Muzikiniai žaislai

Muzikiniai žaislai

Šis mielas drakoniukas pradžiugins kiekvieną vaiką! Drakoniukas gali išreikšti&..
€60.00
Interaktyvi bezdžionėlė fantastiška bezdžionėlė elgiasi kaip tikra. Akytės užsimerkia ir atsi..
€39.00
"High school musical" šokių kilimėlis skirtas šauniam laisvalaikio praleidim..
€17.39
"Bluetooth" garso kolonėlė. Su šia kolonėle puikiai galėsite klausytis muzikos ir ž..
€50.00
Play On gamintojo 61 klavišo stereo garso sintezatorius, kuris atlieka daug papildomų funkcij..
€45.00
Bruin  būgnai mėlynos spalvos su lėkšte ir kėdute. Žaislas susideda iš 3 būg..
€15.00

Karaoke ICON SINGER PARTY Bluetooth belaidis mikrofonas. Mikrofonas yra metalinis ir rožinės spalvos. 100% suderinamas su "Android" ir "iOS" įrenginiais. 3W galia, įkraunama ličio baterija 1000 mAh.

€25.00

Simba pianinas su mikrofonu yra nuostabus rinkinys Jūsų vaikui. Grojimui galima pasirinkti 8 instrumentinius garsus: gitara, trimitai, būgnai ir kt. Taip pat reguliuojamas tempas ir yra šviesos efektai. Yra keli ritmo stiliai: jazz, dance, rock ir kt. Yra galimybė įrašyti savo sukurtas dainas. Jūsų mažylio patogumui yra kėdutė. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Iš ekspozicijos,on/of mygtukas pas įsijungia /išsijungia,nėra mikrofono laikiklio.

€29.00

Spalvingas Bruin Keyboard pianinas su mikrofonu patiks, kiekvienam mažyliui. 8 muzikos garsai, 8 skirtingi ritmai, 4 būgnų garsai, galimybė įrašyti dainą.

€19.00

Užauginkite jaunąjį muzikantą su šiuo mikrofonu. Mikrofono išmatavimai: 85-115 cm. Galima prijungti MP3 grotuvą. Reikalingos baterijos: 3 x 1,5 V LR6. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

 

€12.00

Gražus ir išskirtinis Vampiro CD grotuvas. Skaito  CD/CD-R/CD-RW  formatus. Yra AM/FM radijas. Naudojami C elementai (nėra komplekte) arba adapteris (nėra komplekte).

 

€30.00

Lexibook CD grotuvas yra gražus ir išskirtinis su žmogaus voro paveiksliukais. CD grotuvas turi 2 mikrofonus. Naudojami C dydžio elementai, rinkinyje nėra. Skirtas nuo 5 metų.

 

€25.00
Rašyk
Skambink