Piešimo / kūrybos rinkiniai

Su šiuo rinkiniu galima nulipdyti įvairiausius maisto patiekalus: picą, sumuštinį, mės..
€9.60 €12.00
Dabar galite susikurti magiškus Frozen sniego rutulius pačios, nes kiekvieną rutulį nusispalv..
€10.32 €12.90
Ant šios lentos galima piešti dviem būdais. Galima piešti su rašikliai..
€30.40 €38.00

Candy Craft konditerinis dekoravimo rinkinys. Motorizuotas šokoladinis rašiklis išleidžia šokoladą.Rinkinyje yra 50 įvairių formų saldainiams gaminti.

Skirta vaikams nuo 6 metų.

Šokolado rinkinyje nėra.

Naujas.

€12.00 €15.00
Imagination piešimo rinkinys lavins Jūsų vaiko vaizduotę ir skatins kurti. Rinkinyje yra 10 (..
€9.60 €12.00
Su Totally me rinkiniu galima suverti daug įvairių apyrankių ar papuošalų. Šiame rinki..
€4.40 €5.50

Baby Art nuotraukų rėmelis su atspaudu "Pirmieji metai". Naudodami Baby Art pirmųjų metų rinkinį galite lengvai sukurti nuostabų pirmųjų kūdikio metų atsiminimą. Drauge su tobulu kūdikio rankutės arba pėdutės atspaudu, kiekvieną mėnesį galėsite padaryti kūdikio nuotrauką, kol vaikeliui sukaks vieneri metai. Lengva, paprasta, nesudėtinga. Komplekte yra kokybiškas medinis rėmelis. 100% saugu kūdikio odelei. Prieš džiovinant galima perminkyti daugybę kartų.

Naujas, nėra stikliukų ant mažų nuotraukyčių

€8.00 €10.00
Ant šios lentos galite ne tik piešti, bet ir yra papildomų figūrėlių, kurias galite ..
€15.92 €19.90

Disney princess Violeta spalvinimo botai 39 dydžio. Gražūs ir ryškūs botai patiks, kiekvienai mergaitei. Šiuos botus galima pačiai nusispalvinti ir pasigražinti. 

Nauji, stipriai pažeista pakuotė

€8.00 €10.00

Frozen kelioninė piešimo lenta bus puikus pagalbininkas užimant vaikutį ilgesnėje kelionėje. Tegul vaikutis keliaudamas spalvoja mėgstamiausius paveikslėlius ir būna pilnai užimtas. Lenta labai patogiai pasideda. Rinkinyje yra kreidelės, kurios padės sukurti pačius gražiausius piešinius. Kelioninę lentą galima naudoti iš abiejų pusių. Vienoje pusėje pritvirtinant piešinį ir jį spalvinant, o ant kitos pusės piešti kreidelėmis. Lentos dydis: 35.5 cm x 34 cm x 7.5 cm. 

Iš parduotuvės ekspozicijos, stipriai pažeista pakuotė, sulūžusios kreidelės

€9.60 €12.00
Žaidimas Clementoni fosilijos ir pėdsakai yra labai įdomus žaidimas. Pakuotėje yra trafaretai, skirti atkurti nesuskaičiuojamus gyvūnų pėdsakus ir turtingos iliustruotos kortelės, kad atskleisti mūsų planetos evoliucijos paslaptis. Skirta vaikams nuo 9 metų. 

Naujas, pažeista pakuotė

€6.40 €8.00

Kai smagu ir linksma, kai gali desertą pasigaminti pats. Pasikviesk draugų ir eksperimentuok. Į desertą pridėk visokių vaisių ar pasiskanink šokoladu. Skirta vaikams nuo 5 metų.

Iš pardutuvės ekspozicijos, nėra deserto indelių. Instrukcija ispanų kalba

€4.40 €5.50
Rašyk
Skambink