Lėlių namai ir kiti priedai

Lėlių namai ir kiti priedai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Tai trijų aukštų Barbės namas, kuris sukurtas specialiai Tau ir Barbei, kad galėtumėte kurti naujas istorijas ir leistis į smagiausius nuotykius! Name rasite 4 kambarius: virtuvę, vonios kambarį, svetainę ir miegamojo kambarį. Visus kambarius jungia ..
100.00€
Princesių pilis Barbie Dreamtopia yra tokia, apie kokią svajoja kiekviena mergaitė. Didelė trijų aukštų pilis pilna ryškių spalvų baldų ir įvairių aksesuarų žaidimui. Spalvingi turėklai, papuošimai prie durų ir vaivorykštės visur daro šią pilį magiš..
45.00€
Barbie malibu mašina ir mašinų plovykla yra skirta lavinti vaizduotę ir kurti. Į vairuotojo sėdynę galima įsodinti lėlę barbie, nuimti stogą ir štai lėlė kabriolete! Pastatykite automobilį į stotį ir sukurkite dizainą žymekliais, kai norėsite naujo d..
39.00€
Šį Barriguitas sniego namelį galima pasiimti visur kur tik eisite. Namelis su patogia rankenėle. Pagamintas iš tvirto plastiko. Namelyje rasite visus reikalingus žaisliukus žaisti ant sniego. Rinkinyje yra: namelis, mergaitės figūrėlė, sniego senis, ..
23.00€
Naujasis lėlių namelis kiekvieną mergaitę privers šokinėti iš džiaugsmo! Kruopštus dizainas ir žavus kambarių interjeras nepaliks abejingų! Atidaromas stogas, langai. Namelis 3 aukštų. Skirta mergaitėms nuo 3 metų. Naujas, pažeista pakuotė.&n..
50.00€
Nuostabi ir labai graži pilis patiks jūsų mažiesiems poniams. Pilyje daugybę nuotykių ir veiklos. Poniai gali suptis ant supynių, surengti vakarėlį ar tiesiog gerai leisti laiką. Pilis šviečia. My little pony crystal pilies pakuotės išmatavimai: 36 x..
45.00€
Įspūdinga trijų aukštų, didžiulė ir labai graži mažųjų ponių pilis! Pilyje yra liftas. Rinkinyje yra: daugiau kaip 40 įvairių priedų ir princesė Selestė su mažuoju drakoniuku. Pilies aukštis 73 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Defektas:&n..
45.00€
×
×
×
×
×
×
×