Muzikiniai žaislai

Muzikiniai žaislai

Simba pianinas su mikrofonu yra nuostabus rinkinys Jūsų vaikui. Grojimui galima pasirinkti 8 instrumentinius garsus: gitara, trimitai, būgnai ir kt. Taip pat reguliuojamas tempas ir yra šviesos efektai. Yra keli ritmo stiliai: jazz, dance, rock ir kt. Yra galimybė įrašyti savo sukurtas dainas. Jūsų mažylio patogumui yra kėdutė. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Iš ekspozicijos,on/of mygtukas pas įsijungia /išsijungia,nėra mikrofono laikiklio.

€29.00
Dream dazzlers pūkuotas rožinis telefonas papuoš, kiekvienos mergaitės kambarį. Leiskite savo..
€7.00
Tai puikus žaislas mažąjam muzikantui. Tapkite super žvaigžde grodami su šiuo nuostabiu Play ..
€13.00

Vaikiškas kompaktinių plokštelių grotuvas BigBen sound – skirtas vaikučiams, kurie mėgsta ne tik klausytis muzikos, bet ir patys dainuoti. Yra du mikrofonai. Jie skirti dainavimui pritariant muzikai, turi įjungimo/išjungimo mygtukus. Maitinimas: naudojant 4xC elementus (elementai į komplektaciją neįtraukti).

 

€20.00

Spalvingas Bruin Keyboard pianinas su mikrofonu patiks, kiekvienam mažyliui. 8 muzikos garsai, 8 skirtingi ritmai, 4 būgnų garsai, galimybė įrašyti dainą.

€19.00

Užauginkite jaunąjį muzikantą su šiuo mikrofonu. Mikrofono išmatavimai: 85-115 cm. Galima prijungti MP3 grotuvą. Reikalingos baterijos: 3 x 1,5 V LR6. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

 

€12.00

Gražus ir išskirtinis Vampiro CD grotuvas. Skaito  CD/CD-R/CD-RW  formatus. Yra AM/FM radijas. Naudojami C elementai (nėra komplekte) arba adapteris (nėra komplekte).

 

€30.00

CD grotuvas yra gražus, ryškus ir turi šviesos efektus. CD grotuvas turi 2 mikrofonus. Labai patogus, nes yra rankena. Prekės matmenys: 28 x 27 x 12 cm. Naudojami C dydžio elementai, rinkinyje nėra. Skirtas nuo 3 metų.

 

€25.00

Lexibook CD grotuvas yra gražus ir išskirtinis su žmogaus voro paveiksliukais. CD grotuvas turi 2 mikrofonus. Naudojami C dydžio elementai, rinkinyje nėra. Skirtas nuo 5 metų.

 

€25.00

Šokantis lokys - labai juokingo filmuko Maša ir lokys herojus, pasakojai apie mažosios mergaitės Mašos ir lokio draugystę. Šokis ir muzika pradedami paspaudžiant mygtuką, esantį lokio kojoje. Išmatavimai: 34 x 22 x 12 cm. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€29.00
Gražus ir išskirtinis Cd grotuvas. Dviejų skaitmenų LED ekranėlis; Skaito  CD/CD..
€30.00
Šis neįtikėtinas Enchanted veidrodėlis yra pilnas paslapčių! Veidrodėlis yra magiškas,..
€5.00
Rašyk
Skambink