Karuselės-migdukai

Karuselės-migdukai

Karuselės-migdukai

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
CHICCO migdukas-projektorius First Dreams Goodnight Stars su gražiu pliušiniu žaisliuku. Projektorius veikia dviem šviesos efektais: gali šviesti kaip naktinė lemputė arba ant lubų šviesti žvaigždutės. Šešias minutes groja 3 švelnios ir raminančios m..
23.00€
Ispanų gamintojo Bruin prisukama muzikinė karuselė, tvirtinama ant kūdikio lovelės. Žaismingų spalvų gyvūnėliai, miela ištisinė, užsukama melodija, patogus tvirtinimo būdas. Spalvinga ir žaisminga muzikinė karuselė padeda vystyti jūsų mažylio regėjim..
13.00€
Gelbsti mažyliams įveikiant tamsos baimę. Bus įdomu ir didesniems vaikams, nes pridedamos knygelės pagalba galėsit atpažinti didžiausias žvaigždynų sąjungas. Žvaigždėto dangaus projektorius, apšviečiantis sienas ir lubas. Žvaigždutes galite matyti tr..
20.00€
Naktinė lemputė-projektorius su 3 skirtingų spalvų švieselėmis ir skirtingais žvaigždynais. Tai puiki dovana ne tik vaikams kurie bijo tamsos, bet ir naujagimiams ar net suaugusiems. Labai mielas žaisliukas su stebuklingu šarvu ant nugaros. Tereikia ..
18.00€
Naujo modelio Fisher price karuselė Butterfly Dreams dabar atlieka net 3 funkcijas: karuselė su projekcija ir pulteliu, naktinė lemputė - migdukas su projekcija, pakabinamas žaislas ant vežimėlio. 3 audio rėžimai su 30 min. grojimo lopšinių, raminanč..
39.00€
Nepakeičiamas daiktas kiekvieno vaikučio gyvenime, juk dauguma vaikučių bijo tamsos, o ši naktinė lemputė padės ramiai užmigti. Dėka šiuolaikiškų technologijų LED lemputė neįkaista. Pakrauta veikia apie 12 valandų. Labai paprasta naudoti, tiesiog įkr..
20.00€
Raminančiai veikia. Šviesa padės užmigti tamsos bijantiems mažiesiems. Nudžiuginkite savo brangiausius puikia dovana! Nekaista, todėl saugiai gali atsidurti po antklode. Naujas, pažeista pakuotė.   ..
13.00€
Muzikinė karuselė rekomenduojama kūdikiui nuo pirmųjų dienų. Padeda kūdikiui vystyti regą. Su minkštomis figūrėlėmis. Karuselė prisukama. Figūrėlės sukasi ratu ir groja švelni muzikėlė. Iš ekpsozicijos, nėra vidinės pakuotės, labai pažeista gamint..
12.00€
Tinka nuo gimimo. Projektorius magiškų simbolių šviečia ant lubų, 3 raminančios lopšinės. Gali būti laisvai stovintis arba pridedamas prie lopšio. Žaisliukas (idealios būklės) su melodijomis, mielas liesti ir žaisti. Migduko - projektoriaus viena pus..
23.00€
×
×
×
×
×
×
×