Radijo bangomis valdomi lėktuvai, dronai, skraidyklės

Radijo bangomis valdomi lėktuvai, dronai, skraidyklės

Radijo bangomis valdomi lėktuvai, dronai, skraidyklės

Sky Rover "Thunder-X" radijo bangomis valdoma skraidyklė (dronas) su pakraunamu akumuliato..
€28.00
Fast Lane Gyro sraigtasparnis tvirtas ir spalvingas. Labai paprastai valdomas. Sraigtasparnis su 3,7..
€40.00
Lengvas ir stabilus sraigtasparnis veikia valdymo būdu - gali kilti, leistis žemyn, suktis a..
€15.00
Legendinis kūrinys tiesiai iš fantastinių pasakų - skraidantis drakonas, kuris realisti&scaro..
€20.00

Mažas, bet galingas dronas, turintis 3,7 V įkraunamą bateriją ir adapterį. 3 lengvai reguliuojami skrydžio. Naudojamas patalpose. 2.4 Ghz dažnis. 30 m diapazonas. Apsisuka 360 laisnių kampu. Rekomenduojame kartu įsigyti 2 x AAA baterijas, reikalingas šiai prekei. Skirta vaikams nuo 3 metų.

Ekspozicinis, pažeista pakuotė,nėra papildomų sparnelių.

€13.00

2 kanalų RC valdymas, valdoma infraraudonaisiais spinduliais. Diapazonas apie 10 m, skrydžio laikas: 6 min. Skrenda aukštyn/žemyn, į priekį ir į šonus. Šis sraigtasparnis tinka naudoti patalpoje yra švieselė, kalibravimas. Sraigtasparnis kraunamas per USB laidą iš kompiuterio: įkrovimo laikas apie 30-40 min. Valdymo pulteliui naudojami 3xAAA elementai (elementai į komplektaciją neįtraukti). Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų.

Iš ekspozicijos, pažeista pakuo

€10.00

Šis raudonos ir tamsiai mėlynos spalvos krovininis sraigtasparnis pagamintas pagal Boeing CH-47 "Chinook" modelį. Jis veikia tik ant žemės į orą nepakyla. Skleidžia elektroninius garsus. Įjunkite nuotolinio valdymo pultelį, kad jis galėtų pradėti judėti į priekį arba atgal, ir suktų savo sraigtus! Išmatavimai: 30.7 x 28.4 x 8.1 cm. Skirta vaikams nuo 4-12 metų.

Iš ekspozicijos, labai pažeista pakuotė

€12.00

Šis orlaivis puikiai sklando ore ir atlieka triukus. Su patogia rankena. Tvirta konstrukcija. Išmatavimai: 30x8x35 cm. Skirta vaikams nuo 5 metų.

  Iš ekspozicijos
€10.00

Vienas mažiausių skraidančių aparatų pasaulyje! LED lemputės šviečia skraidant tamsoje. Veikia iki 40 metrų atstumu. Stabilizatorius. Rinkinyje USB kabelis ir valdymo pultelis. Išmatavimai: 195 mm ilgio, 137 mm pločio ir 70 mm aukščio. 4 kanalų su dažniu 2,4 GHz. Idealiai tinka naudoti patalpose. Rekomenduojama nuo 14 metų. 

Iš ekspozicijos

€23.00
Revell radijo bangomis valdomas dronas X-SPY skirtas dronų lenktynininkams. Dronas ypač tvirtas , o ..
€60.00

Concentra Batmano skraidyklė - labai smagus žaidimas visiems vaikučiams. Tereikia patraukti už virtutės ir stebėti kaip tavo super herojus Batmanas skraido ore. Kuo smarkiau ir greičiau patrauksi virvutę, tuo Batmanas aukščiau pakils į orą. Išmatavimai: 18 x 7 x 30,5 cm. Reikalinga AG13 / LR44 baterija. Skirta vaikams nuo 4 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, stipriai pažeista pakuotė

€10.00

"Sky Rover Phantom" sraigtasparnis su trim kanalais. Sraigtasparnis gali kilti, pasukti į kairę, dešinę, skristi pirmyn, atgal, sustoti). Pakrautas sraigtasparnis skrenda apie 7,5 minutės. Krauti reikia apie 30 minučių per nuotolinio valdymo pultą. "Sky Rover Phantom" stabilus ir labai lengvai valdomas. Gali skraidyti tik kambariuose. A / B / C valdikliai. Auto Pilot sistema. Nuotolinio valdymo pultui reikia 6 AA baterijų. Skirta vaikams nuo 9 metų.

Iš parduotuvės ekspozicijos, nėra pakuotės vidinės dalies

€16.00
Rašyk
Skambink