Lego

Lego

Lego žaidimai

Ryklių kariuomenė toliau puola Ninjago miestą. Šiandien piktadariai nusprendė naudoti savo unikalią transporto priemonę, kuri jungia povandeninį laivą kovotoją. Sugrįžę į miesto uostą nusikaltėliai išdrįso atakuoti laivą Takumu. Jo valtis buvo užpulta baisių ugnies čiuptukų ir beveik nuskendo. Gerai, kad Jay buvo netoli! Jis drąsiai puolė į mūšį su Garmadono minionais ir vien tik juos nugalėjo. Iš Lego 70610 komplekto detalių galite rinkti originalų kovos povandeninio laivo modelį. Iš išorės jis atrodo kaip didžiulė nuodinga medūza. Viršuje pamatysite apvalią kajutę, padengtą permatomu kupolu. Atsižvelgiant į tai, jūs galite pažvelgti į vidų ir suprasti kaip pagamintas kapitono tiltas su patogia kėde, valdymo svirtimi, monitoriai, mygtukai ir kavos puodelio vieta. Prie kabinos yra užfiksuoti galingi prožektoriai, leidžiantys apšviesti kelią tiek danguje, tiek po vandeniu. Už motorinės dalies yra koncentratas. Jį sudaro du dujų balionai su vožtuvais ir du varikliai su sukamuoju sraigtu. Kovos įranga taip pat yra šalia salono. Ją sudaro pora sujungtų spyruoklinių raketų paleidiklių ir aštrūs harpūnai. Pagrindinė povandeninio laivo funkcija yra po salonu. Tai yra pilkosios simetriškos galūnės. Jis gali realiai judėti, pakilti ir kristi, taip pat paversti naikinančia diskine pjūkle, sukasi aplink savo ašį. Tuo pat metu ugnies čiuptuvai su nuodingais spygliais atsitiktine tvarka plaukioja aplink, sunaikindami viską savo kelyje. Bet tai yra tai funkcija, kurią Jay bandys panaudoti nugalint piktadarius. Jis padarys, kad Medūza nuluptų savo čiuptuvus taip, kad galų gale jis įstrigtų juose ir taptų visiškai bejėgis. Povandeninis laivas yra 21х14х14 cm, laivo dydis 8х16х4 cm. Komplekte yra 4 mini figūrėlės su ginklais ir aksesuarais: Jay, Takuma ir 2 ryklių armijos kariai.187

Naujas, pažeista pakuotė

€29.00
Surask LEGO City džiunglėse dingusį lėktuvą. Ištirk paslaptingas nuolaužas, pasistatyk stov..
€70.00

Pervežk daugybę krovinių su Lego Technic konteinerių aikšte, kurioje yra vilkikas su atjungiama puspriekabe ir du dideli konteineriai bei tvirtas konteinerių krautuvas. Detalių skaičius - 631 vnt. Rekomenduojamas amžius: 8-16 metų.

 

€40.00

Lego rinkinyje yra "Audi" automobilis, lenktynininko vairuotojo minifigurėlė ir pergalės platforma su vėliavomis. Lenktynininkas turi vairuotojo šalmą, veržliaraktį ir trofėjus. "Audi R8 LMS" priemonės 4 cm x 14 cm x 5 cm. Skirta vaikams nuo 7 metų.

 

€13.00
Šiuo Lego Creator 10251 rinkiniu galima sukonstruoti banką. Lengvai nuimami pastato skyriai s..
€139.00
Nerk į kovą su Rey laivu. Šiame puikiame laive yra viskas, ko reikia Rey. Rey nori išt..
€19.00
Atkurkite įdomią Naboo sceną iš Star Wars: kurioje jaunas Anakin Skywalker padeda savo Jedi p..
€55.00
Pilotuok šikšnosparnio orlaivį ir išgelbėk Lois iš Lex Luthor sraigtasparnio! Suvienyk jėgas su supe..
€60.00
Rašyk
Skambink