Piešimo / kūrybos rinkiniai

Šiame rinkinyje yra "Sherman" ir "Tiger" tankai, "British Paratroops" ir "Vokietijos pėstininkai". Skalė 1:76. 12 skirtingų spalvų dažai, 2 teptukai, klijai. Visus modelius reikia pačiam vaikučiui susidėti ir susiklijuoti. Skirta vaikams nuo 6 metų.

Naujas, nežymiai pažeista pakuotė

€25.00

Tegul kūrybinis rinkinys padeda vaikui išlaisvinti fantaziją ir tapti tikru kūrėju! Rinkinukas susideda iš 600 detalių. Smagus užsiėmimas ir puiki lavinamoji priemonė vaikams, padedanti vystyti smulkiąją motoriką, rankų - akių koordinaciją, spalvų, formų, kartu ir pasaulio pažinimą. 

Naujas

€15.00

Ar esate pasiruoše labai linksmai praleisti laiką su draugais? Tada, šis rinkinys kaip tik Jums. Balionų pūtimo įrenginys leis pripūsti įvairiausių balionų iš, kurių paskui galėsite kurti įvairias figūrėles. Rinkinyje yra skirtingų spalvų balionų ir priedų reikalingų sukurti figūrėlėms. Skirta vaikms nuo 5 metų.

Iš ekspozicijos, trūksta kelių smulkių priedukų. Netvarkinga pakuotė

€12.00

Komplekte yra visi įrankiai ir dekoracijos, kurių jums reikia, kad sukurtumėte savo tortą įvairioms šventėms. Puikiai tinka pradedantiesiems. Šis pyragų dekoravimo komplektas labai paprastas. Su juo išmoksite kaip padėti  pyragą  ant stalo. Kaip panaudoti švirkštą, kad sukurtumėte pyrago gabalėlį! Pakuotėje taip pat yra du trafaretai, skirti dekoruoti kakavos milteliais arba cukraus pudra, taip pat dubuo skirtas švelniai supilti ingredientus.

Naujas, pažeista, netvarkinga pakuotė

€8.00
Sukurkite papuošalus su magiškais Beados brangakmeniais sau ir savo draugams. Pasirink..
€15.50

Šis rinkinys kaip tik jauniesiems madų kūrėjams. Su šiuo rinkiniu jūs galite kurti ir nuspalvinti savo modelį taip kaip jums patinka. Rinkinyje yra spalvoti pieštukai, popierius ir vaizdai, ​​kad būtų galima lengviau nupiešti. Skirta vaikams nuo 5 metų.

 

€15.00

Džiaukitės su šiuo rinkiniu ir Paw Patrol kuprine. Rinkinyje yra kuprinė, 16 kreidelių ir popierius. Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.

 

€10.00

Deco Frenzy rinkinys skirtas sukurti savo dizainus. Komplekte yra 1 šukos, 1 galvos juosta, dekoravimo putos, dizaino antgalis, blizgučiai, 24 lipdukai, 70 karoliukų, 30 brangakmenių, 10 brangakmenių, 4 kaklo papuošimai. Skirta vaikams nuo 8 metų.

.

€10.00
Ledų gaminimo aparatas pagelbės norint pasigaminti desertą patiems. Pasigaminkite mėgstamo skonio le..
€20.25
Famosa Trolls piešimo projektorius yra smagus užsiėmimas vaikams, reikalaujantis kruop&scaron..
€20.00
Jei norite pasilinksminti ir puikiai praleisti laiką, tai šis saldainių gaminimo aparatas, ka..
€15.00

Deco Frenzy rinkinys skirtas sukurti savo dizainus. Komplekte yra dienoraštis,dekoravimo klijai, paveiksliukai, karoliukai. Skirta vaikams nuo 8 metų.

 

€10.00
Rašyk
Skambink