Lėlių namai ir kiti priedai

Super sparnai! Sveikas atvykęs į Super sparnų pasaulį! Drauge su lėktuvėliais Džetu, Dize, Doniu ir Džeromu pristatyk siuntas visame pasaulyje ir atrask daug nuostabių vietų! Linksmi draugai, kurie pasiverčia lėktuvėliais! Tavo siunta jau pakeliui! Rinkinyje yra 1 transformuojamas lėktuvėlis. Besisukančių krumpliaračių platforma, atsidarančios ir užsidarančios durelės, čiuožykla ir daugybė kitų šaunių funkcijų. Rinkinys patogiai susilanksto į lagaminėlį. Pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Lėktuvėlio matmenys: 3,60 x 2,60 x 2,20 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€35.00

Bruder žaislinė - karvidė su žaisline darbininko figūra, melžimo įranga ir priedais bus puiki dovana, kiekvienam vaikučiui. Juk šiame ūkyje tiek veiklos! Reikia pašerti ir pamelžti karvę, ją pagirdyti vandeniu ir atnešti šieno. Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų.

Naujas, nedaug pažeista pakuotė

€50.00

Su Pinypon lėlyčių greitosios užeigos restoranu galima gaminti mėsainius ir aptarnauti klientus. Linksmasis „Pinypon Burger“ mėsainių kioskas turi viską ko reikia tikram restoranui. Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų.

 

€18.00
Su Pinypon lėlyčių greitosios pagalbos automobiliu, kuriame yra šviesos efektai, galite pasir..
€20.00

Šis pandos namelis tiesiog nepakartojamas! Čia rasite virtuvėlę, svetainę, miegamą bei vonios kambariukus. Visai kaip tikruose namuose! Čia taip pat yra sūpynės, na o jei norite svajingai stebėti žvaigždės, įsitaisykite patogiai ant šakos, nuo kurios bus matoma visa padangė! Šiame namelyje sutilps visi herojai bei jų gyvūnėliai, o pramogauti drauge juk visada smagiau! Jaukios spalvos ir spalvingi aksesuarai šį namuką paverčia tikra jaukumo tvirtove. 

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Defektai: rinkinyje nėra: kamino, antro aukšto baldų (lova, kopetėlės, guolis), maisto priduktų, kopetėlių lipti į medį.

Naujas, pažeista pakuotė

€25.00

Lėlės Barbie automobilis spalvingas ir įdomus. Automobilyje gali sėdėti Barbie lėlė ir važiuoti iškylauti su šuniukais. Išlanksčius. Barbie automobilį yra sofa Barbie lėlėms, baras, dubenėliai ir sūpynės šuniukams. Rinkinyje yra 4 šuniukų figūrėlės. Skirta vaikams nuo 3 metų.
 

€40.00

Visų mergaičių svajonė - modernus lėlės namelis su baldais. Trijų aukštų name įrengti erdvūs kambariai. Lėlių namelis yra medinis, nudažytas spalvingais dažais, kurie nekenkia Jūsų vaikui. Išmatavimai: 121cm x 80cm x 41cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€139.00

Visų mergaičių svajonė - modernus lėlės namelis su baldais. Trijų aukštų name įrengti erdvūs kambariai. Lėlių namelis yra medinis, nudažytas spalvingais dažais, kurie nekenkia Jūsų vaikui. Išmatavimai: 62cm x 27cm x 70cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€79.00

Žaidimų kambaryje yra daug žaidimų aikštelių, baseinas, balionai, stalai, ledų aparatas, bei kūdikių reikmenys. Rinkinyje yra daug smulkių aksesuarų. Apytiksliai matmenys surinkto: 45 cm x 15 cm x 25 cm. Skirta vaikams nuo 4 metų.

 

€18.00
Pinypon Maxi saugojimo dėžė yra ideali žaislas Pinypon gerbėjams, nes galima laikyti visas savo Piny..
€15.00

Vaikystėje kiekvienas vaikutis svajoja apie namelį medyje. Toks namelis gali tapti puiki erdvė vaiko žaidimams ir užsiėmimams. Žaisdami su šiuo nameliu vaikučiai ras daugybę veiklos. Namelis ryškus, įvairiausių spalvų. Pagamintas iš plastiko. Išmatavimai: 10 x 35 x 45 cm. Skirta vaikams nuo 3-8 metų. 

Naujas, nėra dviejų figūrėlių (berniuko ir katinėlio)

€12.00

Happy Together Deluxe baldeliai. Rinkinyje sofa, televizorius ir televizoriaus spintelė, lempa ir pufas. Su šiuo svetainės komplektu galėsite žaisti kartu su lėlėmis. Pufo viršus nusiima ir jame galima laikyti mažus daiktus. Televizorius rodo, kaip kačiukas ir šuniukas žaidžia kartu. Pagaminta iš plastiko.

Naujas, trūksta šviestuvo

€10.00
Rašyk
Skambink