Mergaitėms

Mergaitėms

Super sparnai! Sveikas atvykęs į Super sparnų pasaulį! Drauge su lėktuvėliais Džetu, Dize, Doniu ir Džeromu pristatyk siuntas visame pasaulyje ir atrask daug nuostabių vietų! Linksmi draugai, kurie pasiverčia lėktuvėliais! Tavo siunta jau pakeliui! Rinkinyje yra 1 transformuojamas lėktuvėlis. Besisukančių krumpliaračių platforma, atsidarančios ir užsidarančios durelės, čiuožykla ir daugybė kitų šaunių funkcijų. Rinkinys patogiai susilanksto į lagaminėlį. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Lėktuvėlio matmenys: 3,60 x 2,60 x 2,20 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€35.00

28 skirtingų raktų rinkinys gali būti puikia dovana kolekcininkui. Raktai pagaminti iš metalo. Gali būti naudojami kaip raktų pakabukai.

Naujas, nėra vieno rakto

€10.00

Vištytės dydis 30 cm. Juda ir skleidžia įvairius juokingus garsus. Tereikia paspaustu sparna ir ji pradeda kudakuoti. Reikalingos baterijos. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Nauja

€12.00

Tai puiki Nenuco lėlytė kūdikis. Nenuco lėlytės dydis apie 35 cm. Rinkinyje yra šaukšteliai, indeliai, maišytuvas, pampersas ir popieriaus laikiklis. Pakuotės išmatavimai: 40 x 38 x 14 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€27.00

Bruder žaislinė - karvidė su žaisline darbininko figūra, melžimo įranga ir priedais bus puiki dovana, kiekvienam vaikučiui. Juk šiame ūkyje tiek veiklos! Reikia pašerti ir pamelžti karvę, ją pagirdyti vandeniu ir atnešti šieno. Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€50.00

„Nenuco Veo Veo“ – tai nuostabi interaktyvi lėlytė su kuria tikrai nebus nuobodu! Skatina komunikaciją, novatoriškumą, vaizduotę, ugdo atmintį, emocijų raišką. Rinkinį sudaro lėlytė ir kubas su 6 paveikslėliais ant 6 skirtingų spalvų sienelių, paveikslėliuose yra objektai, kuriuos turėsite atspėti. Žaidimas yra dvikryptis, pirmiausia turėsite atspėti, ką „Nenuco“ lėlytė mato kubelyje, ir tada atvirkščiai – lėlytė turės atspėti ką Jūs matote paveikslėliuose ant kubo. Turėsite tris bandymus atspėti. Norėdami pradėti žaidimą, turėsite kalbėtis tik su „Nenuco“, nes lėlytė veikia balso atpažinimo būdu. Lėlė kalba 5-iomis  kalbomis: ispanų, anglų, prancūzų, italų ir portugalų. Net 60 įvairių frazių! Lėlė yra minkšta , 42 cm. Lėlytė kalba 5- iomis kalbomis: ispanų, anglų, prancūzų, portugalų ir italų. Reikalingos baterijos: 3 vnt. x AAA. Rekomenduojamas amžius: 3 metų ir vyresniems.

Naujas, ispanų kalba, nedaug pažeista pakuotė

€20.00

Dabar Peppa Pig atostogos bus puikios! Peppa Pig turi labai gražią raudovą valtelę, prie kurios prisikabina vandens slidės. Vandens slides galima naudoti, kaip riedlentę, nes ji su ratukais. Išmatavimai: aukštis 16 cm, plotis 12,1, ilgis 29 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nėra mažosios kiaulytės

€10.00

Lissi lėlytės rinkinys 4 in 1, kiekvienos mergaitės svajonė. Rinkinys susidaro iš: maniežo, sportinio vežimėlio, gulimos kėdutės ir kilimėlio. Tinka lėlėms iki 40 cm. Rinkinyje lėlės nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas

€25.00

Žuvytė robotas pradeda iškart veikti, kai ją įdėsite į vandenį. Truputį paplaukiojusi ji nustoja plaukioti automatiškai, tam, kad būtų taupoma baterija. Po kekių minučių pati vėl pradeda plaukioti vėl. Reikalingos 4 LR44 baterijos. Pakuotės išmatavimai: 15 x 7.5 x 13.5 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, netvarkinga pakuotė

€8.00

Labai gražios ir mielos lėlytės sužavės, kiekvieną mažą mergaitę. Mergaičių plaukučiai papuošti spindinčiu segtuku. Lėlyčių dydis 6 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, pažeista pakuotė

€10.00

Su šviečiančiu kamuoliu "Tangle Nightball Soccer" kamuoliu galima žaisti futbolą tiek viduje, tiek lauke - dieną ir naktį. Specialus futbolo kamuolys pradeda šviesti nuo smūgio ar judėjimo - metamas, spirimas, ridenamas. Dėl savo ryškių spalvų savo žaidimuose jį gali naudoti ir silpnaregiai. Su šiuo kamuoliu galima suorganizuoti puikią naktinę pramogą. Kamuolys lengvai pagaunamas ir išlaikomas rankose. Gali būti naudojamas tų žaidėjų, kam sunku pagauti standartinį futbolo kamuolį. Vandeniui atsparus. Beoris, niekada nereikės pripūsti. "Tangle Nightball Soccer" pagamintas iš TPR (termoplastiko gumos), netoksiškas, be latekso, be ftalatų. Kamuolio dydis: 3 dydžio futbolo kamuolys. Kamuolio skersmuo: 16 cm.

Naujas, nežymiai pažeista pakuotė

€15.00
Zoomer robotas šuo dabar moka atlikti dvigubai daugiau komandų ir triukų nei anksčiau! Zoomer..
€19.00
Rašyk
Skambink