Kita

Kita

Rinknys skirtas iki 5 žaidėjų. Žaidimo trukmė: apie 20 min. Rinkinį sudaro taksas, kaulas, kastuvas ir žetonų. Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų.

 

€10.00

Naujasis ŽAVINGAS Zoomer interaktyvusis ponis - robotas, kuris atsiliepia į vaikučio balsą, gestus, šviesą ir garsą. Nuostabusis ponis mėgsta, kai jį šukuoja šepečiu bei turi net tris interaktyvius priedus įvairiems žaidimams. Turi integruotą intelekto programą, todėl greit mokosi, išmokyk jį sekti tave savarankiškame Ponio režime. Zoomer ponis turi jutiklius galvoje, ausyse ir skruostuose, kurie nustato, ar jį vaikas glosto, myluoja, kalbina, ar bando su juo pažaisti. Reikalingos 2AA baterijos, kurių nėra komplektacijoje. Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

 

€65.00
Teksta - tai šuo-robotas, atsiliepiantis į tavo balsą, gestus, šviesą ir garsą. Pagal ..
€25.00
Kamuoliukai baseinui, maniežui - vaikui bus tikrai smagu pažaisti ir "panardyti" kamuoliuk..
€17.00

Badge it gaminimo aparatas yra greitas ir paprastas būdas sukurti aukštos kokybės ženklelius. Matmenys: 15 x 3 cm (ženklelių). Skirta vaikams nuo 6 metų.

 

€18.00

Stilingos rankinės dėka Chi Chi Love šuniuką galite pasiimti į visas keliones kartu. Šuniukas su antkakliu yra švelnus ir minkštas, šunelio kojytes galima judinti. Dydis apie 20 cm. Skirta vaikams nuo 5 metų.

€35.00
Mažasis Little Live Pets vėžliukas laukia savo naujų šeimininkų! Vėžliukas gali vaikšč..
€20.00
Šį žaidimą galima žaisi ir vienam, ir su kompanija. Pražiodžius krokodilą žaidėjams reikia pa..
€9.00
Didžiųjų rūmų grožis priblokš ir nudžiugins kiekvieną mergaitę. Juose rasite princą ir auksap..
€29.00
Tai fantastinis krepšinio stovas su viskuo ko reikia vaikams nuo 6 m norint pradėti krep&scar..
€72.00

Su šiuo žaidimu jūsų Pinypon lėlytės pasijus kaip tikrame atrakcijonų parke.

€15.00

Disney Cars medinis staliukas su kėdutėmis tinka tiek žaidimui, tiek valgymui. Baldeliai papuošti Cars personažais. Labai gražūs ir spalvingi.

€45.00
Rašyk
Skambink