Mergaitėms

Mergaitėms

Klein Miele virtuvės idealiai tinka vaiko vaizduotei lavinti ir kūrybiškumą skatinti. Puiki..
€85.00

Stilingos rankinės dėka Chi Chi Love šuniuką galite pasiimti į visas keliones kartu. Šuniukas su antkakliu yra švelnus ir minkštas, šunelio kojytes galima judinti. Dydis apie 20 cm. Skirta vaikams nuo 5 metų.

€35.00

Lėlė daktarė McStuffins su pagalbos įrankiais. Skubėk į pagalbą su daktare McStuffins ir padėk avytei, drakoniukui. Lėlė skleidžia garsus. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€39.00

Kiekviena maža mergaitė žavisi savo mama, ir stengiasi ją pamėgdžioti buities darbuose. Yra orkaitė, degikliai, kriauklė, mikrobangų krosnelė, spintelės. Virtuvės matmenys: 95 x 30 x 105cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€139.00
Lagaminėlis yra skirtas mažiesiems gydytojams. Jame rasite įvairiausių gydymo įrankių. Įrankiai yra ryškių spalvų ir suformuoti taip, kad jūsų vaikai nesugebės sužeisti. Matmenys dėklo - 24 cm x 23 cm x 10 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.
 
 
€12.90

Tai puikus žaislinis grožio salonas, kuris skirtas poniams. Komplekte yra džiovintuvas, žirklės, teptukas, dušas, ponis, bei kiti aksesuarai. Ponis yra guminis ir apie 10 cm aukščio. Skirtas vaikams nuo 3 metų.

 

€15.00

Karoliukų rinkinys leis bet kokiai mergaitei, kuri myli madą, sukurti savo unikalius papuošalus. Žaidimas, kuris skatina vaizduotę ir ugdo kūrybiškumą. Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų. 

 

€12.90

Šokantis lokys - labai juokingo filmuko Maša ir lokys herojus, pasakojai apie mažosios mergaitės Mašos ir lokio draugystę. Šokis ir muzika pradedami paspaudžiant mygtuką, esantį lokio kojoje. Išmatavimai: 34 x 22 x 12 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€29.00
Teksta - tai šuo-robotas, atsiliepiantis į tavo balsą, gestus, šviesą ir garsą. Pagal ..
€25.00
Šį žaidimą galima žaisi ir vienam, ir su kompanija. Pražiodžius krokodilą žaidėjams reikia pa..
€9.00

Visų mergaičių svajonė - modernus lėlės namelis su baldais. Trijų aukštų name įrengti erdvūs kambariai. Lėlių namelis yra medinis, nudažytas spalvingais dažais, kurie nekenkia Jūsų vaikui. Išmatavimai: 62cm x 27cm x 70cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€79.00

Visų mergaičių svajonė - modernus lėlės namelis su baldais. Trijų aukštų name įrengti erdvūs kambariai. Lėlių namelis yra medinis, nudažytas spalvingais dažais, kurie nekenkia Jūsų vaikui. Išmatavimai: 121cm x 80cm x 41cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€125.00
Rašyk
Skambink