Trasos, garažai

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė

€15.00

Blaze And The Monster Machine Blaze mašinėlių dėtuvė ir trasa. Dydis 35x35x15cm.

Iš parduotuvės ekspozicijos, nežymiai pažeista pakuotė

€6.00

Iš parduotuvės ekspozicijos, stipriai pažeista, netvarkinga pakuotė. Traukinuko rinkinyje nėra

€10.00

Iš parduotuvės ekspozicijos, pažeista pakuotė. Defektas: garažo pagrindai turi nežymių

€23.00

Padėkite automobiliuką aukštai ant trasos ir stebėkite, kaip, jis  dideliu greičiu leidžiasi žemyn įveikdamas visas kliūtis. Pervažiavus tam tikrą zoną groja muzikytė, ir štai jau automobiliukas įsisukęs į karuselę. Tačiau reikia išbandyti visą trasą, tik tada sužinosi, kokie nuotykiai laukia Tavęs! Mažylis žaisdamas su šia trasa lavins kalbą ir motorinius įgūdžius. Trasa skirta vaikams nuo 1-5 metų. Rinkinyje viena mašinytė.

Iš ekspozicijos, dalinai aprinktas

€60.00

Kidkraft Disney Pixar Cars 3 medinės trasos rinkinys. Rinkinyje yra takelis, dekoracijos ir keturi automobiliai, 3 simboliai. Visi trasos keliai yra pagaminti iš medžio, todėl trasa yra labai tvirta. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€49.00
Šis nuotolinio valdymo traukinio komplektas sudeda iš traukinio su dviem vagonais ir k..
€40.00
Atkurkite mėgstamiausias akimirkas iš "HIT" TV laidos. Niekas nedaro laimingesnio v..
€16.00
Dusty ūkininko lėktuvėlis – mažas dydžiu, bet didelis dvasia, svajoja startuoti lenktynėse aplink pa..
€8.80

Šis traukinio rinkinys yra puiki proga pasinerti į Märklin traukinių pasaulį. Skalė 1:87. Yra garsai. Surinkite bėgių trasą, pastatykite ant jos traukinį ir pirmyn. Trasos ilgis 76,2 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 15 metų amžiaus.

 

€200.00

Hexbug Battle Bots arenos rinkinys. Rinkinyje yra dvi mašinėlės, judančios kliūtys ir trasa. Reikalingos baterijos: 4 x AG13 / LR44 ir 6 x AAA (rinkinyje nėra). Rekomenduojama nuo 8 iki 13 metų amžiaus.

 

€45.00

Išgelbėk Žemę nuo grėsmės su draugais. Rinkinys yra su mėlynu simboliu, kuris yra apie 15 cm. Yra garsų ir šviesos efektai. Reikalingos baterijos, rinkinyje nėra. Skirta vaikams nuo 3 metų.

 

€15.00
Rašyk
Skambink