Vonios-WC prekės

Vonios-WC prekės

Rodymas: Sąrašas Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Nuo šiol nebereikės rūpintis ar vonios vanduo nėra per karštas Jūsų vaikučiui. vaikams 6-24 mėn. vonelė pripučiama vonelė gali būti dedama į vonią vonelės kamštis leidžia greitai išpilti iš jos vandenį yra atrama vaikučio galvai, kuri l..
20.00€
Tai vaikiškas tualeto treneris, kurio pagalba išmokysite mažylį suaugusiųjų higienos. Patogi ir komfortiška tualeto sėdynė su laipteliu, kad mažylis savarankiškai galėtų užlipti ir atsisėsti ant sėdynės. Tai alternatyva naktipuodžiui ant kurio ne vis..
19.00€
BIG pirmoji vaikiška kriauklė. Vaikiška kriauklė užsideda ant vonios krašto. Vaikutis gali savarankiškai nusiplauti rankytes, išsivalyti dantukus. Yra veidrodėlis. Yra vandens išleidimo kamštis. Skirta vaikams nuo 18 mėnesių. Iš parduotuvės ekspoz..
12.00€
Vonios žaislas maudynes paverčia tikru smagiu žaidimu! Žaisdami vaikučiai taip pat mokosi suprasti priežasties-pasėkmės ryšius. Žaislas lavina motorinius įgūdžius. Nauja, nėra žvaigždutės, pažeista gamintojo pakuotė ..
6.00€
Neslystantis vonios/dušo kilimėlis patiems mažiausiems. Šis kilimėlis gerai prilimpa tiek vonioje/dušo kabinoje, tiek ant vonios sienos plytelių. Kilimėlis garantuoja saugias ir smagias maudynes Jūsų mažyliui, kadangi jo paviršius yra švelniai grublė..
8.00€
Tualeto treniruoklis Kids Kit 3 in 1 atlieka 3 funkcijas: naktipuodis, treniruoklis prie tualeto ir dangtis ant tualeto. Lengvai transformuojasi, neužima daug vietos. Tinka prie tualeto, kurio h=38-42cm. Lengva valyti. Guminė danga neleidžia slysti. ..
25.00€
Mažasis Little Live Pets vėžliukas laukia savo naujų šeimininkų! Vėžliukas gali vaikščioti sausumoje ir netgi plaukti! Juda kaip tikras vėžlys, nes sausumoje lėčiau, o vandenyje greičiau. Reikalingos baterijos, rinkinyje nėra. Rinkinyje yra vėžliuko ..
20.00€
Munchkin 2 skirtingų medžiagų vonios įrankiai yra skirti skatinti vaizduotę bei žaisti. Audinio pagalba, galima plauti sienas ar dušo dureles. Šiuos mielus pingvinus yra labai lengva paimti ir laikyti rankutėse. Tinka vaikams nuo 12 mėnesių. Nauji..
6.49€
Vtech muzikinis vonios suteiks daug džiaugsmo kiekvienam mažyliui besimaudant vonioje. Žaislas siurbtukų pagalba prisiklijuoja prie vonios sienos. Sskleidžia garso ir šviesos efektus. Iš ekspozicijos, prancūzų kalba. Nėra 5 žuvyčių(raidelių)..
10.00€
×
×
×
×
×
×
×