Muzikiniai žaislai

Muzikiniai žaislai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
IMC šokantis ir dainuojantis Mickey Mouse patiks kiekvienam vaikučiui. Mickey Mouse balsu dainuoja ir šoka 8 skirtingas dainas (prancūzų kalba), bei papasakoja 8 savo skirtingas istorijas.  Peliukas dainuoja ir šoka į muzikos ritmą. Labai p..
15.00€
Tai nedidelis minkštas žaisliukas, su kuriuo vaikai gali ne tik žaisti, bet ir puikiai praleisti laiką. Mielas ir simpatiškas berniukas gali tapti puikiu draugu mažyliui. Su juo smagu žaisti slėpynių. Užsidengia akytes ir laukia kol mažylis pasislėps..
15.00€
Tai nedidelis minkštas žaisliukas, su kuriuo vaikai gali ne tik žaisti, bet ir puikiai praleisti laiką. Mielas ir simpatiškas berniukas gali tapti puikiu draugu mažyliui. Jis šoka, kalba. Žaislas veikia su baterijomis, kurių užtenka gana ilgam. Lavin..
15.00€
Mėgaukitės šia BIGBEN stereo sistema su šiuolaikišku dizainu ir aukšta garso kokybe. Charakteristikos: - FM stereofoninis radijas, CD / CD-R / CD-RW skaitytuvas,  LCD ekranas su mėlynu apšvietimu, - 3,5 mm lizdas ausinėms - 3,5 mm lizdas..
32.00€
Vaikiškas CD grotuvas + karaoke BigBen sound  Vaikiškas kompaktinių plokštelių grotuvas BigBen – skirtas vaikučiams, kurie mėgsta ne tik klausytis muzikos, bet ir patys dainuoti:  Yra du mikrofonai. Jie skirti dainavimui pritariant m..
15.00€
Spalvingas Bruin instrumentų rinkinys, su kuriuo galima sukurti daugybę skirtingų melodijų ir ritmų. Šis žaidimas puikus būdas įtraukti visą šeimą žaisti kartu. Į būgną galima sudėti visus instrumentus, kad jie nepasimestų. Visi instrumentai pagamint..
18.50€
Bruin pianinas - puikus žaislas ir mokymosi priemonė mažąjam muzikantui. Klaviatūroje yra 20 elektroninių klavišų, papildomi mygtukai leidžia išbandyti 6 instrumentinius garsus. Skirta vaikams nuo 3 metų. Naudojami 3AAx1,5V elementai. Iš pard..
15.00€
Klasikinė, medinė, vaikiška gitara su 6 plastikinėmis garso stygomis. Jūsų vaikui tai bus ne tik žaislas, bet ir instrumentas skirtas mokymuisi. Raudonos spalvos. 53 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. Nauja, pažeista gamintojo pakuotė ..
12.00€
Interaktyvus Cloud pets meškiukas yra unikalus minkštas žaislas, kuris leidžia tėvams paguosti vaiką, kai jis yra toli. Per specialią nemokamą programėlę leidžia tėvams matyti ar nusiųsti žinutę savo vaikučiui, kad ir kur jis būtų. Galite siųsti..
19.00€
Tegul šokiai būna linksmi ir nepakartojami! Praleiskite laiką taip, kad būtų ką atsiminti! Tiesiog įsijunkite Disney Violetta muzikinę konsolę ir šokite šviesos muzikos ritmu. Jei muzika greita, teks šokti labai greitai, o jei muzika lėta, šokį teks ..
28.00€
Žaislinė elektrinė gitara idealiai tinka tyrinėti  gitaros elektrinius garsus. Garso stiprintuvas kuris įeina į rinkinį sustiprins gitaros garsus.  •Elektrinė gitara 75.9 x 25.9 x 7.9 cm •10W stiprintuvas, jungiamas į elektros..
35.00€
Smagus ir nuotaikingas Nenuco Nuco meškutis. Paspaudus rankutes ir kojytes groja skirtingos melodijos. Meškutis važinėjasi ir sukasi ratu. Suplojus meškutis sustoja. Vėl suplojus pradeda savo šokį. Reikalingos 3AA tipo baterijos (į komplektą neįeina)..
22.00€
Fisher Price Beatbo šokių kilimėlis pradžiugins vaikučius. Mažieji šokėjai džiaugsis melodijomis, ryškiomis šviesomis ir įdomiomis frazėmis. Jos padeda kurti abėcėlę, skaičius. Mėlynoji dalis moko abėcėlės, raudonoji dalis moko skaičių nuo 1 iki 10, ..
