Interaktyvūs žaislai

Naujasis ŽAVINGAS Zoomer interaktyvusis ponis - robotas, kuris atsiliepia į vaikučio balsą, gestus, šviesą ir garsą. Nuostabusis ponis mėgsta, kai jį šukuoja šepečiu bei turi net tris interaktyvius priedus įvairiems žaidimams. Turi integruotą intelekto programą, todėl greit mokosi, išmokyk jį sekti tave savarankiškame Ponio režime. Zoomer ponis turi jutiklius galvoje, ausyse ir skruostuose, kurie nustato, ar jį vaikas glosto, myluoja, kalbina, ar bando su juo pažaisti. Reikalingos 2AA baterijos, kurių nėra komplektacijoje. Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

 

€65.00

Kalbėk su tigriuku ir jis tau atsakys. Žaislas turi daugiau kaip 100 garsų ir judesių kombinacijų. Rinkinyje yra žaisliukas, į kurį tigriukas reaguoja. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

€90.00

Hatchimals pakuotės turinys: 1 kiaušinis su pingvinuku, instrukcijų knygelė, nuorodų vadovas Kai pingvinukas yra pasirengęs išsiristi, jo akys pradeda žibėti. Yra 3 augimo etapai: nuo kūdikio, paaugusio mažylio iki vaikučio, Pingvinuką galima mokyti vaikščioti, kalbėti, žaisti, šokti ir dar daugiau! Atkartoja pasakytas frazes. Girdisi širdies plakimas kiaušinyje.

Reikalingos 2xAA baterijos (į komplektą neįeina).

Skirta vaikams nuo 5 metų.

€25.00

Interaktyvus šuniukas Pipi Max - puikus draugas. Šuniukas atlieka visas realias funkcijas; laka, loja, vaikšto ir kelią koją. Šuniukas turi savo dubenėlį  ir pavadėlį.

€20.00

Stilingos rankinės dėka Chi Chi Love šuniuką galite pasiimti į visas keliones kartu. Šuniukas su antkakliu yra švelnus ir minkštas, šunelio kojytes galima judinti. Dydis apie 20 cm. Skirta vaikams nuo 5 metų.

€35.00
Mažasis Little Live Pets vėžliukas laukia savo naujų šeimininkų! Vėžliukas gali vaikšč..
€20.00

Šokantis lokys - labai juokingo filmuko Maša ir lokys herojus, pasakojai apie mažosios mergaitės Mašos ir lokio draugystę. Šokis ir muzika pradedami paspaudžiant mygtuką, esantį lokio kojoje. Išmatavimai: 34 x 22 x 12 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€29.00
Drakonas šnopuoja, vaikščiodamas plasnoja sparnais, šviečia akytėmis. Valdomas ..
€35.00
Elektroninis augintinis su lietimui jautriu ekranu Galima duoti savo augintiniuivardą, maitinti, au..
€19.00
Šis žaismingas jūrų arkliukas, kuris plaukia, tikrai patiks jūsų mažyliui. Paprasčiausiai įpi..
€18.00
Meškutis juda, juokiasi ir skleidžia smagius garsus. Pakutenk meškučiui nosytę ir jis ..
€20.00
Disney Toy Story Rodeo Vudis patiks visiems Žaislų istorijos gerbėjams. Jis skleidžia net 30 frazių ..
€30.00
Rašyk
Skambink