€8.00

Kai smagu ir linksma, kai gali desertą pasigaminti pats. Pasikviesk draugų ir eksperimentuok. Į desertą pridėk visokių vaisių ar pasiskanink šokoladu. Skirta vaikams nuo 5 metų.

Iš pardutuvės ekspozicijos, nėra deserto indelių. Instrukcija ispanų kalba

€5.50

Play Doh Frozen modelino rinkinys puikiai tiks smagiam laiko praleidimui. Lipdydami vaikučiai bus linksmi ir laimingi. Kad lipdymo masė ilgai išliktų minkšta, vaikui pažaidus visada įdėkite ją į indelį ir sandariai uždarykite. Laikykite vėsioje vietoje. Nemaišykite su vandeniu. Lengvai formuojamas, nelimpantis prie rankų modelinas  suteiks daug džiaugsmo ir malonių pojūčių vaikučiui. Lipdymas modelinu padeda ugdyti vaiko kūrybiškumą, vaizduotę, mąstymą, kantrybę, lavina rankų judesius. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Naujas, stipriai pažeista pakuotė

€10.00

Pepa Pig piešimo lenta pradžiugins kiekvieną vaikutį. "Peppa Pig" lenta šviečia! Tereikia paspausti mygtuką, kad įjungtumėte šviesą, o norint, kad nupieštas piešinys pasikeistų, reikia pasukti ratuką. Sukite ratuką ant skirtingo skaičiaus ir sekite savo mėgstamų personažų piešinius! Skirta vaikams nuo 3 metų.

Iš ekspozicijos, nėra dangtelio

 

€10.00

DohVinci – tai naujausias Play-Doh serijos rinkinys su kuriuo labai paprasta ir malonu kurti nepakartojamo dizaino kūrinius. Su įvairiais DohVinci rinkiniais Jūs galėsite papuošti ir individualizuoti savo kūrinius pasinuododami nuostabiomis spalvomis. Tai bus lengva padaryti kiekvienam! Tereikia įdėti tūbelę (su norima spalva) į specialų dekoravimo įrankį ir jau būsite pasiruošęs kurti 3D šedevrus. Su šiuo rinkiniu galite dekoruoti ką tik norite - nuotraukų rėmelius, veidrodėlius, atvirukus, keramiką. Rinkinyje rasite: dekoravimo įrankį, 4 spalvas, spalvų maišytuvą. Rekomenduojama nuo 6 metų.

Naujas, rinkinyje nėra baltos spalvos dažų tūbelės, yra kitokia spalva įdėta

 

€10.00

DohVinci – tai naujausias Play-Doh serijos rinkinys su kuriuo labai paprasta ir malonu kurti nepakartojamo dizaino kūrinius. Su įvairiais DohVinci rinkiniais Jūs galėsite papuošti ir individualizuoti savo kūrinius pasinuododami nuostabiomis spalvomis. Tai bus lengva padaryti kiekvienam! Tereikia įdėti tūbelę (su norima spalva) į specialų dekoravimo įrankį ir jau būsite pasiruošęs kurti 3D šedevrus. Su šiuo rinkiniu galite dekoruoti ką tik norite - nuotraukų rėmelius, veidrodėlius, atvirukus, keramiką. Rinkinyje rasite: dekoravimo įrankį, 4 spalvas, spalvų maišytuvą, du rėmelius. Rekomenduojama nuo 6 metų.

Naujas, nera širdies formos veidrodžio.

€6.50
Piešimas padės vaikui išreikšti tai, kas slypi jo vaizduotėje, o tėvams nereikė..
€22.00
Su šia nuostabia "Disney Frozen" rankine piešiniams galėsite neštis visur savo piešinius. Komplektą ..
€5.00
Šis smėlis puikus būdas žaisti ne tik lauke, bet ir kambaryje. Statykite smėlio pilis, formuokite įv..
€18.00
Su šiuo Qixels kubelių rinkiniu galite lavinti savo vaiko vaizduotę. Su juo vaikai gali sukurti savo..
€5.50
"Skwooshi" modelinas yra labai lengvai formuojamas, 100% netoksiškas. Iš šio modelino galite sukurti..
€7.90
Imagination piešimo projektorius skirtas mažiesiems kūrėjams. Tai piešimo priemonė kuri skatina vaik..
€10.00
Rašyk
Skambink