Figūrėlės mergaitėms

Magiškoji elfų šalis „Bayala“ visus, mėgstančius fantazuoti, kviečia į pasakišką kelionę. „Bayalos“ šalyje gyvena stebuklingosios būtybės ir žavieji elfai. Elfai myli savo tauriuosius arklius, vienaragius ir stebuklingąsias būtybes ir jais jodinėti jiems patinka lygiai taip pat, kaip ir skraidyti. Rinkinyje yra pegasas ir sodas. Skirtas vaikams nuo 3 metų.

 

€15.00

Šis pastatas yra vištidė, kuriame gyvena vištos. Vištidė pagaminta iš plastiko. Skirta vaikams nuo 3 metų.

€9.00

Tai puikus žaislinis grožio salonas, kuris skirtas poniams. Komplekte yra džiovintuvas, žirklės, teptukas, dušas, ponis, bei kiti aksesuarai. Ponis yra guminis ir apie 10 cm aukščio. Skirtas vaikams nuo 3 metų.

 

€15.00
Mieli troliai iš Trolls gali tapti jūsų draugais. Rinkinyje yra 5 trolių figūrėlės. Kiekvie..
€9.00

Pakalikų personažas Gru pasako 25 pasakojimus ir juokiasi lygiai taip pat kaip per filmą. Paspauskite mygtuką esantį prie Gru kojų ir pradėkite klausytis jo pasakojimu. Gru pasakoja labai įdomiai, o pasakodamas judina rankas ir juokiasi. Galima klausytis anglų arba ispanų kalba. Reikalingos 2AA baterijos. Skirta vaikams nuo 4 metų.

Naujas, stipriai pažeista pakuotė.  Kalba ispanų ir anglų kalba

€40.00

Paspauskite mygtuką, kad išgirstumėte kaip Luca mėgsta dainuoti. Dainuoja 3 dainas ir 6 melodijas, ištaria įdomias frazes ir skatina kalbėjimą. Ugdo vaikučio motorinius įgūdžius ir vaizduotę. Išmatavimai: 7,2 x 10,2 x 12,9 cm. Skirta vaikams nuo 12 mėn.

Nauja, netvarkinga pakuotė, kalba ispanų kalba

€6.00
Peppa pig miškelis su nameliu yra skirtas mažoms figūrėlėms. Miškelis yra spalvingas ir atrodo lyg b..
€10.00
My Little Pony Speedy Squeezy rinkinį sudaro: mašina ir ponio figūrėlė. Skirta vaikams nuo 3 metų. ..
€9.00
Šis žavingas Jorkšyro terjeras mėgsta žaisti su savo mažyliu šuniuku! Kiekvienas "Chubby" šuniukas y..
€9.00
Rašyk
Skambink