Mamoms - kūdikio priežiūrai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Šiame rinkinyje yra visos priemonės skirtos kūdikio higienai bei priežiūrai: šukos, šepetys, žirklutės užapvalintais galais, dildė, žirklutės-žniplytės, pirmasis dantų šepetukas, nosies aspiratorius, termometras. Naujas, nėra ter..
13.00€
Ši elegantiška komoda savo apdaila nepaliks abejingo nei vieno. Savo dideliais stalčiais yra labai erdvi, tad lengvai susidėsite daiktus. Gražus priedas aplinkai ir idealiai tinka naudoti kūdikio daikteliams, bei rūbeliams. Su metalinėmis rankenomis...
45.00€
Ši elegantiška komoda savo apdaila nepaliks abejingo nei vieno. Joje yra trys gilūs ir erdvūs stalčiai, tad lengvai susidėsite daiktus. Gražus priedas aplinkai ir idealiai tinka naudoti kūdikio daikteliams, bei rūbeliams. Komodos viršų galima naudoti..
65.00€
Spinta yra sukurta taip, kad jūs turėtumėte daugiau erdvės ir daug vietos susidėti daiktus. Spintoje yra integruoti rėmeliai, į kuriuos galima įdėti nuotraukas. Spinta yra 3-jų durų. Spintos 1 durys yra su 3 rėmeliais. Spintoje yra 2 stalčiai, 1 dr..
100.00€
Ši vystymo lenta tinka padėti ant lovytės ar ant vientiso kieto paviršiaus. Pagaminta iš nekenksmingų sveikatai medžiagų. Galima plauti švelnia kempynėle po šiltu vandeniu. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo iki 12 mėnesių. Paminkštinta, su iškeltai..
10.00€
Spinta yra sukurta taip, kad jūs turėtumėte daugiau erdvės ir daug vietos susidėti daiktus. Yra trys drabužių skyriai, kur galima gražiai pakabinti drabužius. Yra trys stalčiai, trys lentynos ir dvi papildomos lentynos prie pakabinamų drabužių skyria..
100.00€
Minkštas, kad mažyliui būtų patogu ir saugu ant vystymo stalo. Pagamintas iš saugaus plastiko, jį lengva valyti. Tinka visiems mūsų vystymo stalams. Lengvai valomas, su pakeltais šoniniais kraštais. Pakuotės išmatavimai: 46.0 x 5.2 x 79.2 cm. Tinka v..
9.00€
×
×
×
×
×
×
×