Lėlių vežimėliai, lėlės ir jų priedai

Saica Urban vežimėlis yra gražus lėlių vežimėlis su dailia spalva ir tinka lėlėms iki 46 cm. Dėl..
€50.00

Vtech interaktyvi lėlytė mokosi kalbėti ir net dainuoja keturias dainas. Ja galima rūpintis, mylėti, kaityti kartu, dainuoti, mokytis ir kalbėti.

€20.00

Baby Annabell kūdikio lovytė saldžiam lėlytės miegui. Rinkinyje yra pataliukai ir baldakimas. Tinka lėlėms iki 43 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

€39.00

Lėlės minkštas kūnas, mieguistų akių imitacija. Rinkinyje yra buteliukas ir soskytė.

€19.00

Baby Born vežimėlis stabilus ir lengvai valdomas. Reguliuojama iki 74 cm aukščio. Vežimėlio išmatavimai (aukštis/plotis/ilgis) : 68 x 42 x 66 cm. Vežimėlis tinka lėlėms iki 50 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

€43.00

Nuostabaus grožio lėlė patiks visoms mergaitėms. Elegantiška, pasipuošusi baltu kostiumėliu, su gražiomis ilgomis blakstienomis ir šviesiais plaukais. Lėlė ištaria kelias frazes ir žodžius. Rūbelius galima nuimti ir išplauti. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Iš ekspozicijos,be pakuotės,plaukų spalva gali nedaug skirtis.

€35.00

Rinkinyje: lova, kopėčios, stalas, kėdė, lentynos, televizorius, nešiojamas kompiuteris, šalikas, pagalvė, beanbag kėdė ir kilimas. Pagaminta iš tvirto medžio

€35.00

Su šiuo vežimėliu mergaitė visada bus pastebėta.  Vežimėliui reguliuojasi rankena. Aukštį galima reguliuoti nuo 50 - 75 cm. Lengvai sulankstomas. Tinka lėlėms iki 45 cm.

€22.00

You & Me 5in1 vaikiškas naujagimio rinkinys. Į komplektaciją įeina: vežimėlis, automobilio kėdutė, krepšys bei nešioklė lėlei.

€45.00

Lėlė Jaggets mini modelis mėgsta madą ir turi savo stilių. Lėlės akys išraiškingos ir kerinčios, todėl sužavės kiekvieną mergaitę. Jaggets lėlė turi čiulptuką ir yra su pampersu. Skirta vaikams nuo 3 metų.

€20.00

Ši Barbie princesė lėlė Dreamtopia skleidžia garsus ir šviesas. Paspauskite lėlės Dreamtopia perlus, kad įjungtumėte įvairias vaivorykštės šviesas ir garsus. Reikalingos 3xLR44 baterijos, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€16.00

Tai puiki Nenuco lėlytė kūdikis. Nenuco lėlytės dydis apie 35 cm. Rinkinyje yra šaukšteliai, indeliai, maišytuvas, pampersas ir popieriaus laikiklis. Pakuotės išmatavimai: 40 x 38 x 14 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€28.00
Rašyk
Skambink