Stalo žaidimai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Doggie Doo šuniukas, kuris daro kakučius. Toks žaidimas, kuris tikrai pralinksmins vaikus. Galima žaisti 2-4 žaidėjams. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Iš ekspozicijos, 1 maisto maišelis buvo praplėštas, pažeista gamintojo pakuotė. ..
4.00€
Hasbro žaidimas Elefun Hippos - itin smagus žaidimas. Alkani begemotai (Hungry hippos). Nuo 4m. 2-4 žaidėjai. Viso žaidimo esmė: raikia spaudyti begemoto uodegėlę ir suvalgyti kuo daugiau rutuliukų. Daugiausiai suvalgęs rutuliukų begemotas laimi. ..
10.00€
Puikus žaidimas 2 žaidėjams. Žaidimo tikslas: sumušti kuo daugiau dinozaurų. Laimi tas, kurio rezultatas geriausias. Naudojama 1C (LR14) Dydžio baterija (į komplektą neįeina). Naujas, pažeista pakuotė. ..
8.40€
Ši Pavilion  stalo žaidimų dėžutė skirta visai šeimia. Gali žaisti 1-6 žaidėjai. Žaidimai sudėti patogioje medinėje dėžutėje, tad galėsite bet kur pasiimti su savimi. Čia rasite šiuos žaidimus: Šaškės, kinų šaškės, Mancala, šachmatai, Pass Out..
15.00€
"Monopolis“ - populiariausias pasaulyje stalo žaidimas, parduodamas 80 pasaulio šalių ir išverstas į 26 kalbas. „Monopolis“ buvo sukurtas 1934 m. JAV ir nuo to laiko pasaulyje yra parduota daugiau nei 250 milijonų šio žaidimo vienetų. Žaisdami „Monop..
8.40€
Puikus kortas imituojantis žaidimas su plastikinėmis kaladėlėmis. Tai linksmas ir reikalaujantis dėmesio žaidimas. Net ir patyrę žaidėjai patiria naujų iššūkių šiame žaidime. Lavina atmintį, skaičiavimo įgūdžius. Metalinėje dėžutėje. Taisyklės; ang..
7.00€
Stalo žaidimas tikriems kovotojams. Galima žaisti 2 arba 4 žaidėjams. Žaidžiant Desafio kavos arena su figūrėlėmis girdimi realūs kovos garsai. Reikalingos 5 AA baterijos. Pakuotės išmatavimai: 65.0 x 44.7 x 10.7 cm. Rekomenduojama žaisti vaikams nuo..
15.00€
Dujardin stalo žaidimas Vampyrų ataka patiks vaikams, nes jis reikalauja greitumo ir rekacijos, kad vapyro spindulys nepagautų. Tinka nuo 7 metų Naujas ..
10.00€
Žaidimas „Elefun“ patiks vaikams, kurie mėgsta aktyvius žaidimus. Jame yra simpatiškas drambliukas, kuris moka iš ilgo straublio leisti spalvingus drugelius. Žaidimo tikslas – sugauti kiek įmanoma daugiau drugelių. Naujas, nedaug pažeista gamintoj..
8.90€
Linksmas ir nuotaikingas Žirafos žaidimas. Reikia pakelti kartelę į viršų ir bandyti pralįsti per apačią, jos nepalietus. Taip kartelė po truputį leidžiama žemyn. Laimi žaidėjas, kuris pralenda, kai kartelė nuleista žemiausia. Skirta 2-4  žaidėj..
8.00€
Elsa ir Kristoff nori surengti Anai geriausią gimtadienio šventę, tačiau tie sušalę sniego seneliai daro šalyje  chaosą. "Disney"  žaidimo žaidėjai turi pašalinti visus plastikinius sniego senelius su Olaf pincetu taip, kad nesukeltu, jokio..
8.00€
Visiškai nėra lengva pamaitinti kūdikį, tuo labiau, kai jis yra kūdikis dramblys juokdarys. Mes sušlapsime, nes tai dramblys, kuris turi tvirtą charakterį. Komplektacijoje rasite: 1 dramblys, 5 griežinėliai duonos, riešutų, 5 bananų lapai, 5 varpo..
