Virtuvėlės ir priedai

Virtuvėlės ir priedai
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Graži medinė virtuvėlė su magnetine galine sienele.Yra 3 magnetai ir 3 pasukami jungikliai. Yra kriauklė, orkaitė, kaitlentė. Pagaminta iš tvirtų medžio medžiagų. Skirta vaikams nuo 3 metų. Nauja, pilka detalė dėmėta (taip nudažyta), pažeista ga..
30.00€
Žaisdama virtuvėlėje mergaitė ne kartą Jus pakvies pietų ar į lovą atneš puodelį kavos. Rinkinyje yra daug priedų: lėkštutės, stalo įrankiai, stiklinės ir puodeliai, pipirinė ir druskinė, įvairūs indai, žuvis, mėsa, vaisiai, dešrelės, vištos. Pasirin..
90.00€
Pirmoji mažylio virtuvėlė-Chicco kalbanti anglų kalba. Virtuvėlė dainuoja daineles, skleidžia garsus, šviečia, yra formelių rūšiuoklė. 50 skirtingų dainų, muzikinių ritmų ir garso efektų. Labai smagus žaislas mažosioms šeimininkėms. Reikalingos bater..
30.00€
"Disney Minnie" pelės virtuvė yra su nemažai įdomių funkcijų skirtų žaidimui. "Disney Minnie" virtuvėje yra viskas, ko reikia, norint pagaminti skaniausią patiekalą. Jūs galite virti, valgyti ir net nusiplauti rankas! Čia yra žaislinė orkaitė, maišyt..
45.00€
Erdvi, graži medinė virtuvėlė. Yra kriauklė, orkaitė, kaitlentė. Yra lentynos ir laikrodis. Komplekte: keptuvė, puodas ir 3 įrankiai. Rinkinyje yra pirštinės. Išmatavimai: 54 (ilgis) x 29 (gylis) x 79 (aukštis) cm. Pagaminta iš tvirtų medžiagų. Skirt..
50.00€
Just Like Home virtuvės prietaisų rinkinyje yra viskas, ko jums reikia fantastiškiems pusryčiams. Skrudintuvu skrudinta duona tampa gražiai traški. Su nedideliu kavos aparatu paruošėte skanią kavą. Taip pat plaktuvu galima pagaminti įvairių sulčių ar..
20.50€
Šis medinis prekystalis yra tvirtos konstrukcijos ir patiks vaikams, kuriem patinka žaisti parduotuvių. KidKraft medinio prekystalio matmenys 61x41x120 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų. Rikinį sudaro: prekystalis; kasos aparatas, kurio stalčiukas g..
60.00€
Vaikiškas Klein Bosch skrudintuvas yra tiksli originalo kopija. Žaislas su realiomis funkcijomis. Puikiai tinka kaip priedas prie virtuvės. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Naujas, pažeista gamintojo pakuotė.   ..
8.50€
Smoby studio bubble virtuvėlė yra erdvę virtuvėlė su įvairiais priedais: virykle, orkaite, šaldytuvu, indaplove, kriaukle su čiaupu, kavos aparatu, sodos mašina bei daug lentynėlių daiktams, įvairių indų ir kita. Gaminio matmenys IxPxA: 48,8 x 47 x 1..
69.00€
Vaikiškas kavos aparatas yra labai panašus į tikrą, kurį naudoja tėvai. Rinkinyje yra kavos aparatas, trys indeliai ir puodelis. Reikalingos baterijos 2 x AA, rinkinyje nėra. Gamintojas rekomenduoja nuo 3 metų. Naujas, pažeista pakuotė. ..
11.00€
×
×
×
×
×
×
×