26.00€
"Bing" zuikis yra mielas, energingas ir smalsus ikimokyklinukas, kuris moko kas yra mokymasis, kad gyvenimas pilnas nuotykių. Pamoko kokios gali būti pasėkmės ir kaip nesielgti blogai. Zuikis prašo būti pakeltas, kai būna numestas. Kai zuikis kalba, ..
26.00€
Fisher Price firmos šuniukas vaikus sužavės savo judesiais ir mokymosi įvairove. Šuniukas vaikus moko dainų, frazių, judėjimo ir žaidimų. Šuniukas moka ploti, linguoti. Reikalinga 6 x AA baterijos (rinkinyje nėra). Aukštis: 40 cm , plotis: 35 cm , il..
22.00€
Olafas gali vaikščioti ir sekti savo žvaigždutę, šokti, dainuoti, kalbėti, judinti antakius, burną. Reikalingos baterijos (į komplektą neįeina). Skirta vaikams nuo 3 metų. VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=uMQlvTrhcb0 Naujas, pažeista paku..
35.00€
Frozen muzikinių instrumentų rinkinys sužavės kiekvieną vaiką, kuriam patinka Frozen filmukas ir jo personažai. Rinkinį sudaro - marakas, tamburinas, būgnas su lazdelėmis, kastanjetės, trimitas. Skirtas vaikams nuo 3 metų. Nauja, nėra 2-jų instrum..
7.00€
Šis mielas drakoniukas pradžiugins kiekvieną vaiką! Drakoniukas gali išreikšti emocijas. Užaugęs drakoniukas norėtų tapti didžiuliu ugnį spjaudančiu drakonu - jis pradeda treniruotis jau dabar! 50 įvairių garsų ir judesių. Reikalingos baterijos&..
65.00€
Žaidimas "twister" suteikia begalę juoko ir smagių akimirkų. Suburkite draugus ir pirmyn! Žaidimas puikiai jungia gimnastiką ir šaunų žaidimą. Viskas, ko reikia - lankstus kūnas, daug šypsenų ir gera nuotaika! Pasileikite muziką ir stenkitės kuo ilgi..
20.00€
"High school musical" šokių kilimėlis skirtas šauniam laisvalaikio praleidimui! 4 dainos, 3 sudėtingumo lygiai! Reikalingos 4AA baterijos. Skirta vaikams nuo 5- 12 metų. Iš ekspozicijos, dugne yra dvi nedidelės skylutės, stipriai pažeista pakuotė...
17.39€
Labai linksma ir nuotaiką pakelianti kiaulytė reguojanti į kompiuteriuką. Ji dainuoja ir šoka. Galite žaisti pajungę kiaulytę prie kompiuteriuko arba žaisti atskirai. Yra 7 žaidimai. Su kompiuteriuku galima mokytis raidžių ir skaičių. Tai žaidimas 2 ..
16.00€
Atėjo linksmybių metas. Interaktyvi beždžionėlė turi bananą,kuri labai mėgsta. Tad pažaiskyme slėpynių Suskaičiavus iki 10 ji eis ieškoti savo banano Suradus beždžionėlė apsidžiaugia ima linksmai dainuoti,suktis Tinka vaikams nuo 18mėn. Iš ek..
22.00€
Surengę šventę ar draugų vakarėlį savo namuose, paįvairinkite jį karaokės varžytuvėmis — dainuosite mėgstamas dainas ir pasijusite žvaigždėmis. Tam skirti specialūs mikrofonai leis laisvai judėti ir džiaugtis dainavimo teikiamais malonumais - puikiai..
14.00€
Lexibook Cars CD grotuvas, tai kiekvieno berniuko svajonė. Su šiuo CD grotuvu galima dainuoti dviem mikrofonais vienu metu. CD grotuvas veikia su baterijomis 4xC ( rinkinyje baterijų nėra). Taip pat yra AM/FM radijas. AUX -IN jungtis. LED priekinis e..
25.00€
Lexibook Frozen mikrofonas yra papuoštas mylimais personažais iš filmuko Ledo šalis. Mikrofonas patiks kiekvienai mergaitei. Mikrofono kabelis 2,5 m ir 3,5 mm kištuku yra rinkinyje. Į komplektą įtrauktas ir 6,5 mm adapteris. Skirta vaikams nuo 3 metų..
10.00€
×
×
×
×
×
×
×