Interaktyvūs žaislai

Su šviečiančiu kamuoliu "Tangle Nightball Soccer" kamuoliu galima žaisti futbolą tiek viduje, tiek lauke - dieną ir naktį. Specialus futbolo kamuolys pradeda šviesti nuo smūgio ar judėjimo - metamas, spirimas, ridenamas. Dėl savo ryškių spalvų savo žaidimuose jį gali naudoti ir silpnaregiai. Su šiuo kamuoliu galima suorganizuoti puikią naktinę pramogą. Kamuolys lengvai pagaunamas ir išlaikomas rankose. Gali būti naudojamas tų žaidėjų, kam sunku pagauti standartinį futbolo kamuolį. Vandeniui atsparus. Beoris, niekada nereikės pripūsti. "Tangle Nightball Soccer" pagamintas iš TPR (termoplastiko gumos), netoksiškas, be latekso, be ftalatų. Kamuolio dydis: 3 dydžio futbolo kamuolys. Kamuolio skersmuo: 16 cm.

Naujas, nežymiai pažeista pakuotė

€15.00
FurReal Friends Bootsie yra mielas kačiukas, kuris turi daugybę išraiškų. Jis gali atr..
€45.00

Stilingos rankinės dėka Chi Chi Love šuniuką galite pasiimti į visas keliones kartu. Šuniukas su antkakliu yra švelnus ir minkštas, šunelio kojytes galima judinti. Dydis apie 20 cm. Skirta vaikams nuo 5 metų.

€35.00

Nuo šiol savo paslaptis galėsite užrašyti visiškai slaptai ir jų neperskaitys niekas. Dienoraštis pagalvėjė. Skirta vaikams nuo 5 metų. Galima prijungti mp3 grotuvą.

 

€14.00

Nuo šiol Jūs savo paslaptis galėsite užrašyti visiškai slaptai ir jų neperskaitys niekas. Atidarykite ir atraskite staigmenas viduje. Yra muzikos, šviesos ir frazių garsai. Skirtas vaikams nuo 4 metų.

 

€15.00

Hatchimals pakuotės turinys: 1 kiaušinis su pingvinuku, instrukcijų knygelė, nuorodų vadovas Kai pingvinukas yra pasirengęs išsiristi, jo akys pradeda žibėti. Yra 3 augimo etapai: nuo kūdikio, paaugusio mažylio iki vaikučio, Pingvinuką galima mokyti vaikščioti, kalbėti, žaisti, šokti ir dar daugiau! Atkartoja pasakytas frazes. Girdisi širdies plakimas kiaušinyje.

Reikalingos 2xAA baterijos (į komplektą neįeina).

Skirta vaikams nuo 5 metų.

€15.00

 Šis džiaugsmingas ir spalvotas šuniukas bus didžiausias Jūsų vaiko džiaugsmas. Jo didelės, šuniškos akys šviečia ir taip išreiškia savo būseną. Tinka vaikams nuo 5 metų. Dedasi 3 AAA tipo baterijos.

 

€20.00

Kalbėk su tigriuku ir jis tau atsakys. Žaislas turi daugiau kaip 100 garsų ir judesių kombinacijų. Rinkinyje yra žaisliukas, į kurį tigriukas reaguoja. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

€90.00
Mažasis Little Live Pets vėžliukas laukia savo naujų šeimininkų! Vėžliukas gali vaikšč..
€20.00
Drakonas šnopuoja, vaikščiodamas plasnoja sparnais, šviečia akytėmis. Valdomas ..
€35.00
Elektroninis augintinis su lietimui jautriu ekranu Galima duoti savo augintiniuivardą, maitinti, au..
€19.00
Šis žaismingas jūrų arkliukas, kuris plaukia, tikrai patiks jūsų mažyliui. Paprasčiausiai įpi..
€18.00
Rašyk
Skambink