Lėlių vežimėliai, lėlės ir jų priedai

Arendelo šalyje vyrauja amžina žiema, o jos gyventojai jau nebe prisimena, kada veidą glostė ..
€35.00
Kiekviena maža mergaitė turi turėti lėlytę, kurią galėtų prisiglausti ir, ja rūpintis. Šios l..
€35.00

Famosa vokiečių gamintojo Nancy lėlytė su motoroleriu. Lėlytės aukštis apie 42 cm. Rinkinyje: raktas, akiniai nuo saulės ir šalmas. Gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 3 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, nežymiai pažėista pakuotė, suklijuoti keli lipdukai.

 

 

€29.00

Ši Barbie Dolphin Magic lėlė gali būti undinėle arba virsti mergina. Norėdami daugiau stebuklų naudokite šiltą vandenį, kad pakeistumėte kūno ir uodegos pelekų spalvą nuo violetinio iki mėlyno. Papildomi priedai yra karoliai, šlepetės ir plaukų šukos. Rekomenduojama 3 metams ir vyresni.

 

€20.00
Nenuco lėlytė Cunita dabar gali miegoti kartu su mergaite, kadangi, ji turi savo atskirą lovytę. Lov..
€30.00

Gražioji Elza - grojanti ir šviečianti lėlytė. Ypatinga lėlytė, kurios suknelė prilygsta pianinui. Kiekviena snaigė šviečia ir skleidžia muzikos garsus. Grok kartu žinomas melodijas arba sukurk savas. Rekomenduojamas amžius: 3 metai.

 

€34.00
Interaktyvi lėlė BABY BORN iš "Zapf Creation", tai daug realių funkcijų atliekanti ..
€45.00

Dabar mylimiausias lėlytes galės gulėti vienoje lovytėje. Komplektacijoje yra 2 paklotėliai, 2 užklotai ir 2 pagalvėlės. Lovytė tinkama 45 cm lėlytėms. Matmenys: 50,5 x 27,5 x 43 cm.

 

€25.00

Bayer lėlė su buteliuku ir čiulptuku. Lėlės ūgis 46 cm. Lėlė gali gurguliuoti, kikenti, sakyti mama, papa. Lėlės kūnas yra minkštas. Tinka vaikams nuo 2 m.

 

€29.00

SIMBA lėlė New Born Baby lėlytė moka gerti iš buteliuko ir šlapintis. Rinkinyje yra buteliukas, čiulptukas, naktipuodis, sauskelnės ir drabužėliai. Lėlės aukštis 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.

 

€12.00
Tai puikios Nenuco lėlytės dvynukai - kūdikiai.  Jos gali leisti kūdikiui būdingus garsus bei v..
€25.00

Lėlė daktarė McStuffins su pagalbos įrankiais. Skubėk į pagalbą su daktare McStuffins ir padėk avytei, drakoniukui. Lėlė skleidžia garsus. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€39.00
Rašyk
Skambink