Vaiko miegui

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
CHICCO migdukas-projektorius First Dreams Goodnight Stars su gražiu pliušiniu žaisliuku. Projektorius veikia dviem šviesos efektais: gali šviesti kaip naktinė lemputė arba ant lubų šviesti žvaigždutės. Šešias minutes groja 3 švelnios ir raminančios m..
23.00€
BabiesRus gamintojo išskirtinio grožio ir kokybės medinė lovelė. Lovytė auga kartu su vaikučiu, tad ją galima naudoti ir paaugus vaikui. Tereikia nuimti šonus ir sužeminti galus. Lovelės dydis  149 (i) x 78 (p) x 91.5 (a) cm Tinkamo čiužinio d..
60.00€
Naktinė lemputė vaivoryštė lengvai apšvies kambarį. Švieselė suteiks jaukumo ir perteiks vaivorykštės spalvas kambaryje. Kerinti lemputė rodo vaivorykštes spalvas ant sienų ir lubų tamsiame kambaryje ar kitoje patalpoje. Yra du apšvietimo režimai: re..
13.00€
Gelbsti mažyliams įveikiant tamsos baimę. Bus įdomu ir didesniems vaikams, nes pridedamos knygelės pagalba galėsit atpažinti didžiausias žvaigždynų sąjungas. Žvaigždėto dangaus projektorius, apšviečiantis sienas ir lubas. Žvaigždutes galite matyti tr..
20.00€
Tinka nuo gimimo. Švieselė lengvai apšvies kambarį, matysite mažylį ir nepažadinsite šalia miegančio. Švieselė suteiks jaukumą, o vaikui padės lengviau užmigti. Vaikučiui einant naktį labai patogu pasiimti lemputę kartu ir pasišviesti. Patogu ir leng..
8.00€
Nuostabi plastikinė Paw Patrol lovytė sukurta iš sodrių ir ryškių spalvų. Tokio grožio lovytė papuoš kiekvieną kambarį. Lengvai sumontuojama. Pagaminta iš plastiko ir metalo. Tinka standartinis čiužinys (parduodamas atskirai). Rekomenduojamas amžiaus..
80.00€
×
×
×
×
×
×
×