Lėlių vežimėliai, lėlės ir jų priedai

Tai puiki Nenuco lėlytė kūdikis. Nenuco lėlytės dydis apie 35 cm. Rinkinyje yra šaukšteliai, indeliai, maišytuvas, pampersas ir popieriaus laikiklis. Pakuotės išmatavimai: 40 x 38 x 14 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€27.00

„Nenuco Veo Veo“ – tai nuostabi interaktyvi lėlytė su kuria tikrai nebus nuobodu! Skatina komunikaciją, novatoriškumą, vaizduotę, ugdo atmintį, emocijų raišką. Rinkinį sudaro lėlytė ir kubas su 6 paveikslėliais ant 6 skirtingų spalvų sienelių, paveikslėliuose yra objektai, kuriuos turėsite atspėti. Žaidimas yra dvikryptis, pirmiausia turėsite atspėti, ką „Nenuco“ lėlytė mato kubelyje, ir tada atvirkščiai – lėlytė turės atspėti ką Jūs matote paveikslėliuose ant kubo. Turėsite tris bandymus atspėti. Norėdami pradėti žaidimą, turėsite kalbėtis tik su „Nenuco“, nes lėlytė veikia balso atpažinimo būdu. Lėlė kalba 5-iomis  kalbomis: ispanų, anglų, prancūzų, italų ir portugalų. Net 60 įvairių frazių! Lėlė yra minkšta , 42 cm. Lėlytė kalba 5- iomis kalbomis: ispanų, anglų, prancūzų, portugalų ir italų. Reikalingos baterijos: 3 vnt. x AAA. Rekomenduojamas amžius: 3 metų ir vyresniems.

Naujas, ispanų kalba, nedaug pažeista pakuotė

€20.00

Lissi lėlytės rinkinys 4 in 1, kiekvienos mergaitės svajonė. Rinkinys susidaro iš: maniežo, sportinio vežimėlio, gulimos kėdutės ir kilimėlio. Tinka lėlėms iki 40 cm. Rinkinyje lėlės nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas

€25.00

Labai gražios ir mielos lėlytės sužavės, kiekvieną mažą mergaitę. Mergaičių plaukučiai papuošti spindinčiu segtuku. Lėlyčių dydis 6 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Naujas, pažeista pakuotė

€10.00
Žaiskite vieną iš magiškiausių žaidimų, tai princesės Sofijos draugystę su baltu žirgu..
€25.00

Famosa gamintojo Nancy Sirena lėlytė undinėlė. Ypatingai graži, paslaptinga lėlė. Surask lobį, atrask raktą ir išsiaiškink jos paslaptį. Su šviesos ir žvaigždučių sniego efektais. Gamintojas rekomenduoja vaikams nuo 4 metų.

 

€30.00

Imc lėlytė kiškutis gali verkti ir skleidžia realius kūdikio garsus. Jo rankos ir kojos yra lankstomos. Rinkinyje yra čiulptukas. Ilgis 170 mm, aukštis 310 mm, plotis 120 mm. Skirtas vaikams nuo 18 mėnesių.

 

€20.00

Bayer lėlė Piccolina su funkcijomis. Lėlė aprengta violetinės spalvos romperiu ir atrodo kaip tikras kūdikis. Jos akys užsidaro ir užmiega. Pakutenkite koją ir ji pradeda juoktis. Rinkinyje yra meškiukas, plastikiniai indai, buteliai, seilinukas, butelis ir kt. Baterijų nėra, reikalingos 2 baterijos. Dydis maždaug 46 cm. Rekomenduojamas amžius nuo 18 mėnesių.

 

€35.00
Su Pinypon lėlyčių greitosios pagalbos automobiliu, kuriame yra šviesos efektai, galite pasir..
€20.00

Lėlės minkštas kūnas, mieguistų akių imitacija. Rinkinyje yra buteliukas ir soskytė.

€25.00

Vtech interaktyvi lėlytė mokosi kalbėti ir net dainuoja dainas. Lėle galima rūpintis, mylėti, dainuoti kartu su ja. Dydis: apie 33 cm. Rekomenduojamas amžius nuo 2 metų.

€20.00
Lėlės galva šukuosenoms daryti. Mergaitės dabar galės kurti nepriekaištingo grožio &sc..
€20.00
Rašyk
Skambink