9.00€
Meskite kortas ir saugokitės, kad ranka jūsų nepriplotų. Žaisti galima nuo 3-4 žaidėjų. Skirta vaikams nuo 6 metų. Iš  ekspozicijos, pažeista pakuotė. Oranžine ranka šiek tiek palenkta ..
7.50€
Hasbro mashing max stalo žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų. Žaidimo tikslas surinkti kuo daugiau uogų ir kuo greičiau, nes laimės vaikas surinkęs greičiausiai daugiausiai uogų. Viskas atrodo labai paprasta, bet Maksas gali jums sukliūdyti su savo d..
8.00€
Šis žaidimas, tai iššūkis sau, nes reikia sudėti žodį taip, kad tiktų sujungti plokšteles vieną su kita. Žaidimas skirtas vaikams nuo 8 metų Naujas, pažeista pakuotė, anglų kalba ..
6.00€
Ideal the cube stalo žaidimas reikalauja drąsos ir įgūdžių. Kiekvienas žaidėjas pradeda žaidimą su 9 gyvenimais ir turi įveikti išbandymus. Ar jūsų nervai atlaikys pakankamai ilgai, kad nueiti visą kelią iki galutinio etapo ir laimėti £ 250.000 jackp..
8.00€
Stalo žaidimas reikalaujantis įgūdžių ir tinkamo sprendimo. Pasirinkite lazdelę, ištraukite. Pasirinkite atsargiai, nes ištraukę neteisingą, bus baigtas žaidimas. Tinka 2-4 žaidėjams. Žaidimo surinkto matmenys yra 27 x 27 x 9 cm. Skirta vaikams nuo 5..
10.00€
Monopolis - stalo žaidimas, kuriame žaidėjai pirkdami, nuomodamiesi ir parduodami nekilnojamąjį turtą varžosi dėl turtingiausio žaidėjo titulo. Turtingiausias žaidėjas ir laimi žaidimą. Šis Monopolis nuo klasikinio skiriasi tuo, kad atsiskaitoma kred..
25.00€
Greitų sandorių nekilnojamojo turto prekybos žaidimas. Žaidimo tikslas - pirmasis užpildyk savo pasą antspaudais ir laimėk žaidimą! Rinkinyje yra: 1 žaidimo lenta, 4 žaidimo figūrėlės, 4 plastikiniai pasai, 42 plastikiniai antspaudai: 22 vietovių ant..
15.00€
Klasikinis nekilnojamojo turto prekybos žaidimas yra nepakartojamas dėl savo dizaino. Dizainas yra su pakalikais. Žaidimas turi inksmų savybių, šansų kortelių ir keksiukų bei ledų žetonų. Žaidėjas turintis daugiausiai bananų - pinigų laimi. Skirta 2 ..
10.00€
Tai magiškas žaidimas, kuris leis jums atspėti, kokią kortą išsitraukė Jūsų draugas. Skirta vaikas nuo 8 metų. Naujas, ispanų kalba, pažeista pakuotė ..
5.50€
Puoškite ir dekoruokite tortą taip kad jums butu smagu ir linksma. Dekoruokite tortą balionėliais sukdami aplinkui, o jei netyčia iš torto iššoks ponis, žinokite, kad jūs laimėjote. Skirta vaikams nuo 3 metų.  Iš ekspozicijos, labai pažeista ..
15.00€
Kortų žaidimas yra labai populiarus, tačiau dažnam žaidėjui išmaišyti kortas gerai yra didelė problema. Ši gudrus kortų maišytuvas kortas išmaišys už jus taip, kad tikimybės apgauti tikrai nebus. Reikalingos baterijos. Naujas, pažeista gamintojo p..
7.30€
Raskite dvi vienodas korteles, tačiau neapsigaukite, vaizdas gali būti panašus, bet ne tas pats. Tai atmintį lavinantis žaidimas, nes jums reikia atsiminti kur buvo tokia pat kortelė. Žaidime 12 stalo kortelių. Galima žaisti nuo 1-4 žaidėjų. Stalo ža..
6.00€
Paviljono Rebound yra įdomus, greitas ir strateginis žaidimas, kuriame žaidėjai turi mesti savo rutuliukus iki lentos galo ir pelnyti taškus. Tačiau taškus galima pelnyti tik tuo atveju, kai kamuoliukas pataikys ant skaičių zonos. Naudokite strategij..
5.80€
×
×
×
×
×
×
×