Vaikiškos lovytės

Vaikiškos lovytės
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Babies r us lovelė yra medinė ir tvirta. Ši lovelė yra labai elegantiško dizaino ir baltos spalvos. Galima naudoti vaikui paaugus kaip paprastą lovelę arba sofą, nes šonus galima nuimti. Lovelės dydis (W x S x D) : apie 85,5 x 142,9 x 76 cm. Tinkamo ..
70.00€
Babies r us lovelė yra medinė ir tvirta. Ši lovelė yra labai mielo dizaino ir baltos spalvos. Pūkuotas medvilninis audinys suteiks gerą savijautą. Rinkinys yra 100% medvilnė. Galima naudoti vaikui paaugus kaip paprastą lovelę arba sofą, nes šonus g..
65.00€
BabiesRus gamintojo išskirtinio grožio ir kokybės medinė lovelė. Lovytė auga kartu su vaikučiu, tad ją galima naudoti ir paaugus vaikui. Tereikia nuimti šonus ir sužeminti galus. Lovelės dydis  149 (i) x 78 (p) x 91.5 (a) cm Tinkamo čiužinio d..
60.00€
Šis lenktyninis automobilis yra lovelė, kuri tinka vaikams nuo 6 metų. Vaikai bus sužavėti šios lovelės dizainu. Lovelės spalva balta su mėlyna. Rinkinyje čiužinio nėra. Lovelė gali būti prailginama nuo 90x190 iki 90x200 cm. Nauja, patalai į komp..
80.00€
Nuostabi plastikinė Paw Patrol lovytė sukurta iš sodrių ir ryškių spalvų. Tokio grožio lovytė papuoš kiekvieną kambarį. Lengvai sumontuojama. Pagaminta iš plastiko ir metalo. Tinka standartinis čiužinys (parduodamas atskirai). Rekomenduojamas amžiaus..
80.00€
×
×
×
×
×
×
×