Lėlių namai ir kiti priedai

Nešiojamas Yuo&Me namelis su priedais ir skambančiu durų skambučiu patiks, kiekvienai mer..
€24.00

Žaidimų kambaryje yra daug žaidimų aikštelių, baseinas, balionai, stalai, ledų aparatas, bei kūdikių reikmenys. Rinkinyje yra daug smulkių aksesuarų. Apytiksliai matmenys surinkto: 45 cm x 15 cm x 25 cm. Skirta vaikams nuo 4 metų.

 

€18.00

Lėlių priežiūros rinkinys Smoby Baby Nurse. Priežiūros rinkinyje yra 3 atskiros žaidimų zonos: vonios kambarys, virtuvė/valgomasis ir miegamasis. Tinka lėlytėms iki 42 cm. Komplekte lėlytės nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€55.00
Pinypon Maxi saugojimo dėžė yra ideali žaislas Pinypon gerbėjams, nes galima laikyti visas savo Piny..
€15.00
Imagination City Studio lėlių namas skirtas jūsų lėlėms (rinkinyje nėra), kurių aukštis apie ..
€120.00
Lėlių namelis kiekvienai mergaitei suteiks džiaugsmo. Kruopštus dizainas ir žavus kam..
€25.00
Lėlių namelis kiekvienai mergaitei suteiks džiaugsmo. Kruopštus dizainas ir žavus kambari..
€25.00

Vaikystėje kiekvienas vaikutis svajoja apie namelį medyje. Toks namelis gali tapti puiki erdvė vaiko žaidimams ir užsiėmimams. Žaisdami su šiuo nameliu vaikučiai ras daugybę veiklos. Namelis ryškus, įvairiausių spalvų. Pagamintas iš plastiko. Išmatavimai: 10 x 35 x 45 cm. Skirta vaikams nuo 3-8 metų. 

Naujas, nėra dviejų figūrėlių (berniuko ir katinėlio)

€12.00

Happy Together Deluxe baldeliai. Rinkinyje sofa, televizorius ir televizoriaus spintelė, lempa ir pufas. Su šiuo svetainės komplektu galėsite žaisti kartu su lėlėmis. Pufo viršus nusiima ir jame galima laikyti mažus daiktus. Televizorius rodo, kaip kačiukas ir šuniukas žaidžia kartu. Pagaminta iš plastiko.

Naujas, trūksta šviestuvo

€10.00
Rašyk
Skambink