Supynės-šokliukai

Supynės šokliukai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Labai stilingas ir gražus šokliukas. Tai puikus būdas išlaikyti vaikutį linksmą ilgą laiką. Keli aukščio reguliavimo būdai. Paminkštintą sėdynė ir patogus atlošas. Sėdynė nuimama, ją galima plauti. Šokliukas su šviesomis ir garsu. Yra 2 melodijos. Ma..
35.00€
metaliniai gnybtai saugiai tvirtinasi prie daugumos durų rėmų; tyliai veikianti spyruoklė – švelniam ir triukšmo nesukelenčiam šokinėjimui; minkštas lopšys nesukels diskomforto Jūsų kūdikiui šokinėjant; paminkštinti kr..
25.00€
Naujas Fisher Price šokliukas zebriukas: - 5 linksmos dainelės, grojančios, vaikučiui šokinėjant ant zebriuko ar pasukus būgnelį, esantį ant zebriuko rankenos - vaikas ant zebriuko gali šokinėti arba suktis ratu - šokliukas juda aukštyn-žemyn, kai..
49.00€
Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės atsipalaiduoti, suptis ir žaisti naujoje, patogioje, Ingenuity - Swing'n Go Portable Swing, Hugs & Hoots su ypač minštu ir švelniu  užvalkaliuku. Supynės turi: 5 greičio lygius. Integruota mode..
65.00€
Tai nuo senų laikų vaikų ir suaugusių pamėgtas užsiėmimas  - judėjimas su šokliuku. Šokinėjimas su šokliuku, tai ne tik linksmas laiko leidimas lauke, bet svarbus pratimai lavinantis vaiko pusiausvyros išlaikymo įgūdžius! Šokliuko korpusas ..
18.00€
Puikus žaislas ir koordinacijos lavinimo priemonė vaikams. Sėdėdamas anatomiškai išformuotame ponio balne treniruoja nugaros, pilvo, kojų raumenis, taip pat labai gerai koordinacijai. Be pado - puikus šokliukas po kambarius. Maksimalus svoris iki 25 ..
15.00€
×
×
×
×
×
×
×